Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fantazie s mou ženou 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Jednoho dne mne vyzvala moje žena Martina, abychom zašli do nějakého BDSM klubu, že má pro mne připravenou odplatu. Před časem jsme tam byli a na mučidlech byla ona, tentokrát to mělo podle dohody být obráceně. Společně jsme se jako minule osprchovali a vešli do mučírny. Nechal jsem se od Martiny přivázat ke kůlu. Klečel jsem nohy svázané kotníky k sobě za kůlem o nějž jsem se opíral zády. Ruce jsem měl svázané dozadu.

Měl jsem takhle krásně vyšpulený ocas, na kterém už bylo poznat jak se těším. Martinka mne vášnivě políbila, přejela párkrát rukou po žaludu a odkráčela pryč z místnosti. Napjatě jsem čekal. Za chvilinku se vrátila, nebyla sama. S ní do místnosti vešla asi čtyřicetiletá žena. Měla dlouhé tmavé vlasy, a velké téměř černé oči. Oblečené byla do vysokých kožených kozaček, punčochy jí držel kožený korzet z něhož trochu vykukovala poměrně malá prsa. Jinak neměla nic. Mezi nohama se jí černalo husté ochlupení. Položila si na zem kufr. Přišla ke mně a pravila Ahoj kocourku, mé jméno není pro Tebe důležité protože mi budeš říkat pouze paní. Tvoje milá žena mi zaplatila dost peněz za to, abych Tě naučila něco o mučení tak se koukej snažit ať si to všichni užijeme. Pak se otočila k mé ženě a prohodila udělej si pohodlí má milá a dobře se dívej. Otevřela kufr vytáhla z něho cosi a šla znova ke mně. Chytla mně za ocas a hrubě mi ho pohonila, pak mi přes něj přetáhla škrtící gumičku až ke kořenu. Byla fest těsná a až nepříjemně se mi zařezávala. To je proto, abys se neudělal můj milý dokud Ti nedovolím, rozumíš? vysvětlovala a přitom mi podvázala kule širokou stuhou. Usmál jsem se. Neumíš odpovědět sykla, její jednání mne spíš trochu pobavilo a tak jsem s úsměvem odpověděl ale jo, rozumím. Schýbla se ke kufru, zvedla devítiocasou kočku a než jsem si stačil cokoli uvědomit začala mě mlátit přes tváře, ramena a prsa nevýš jak se odpovídá sykla znovu. Bolelo to byl jsem v šoku a nezmohl jsem se v první chvíli na slovo. Přetáhla mne okamžitě dvakrát přes rozkrok. Zasyčel jsem bolestí ano paní. Tak je to správné usmála se.

Odložila kočku, stoupla si přede mne teď Ti předvedu na co jsi dobrý, pokrčila se v kolenou roztáhla si oběma rukama píču a začala mi chcát na obličej. Cítil jsem se fakt mizerně, přistrčila mi mokrou číču ač k nosu a poručila vylízej mi ji. Neprotestoval jsem, stále to pro mne mělo silný náboj erotiky. Poslušně jsem jí vylízal, pronikavě voněla potem a močí. Otočila se ke mně zády, předklonila se a vystrčila na mne svojí druhou dírku, trochu páchla lízej ozvalo se, nechtělo se mi. Narovnala se škodolibě se usmála a odešla ke svému kufru, Když jsem uviděl co drží v ruce dostal jsem strach, v ruce držela jakýsi transformátor se dvěma kabely s krokosvorkama. Zapojila jej do zdi, jeden kablík mi přichytla na pytel a druhý na předkožku. Opravdu fest jsem se bál  a důrazně jsem zaprotestoval ne tohle ne, stím nesouhlasím. Ty ne máš co s čím nesouhlasit a kde je oslovení mi bylo odpovědí, otočila spínačem. Zařval jsem bylo to jako kopnutí. Už mi ji vylížeš zeptala se jízlivě ano. Znovu otočila vypínačem, ukrutně to bolelo ano paní opravil jsem se. Usmála se a opět mi přistrčila svojí páchnoucí prdel, začal jsem jí horlivě vylizovat hmm . . to je ono a teď jazykem dovnitř, poslechl jsem, chutnala nahořkle. Péro mi stále stálo jako svíce. V duchu jsem si říkal jak je to možné? Postavila se slovy stačí, teď si trochu užiješ Ty. Odešla ke kufru a nandala si na ruku rukavici z drsné naškobené látky. Klekla si přede mne a začala mi jej honit. Bylo to fantastické, za chviličku mne to začalo trochu dřít. Myslel jsem, že už se vycákám ale na chvilku přestala a pak začala znovu. Ovládala to mistrně a gumička na mém péru jí pomáhala. Čuráka jsem měl nalitého k prasknutí a už mne to začalo dost dřít a pálit. Nepřestávala zasykl jsem bolestí to je ono, usmála se na mne. Měl jsem ho jako v ohni, sedřená kůže a žalud byla rudá až fialová. Kroutil jsem se, aby toho už nechala začal jsem jí prosit. Moc pěkné kocourku spokojeně se usmála. Už můžete zavolala nahlas a do místnost vešli dva udělaný chlapi v šortách, černoch a běloch. Přivažte ho na kozu poručila. Maníci mne odvázali a ač jsem se bránil přivázali mne na gynekologcké křeslo, ruce svázali dozadu pod něj. Teď si to pojď užít vyzvala Martinu. Maníci přisunuli z každé strany mého lože lavici. Martina si na ně klekla, rozkročená nademnou. Nasedla mi na špičku žaludu, v tu chvilku se k ní přitočila domina a něco ji zašeptala do ucha. Marťa se přizvedla a začala mi močit na odřený ocas. Ukrutně to pálilo, zasyčel jsem. Pak mi na něj nasedla a začala mne šoustat. Řval jsem rozkoší a bolestí. Martina se rozvzdychala. Jezdila mi po ocasu, který byl nateklý pro mne do neuvěřitelných rozměrů. Strašlivě jsem se chtěl udělat ale gumička se stuhou mi v tom bránili, bylo to k nesnesení. Marťa byla za chvilku hotová. Otočila se a klekla mi klínem na obličej, začal jsem jí divoce lízat. Dostával jsem se do tranzu. Honila mi ho, občas pokouřila, chroptěl jsem do její mokré kundy.

Ucítil jsem nějaký dotek na stehnech a zadku, zahlédl jsem že mi tam stojí ten bílej kluk se stopořeným pérem a nabízí ho Martině k ochutnání. Martina mu jej začala hulit a stále mne honila, trochu se přitom naklonila dopředu a já se mohl rozhlédnout. Vedle mne stál nahý černoch s neuvěřitelným ohonem, visel mu snad do půlky stehen začínal se pomalu zvedat. Chytil si ho do tuhy a popleskal mne s ním po tváři a po ústech. Teď budeš kouřit nebo dostaneš elektriku řekl ale nemusel byl jsem tak rozrajcovaný, že jsem mu po něm sám chňapnul a natáhl ho do sebe. Kouřil jsem mu ho jak poslední děvka a pozoroval jak stále roste a tvrdne. Začal spokojeně fuňet a přirážet, rval se mi až do krku. Strašlivě celá situace rajcovala. Najednou ten bílý zaskuhral a já cítil jak mi stříká na kule a prdel. Jak moc jsem toužil po svém výstřiku se nedá popsat. Směs bolesti, vzrušení a ponížení byla jak droga jež mi zahlcovala celý mozek. Ucítil jsem plácnutí po zadku. Domina mi rozetřela sperma mezi půlky a nacpala mi tam vibrátor. Nevěřil jsem sám sobě, líbilo se mi to. Na mě ležela moje žena, píču roztaženou před mým obličejem, honila mi odřený a přecitlivělý ocas, v prdeli mi vrněl vibrátor a já přitom všem s náruživostí hulil obrovský černý ocas. Černoch mi vyjel z úst, klekl si na lavice za Martinu a pomalu jí ho začal tlačit do kundičky. Martina si ji roztahovala za táhlého sténání rukama. Pozoroval jsem jak ta gigantická kláda pomalu mizí v její díře. Začal ji vláčně šukat, Martina řvala rozkoší. Jeho kule mi jezdili po obličeji a já mu je lízal. Martina se udělala ale černoch nepřestával obdělávat její k prasknutí roztaženou díru. A ona? Nepřestala řvát rozkoší a dál se nechávala mrdat. Měl jsem pocit, že zažívá sérii rychle po sobě jdoucích orgasmů. Černej ocas jí začal úplně vyjíždět z píči a znova do ní s razancí vnikal. Chtěl jsem stříkat, moc, moc, moc. Černoch si ho občas nechal trochu pokouřit, v těch chvílích Martina tiše kvílela touhou ho tam mít. Někdo mi vytáhl vibrátor z prdele a na jeho místo se začal tlačit ocas toho bělocha. Byl o něco větší než vibrátor, snažil jsem se uvolnit, aby se do mne ten teplý měkký kus dostal. Toužil jsem po tom aby mne vojel. Řval jsem chlípnou touhou Mrdej, mrdej. Černoch začal do Martiny bušit jak o závod. Začal chroptět a přestal. Z její píčí kolem jeho ocasu vytékala směs jejich šťav. Lízal jsem jí kundu a jeho ocas s kulema. V prdeli mi řádil tvrdej ocas. Černoch vytáhl z Martiny péro. Okamžitě z ní začalo vytékat jeho sperma. Vylizoval jsem jí díru a čistil černý ohon. Martina mne začala znova kouřit. Ucítil jsem as tři prudší přírazy v zadku a do střev mi začalo stříkat horké sperma vzedmul jsem se rozkoší co mi mé připoutání dovolilo a za neskutečného řevu jsem začal cákat  Martině do obličeje. Bylo to fantastické. Pak se na mne zřítil svět. Uvědomil jsem si co se dělo, bylo mi zle, chtěl jsem rychle vše vymazat ze své hlavy, bolelo to.

Maníci se oblékli, domina zbalila kufr doufám, že se Vám to líbilo pronesla na rozloučenou. Martina na mě stále ležela, tiše plakala. Zvedla se rozvazovala mne a pořád se mi omlouvala promiň, prosím promiň mi to, nevěděla jsem ... promiň ... Když mne rozvázala objala mne, Jak Ti je? zeptala se. Vzpomněl jsem si na jeden okřídlený film, trochu jsem se usmál Jsem pěkně rozmrdanej. Odpustíš mi to někdy?, Není co lásko, bylo to fajn ... ale doufám že naposled.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál, Erotické pomůcky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře