Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fantazie v hotelu erotické povídky

Je druhá odpolední hodina, tvůj mobil začne zvonit. Číslo neznáš. Představíš se. V telefonu uslyšíš jemný ženský hlas - "Miláčku, přijď za mnou do hotelu Praha🡕 , pokoj číslo 375." Zůstaneš stát s pocitem překvapení, úžasu a zvědavosti. Máš ale ještě nějaké přijmout. Stojíš u dveří s číslem 375. Zaklepeš. "Dále, jen pojď" uslyšíš znovu ten příjemný hlas. Vcházíš do velkého pokoje, zavřeš za sebou dveře. Celý pokoj je ponořen do příjemného šera, jen v rohu hoří několik vonných svíček. Zpozorníš, chceš poznat tu vůni. Tvoje ruka je ledabyle v kapse kalhot, sako rozepnuté. Zaposloucháš se do hudby. Sladká a zároveň divoká. Taková je latinská samba. "Jsem ráda, že jsi přišel" Podíváš se na ženu, která má tak smyslný hlas. Jenom tím hlasem jsi celý vzrušený. Díváš se na ní. Leží na obrovské posteli jako malá panenka. Opřená o lokty, hlavu otočenou. Není jí vidět do tváře. Sjedeš pohledem až ke špičkám nohou. Díváš se na krásně tělo. Viditelně se ti líbí, co má na sobě. Takové maličké modré krajkové nic, které původně mělo být kalhotkami. V pase podvazkový pás, který přidržuje modré punčochy. A ještě výš. Tvé oči se zastavily. Díváš se do modrých krajek podprsenky🡕 , která jemně halí oblé křivky. Pomalu otáčí hlavou. Záplava tmavých vlasů. Už už - ji uvidíš! Ale ne! Další překvapení! Ona má na očích stříbrnou masku! A usmívá se tvému překvapenému údivu! Ach! V tu chvíli si pomyslíš, že už to moc dlouho nevydržíš a vrhneš se ni!!! "Nechceš si odložit?" Opět ten sexy hlas. Pomalu si kleká na posteli a ty přistupuješ až k ní. Její ruce rychle stáhnout tvoje sako. Letí přes celou místnost do vzdáleného rohu místnosti. Po něm kravata. Její dlouhé jemné prstíky začnou pomalu rozepínat košili🡕 . Celá košile🡕 je rozepnutá a ona líbá každý kousek tvého hrudníku.

Začne nahoře, pod krkem a smyslnou cestičkou z polibků pokračuje pomalinku stále níž a níž. Zastaví se u tvých kalhot. Podívá se ti do očí - "Můžu?" Jen přikývneš. Stáhla je ke kolenům. A začne si hrát s tvým kamarádem. Nejdřív ho jen dlaní pohladí. Dýchne na něj až celý ztuhne. Opatrně ho vezme mezi rty. Jen špičku. Jazykem ho obkrouží. A pomalu si ho vsunuje do pusinky. Už se ti z toho podlamují kolena. A ona to ví! Stojíš u veliké postele a chceš, aby i ona z toho měla ten nádherný požitek. Přemýšlíš, čím bys ji tak nejvíc potěšil. Z tvého přemýšlení tě vytrhne hlas, který se ozve od dveří, které vedou do koupelny. "Miláčku, a mě necháš čekat?" Co to je? Přicházíš ke mně. Stojím opřená od dveře koupelny, jednu nohu pokrčenou, ruce za zády. Rukou mi zvedneš bradu a díváš se mi do očí. "Tak tohle jste si na mě vymyslely, takový dvě krásný ženský", řekneš chraplavým hlasem. Začnu se smát. Chceš mi sundat masku. Necháváme tě stát u dveří. Díváš se na nás, jak pomalu od tebe odcházíme. Anna si opře levou nohu o postel, já také a pomalu si rozepínáme obě dvě najednou podvazky a jedna punčocha pomalu mizí. Druhá noha. Celý proces se opakuje. Podívám se po očku na tebe. Pomoz nám!" Přicházíš nejdřív k Anně. Tvoje ruce se jí přitisknou ke kotníkům a pomalu jedeš vzhůru. Prsty ti vklouznou pod krajky. Anna se celá prohýbá. Tolik by tě chtěla. Ale já také. Přicházím k tobě blíž a nabízím ti také svůj klín. Klečíš před nám svého klína. Já si sedám na křeslo tak, abys mě viděl i když se zrovna teď budeš milovat s Annou. Jednu nohu si trošku zvednu a prstíkama zajedu do svého klína a začnu se dráždit sama. Ty se zatím věnuješ Anniným ňadrům. Dívám se, jak jsi je jazykem obkroužil, tvůj ocas je těsně u jejího vchodu do té tajemné jeskyňky. Připravíš a najednou prudce přirazíš.

Anna se prohne jako luk a ty jí začínáš tvrdě šoustat. Mě se to líbí, jak jí držíš za boky a přirážíš. Moje prstíky si hrají s mým poštěváčkem. Podíváš se na mě. Bereš ztuhlá ňadra jedno po druhém do svých úst. Jemně je koušeš a já se svíjím slastí, kterou ve mně vyvolávají tvoje dotyky. Najednou se zastavíš. Pomalu ten svůj ocas vytáhneš z Anniny kundičky a mě povalíš vedle ní. Předkloním se a vystrčím na tebe můj zadeček. Anna si lehá přede mne a já jí začínám dál lízat. Tvůj klacek se dere do mojí prdelky a já šílím. Anna se zmítá a křičí. Vím, že se brzy udělá. Cítím, že i já už dlouho nevydržím.

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře