Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Eva v létě erotické povídky

Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným!”, řekl jsem si spolu s básníkem, když jsem pozoroval, jak za okny řádí rozběs­něné živly. No to snad néé!”, ozvalo se mi za zády, kde se Eva na posteli probírala staršími výtisky NEI Reportu. Po krásném milování jsme byli dosud bez oděvu a vůbec se nám nechtělo oblékat.

Co to tam máš?”, otočil jsem se. Právě četla (asi už po několikáté, protože měla stále ruku mezi nohama) povídku jedné ženy, která si nechala zamknout kundičku. Když jsem si přečetl příslušnou pasáž, pyj se mi hrozi-vě zvednul. Eva ho rychle vzala do pusy, ale ruku mezi nohama nevytáhla. Ty bys to chtěla taky, viď!”, zeptal jsem se, když mi vysála i tu poslední spermii. Já nevím!Moc se mi to líbí, ale bojím se!”, při­znala. Zámeček i jehlu máme, tak to můžeme zkusit!”, jen tak, ne­závazně, jsem navrhl. Tak mě ale pevně přivaž!”, hned vyskočila z postele a hrnula se ke stolu.

Položila se na něj, chytila se za paty a nohy se jí široce roztáhly. Sáhnul jsem do komody a vytáhnul dva šátky🡕 . Pevně jsem jí spoutal🡕 ty spoje no-hou a rukou. Ležela na stole jako čerstvě rozšlápnutá žába. Vzal jsem prá-delní šňůru, přivázal jí na jeden spoj končetin, protáhnul jí pod stolem a přivázal k druhému spoji. Napnul jsem jí, že se jí nohy roztáhly tak, až se nemohla ani pohnout. Chvěla se a po celém těle jí přebíhaly vlny husí kůže, ale kundička jí začala silně slintat. Pro...pro...prosím tě, zalep mi pusu!Já se hrozně bojím, že budu moc křičet!”, ještě prosila, když jsem už byl připravený. Došel jsem tedy ještě pro náplast a zalepil jí pusu, aby nevzbouřila celý dům. Postavil jsem se jí mezi nohy a pyj mi hrozivě trčel dopředu. Vrazil jsem ho do té slintající díry a ona se zachvěla vášní. Kundička se jí svírala tak, že jsem ho musel rychle vytáhnout.

Využil, nebo asi zneužil, jsem jejího upoutání, roztáhnul jsem jí půlky a opřel se žaludem o zadní otvůrek, kam mi to nikdy nechtěla dovolit. U-uu...uuu...uuuu!”, vytřeštila oči a házela hlavou se strany na stranu ne-souhlasem. Přitlačil jsem a ač se snažila svírat konečník co nejvíc, žalud pomalu překonával svěrač, až zajel dovnitř. A za ním i zbytek údu. Vyhrkly jí slzy z očí a já je slíbával. Bude to hezké!Uvidíš!”, začal jsem jí dráždit poš-těváček. I když projevovala nesouhlas, kundička jí zradila. Stále více z ní teklo.

Jdeme na to?”, zeptal jsem se jí s jehlou v ruce. Uuuuu!”, pevně stiskla oční víčka. Natáhnul jsem jí malý pysk a uprostřed jeho základny přiložil jehlu. Úúúúúúúúúú!”, vytřeštila oči, když jím jehla projela. Ještě druhý a už to bude!”, pohladil jsem jí a slíbal slzičky, co se vyřítily z očí. Úúúúúúúúú!”, znovu vykřikla a házela hlavou se strany na stranu, když jehla udělala dal-ší otvor. Vzal jsem zámeček a začal ho zavádět do otvorů. Úúúúúúú!”, znovu křičela a házela hlavou. Svěrač jí pulzoval tak, že jsem nevydržel a naplnil jí svým spermatem. Z kundičky jí vytrysklo trochu mo-če, tak jsem se sklonil a rychle jí vylizoval. Ze zadečku jí při tom vytékalo to, co jsem tam nahustil, tak jsem to také ochutnal. Už to je!Chceš od-vázat?”, zacvaknul jsem zámeček.

Úúúúúú!”, znovu něco křičela a házela hlavou tak, že jsem pochopil, že chce ještě lízat kundičku. Opatrně, abych jí nepohyboval zámečkem, jsem se jí přisál ke klitorisu a jemně ho žužlal. Moc se jí to líbilo, protože mě odměnila další porcí svých šťáviček.

Pomalu!”pomáhal jsem jí se stolu, když jsem jí uspokojil. Při každém kroku sykala bolestí, ale nejdřív se musela prohlédnout v zrcadle. Teprve potom si lehla do postele, aby se jí mohly hojit vpichy. Musíš hodně pít, aby se ti to rychle hojilo!”, dával jsem jí pít.

Když se po víkendu vrátila z práce, nadšeně mi vyprávěla, jak jí ostatní spolupracovnice zámeček záviděly.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře