Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hermionino odpanění erotické povídky

Hermiona se opatrně kradla zšeřelou chodbou. Svítila si svojí hůlkou na cestu a jednou rukou se držela kamenné stěny. Konečně byla na místě - kabinet Snapea. Namířila na zámek, zamumlala Alohomora ! a klepla na něj hůlkou. Ozvalo se cvaknutí a dveře se otevřely se zlověstným skřípáním. Hermiona se protáhla dovnitř, věděla, že Snape tu někde má schovaný Harryho neviditelný plášť, který mu zabavil. Rozhlížela se po místnosti a pátrala očima po té stříbřité látce.

Konečně ! Ležel tamhle, za hromadou registrů na psacím stole. Vyrazila k němu, natáhla se pro něj a nevšimla, si že na něm stojí jakási starobylá mísa. Mísa se zakymácela a spadla s třeskotem na zem, Hermiona zalapala po dechu a hodila přes sebe plášť. Vzápětí práskli dveře a dovnitř vběhl Snape. Strach jí přimrazil na místě, Snape se podmračeně rozhlížel a hůlku měl připravenou. Hermiona se pohla, plášť zašustil - Accio ! zašeptal Snape a namířil na ní. Plášť se vznesl a přistál mu v ruce. Ale, prohlásil Snape a v jeho obličeji se zračilo překvapení, slečna Grangerová. Přistoupil k vyděšené Hermioně a hrubě jí chytil za rameno. Vyjekla bolestí. Snape na ní zlostně zahlížel. Myslel jsem, že si pan Potter přišel pro ten svůj plášť, a zatím jste tu vy. Šeptal a skláněl svůj bledý obličej blíže k jejímu. Chtěla jste připravit nějaké zakázané směsi se svými přítelíčky a přišla jste ukrást něco z mých soukromých zásob že ? Ne pane, to ne, já.. koktala Hermiona. Byla v pořádném maléru, krást v kabinetu učitele se rovnalo téměř jistě vyloučení z Bradavic. A nebo pokračoval Snape a přejel dlouhým kostnatým ukazováčkem Hermioně po krku až zatajila dech, vás sem poslal pan Potter pro svůj plášť. Tak jak to bylo ? Mluvte ! Já .. víte..tedy... Snape se zle usmál a donutil jí ukazováčkem zvednout bradu, takže se musela dívat do jeho černých chladných očí. Slečno Grangerová, za chvilku vás odvedu za ředitelem a s největší pravděpodobností budete vyloučena ze školy. Snape se na ní potměšile uculoval a pokračoval - O vás je známo, že ke studiu přistupujete opravdu vážně a já sám vás řadím ke svým...ehm.. špičkovým studentkám, veřte tedy, že pro žádnou jinou, kterou bych nachytal v noci ve svém kabinetu bych neudělal to co udělám nyní pro vás. Opět jí přejel dlaní po krku, Hermioně z toho naskočila husí kůže. Uděláme dohodu. Já zapomenu, že jsem vás zde nachytal a pustím vás do vaší ložnice i s tím pláštěm pro který jste přišla. Ovšem vy my za to dáte něco co stále máte, ovšem ujišťuji vás, že je to pro vás zhola nepotřebná a zbytečná věc. Snapeův úsměv byl ještě zlověstnější. Jeho bledá ruka s dlouhými prsty jí přejela po tváři a jeho rty jí zalechtaly u ucha. Snape přivřel oči a políbil jí ucho. Vzápětí se jeho polibek změnil v kousnutí. Hermiona vyjekla a uskočila od něj co nejdál to šlo. Narazila do stěny a sáhla po hůlce. Expeliarmus ! vykřikl Snape a hůlka jí vylétla z ruky. Ts, snažím se s vámi udělat obchod tak buďte hodná holčička slečno Grangerová nebo si to co chci vezmu násilím ! Hermionu zaštípaly v očích slzy. To nemůže myslet vážně, přece nemůže chtít její... Chci vaše pannenství slečno Grangerová.

Chci být prvním mužem který se s vámi vyspí a který vás dovede k vyvrcholení. Věřím, že si to jistě užijete, odhalil žluté zuby v úsměvu a chytl jí za ruku.Jeho dotek v ní vyvolal vlno odporu, začala křičet a zkoušela se mu vytrhnout. Snape zlostně zablýskl očima a švihl hůlkou. Zničehonic jí vězel v ústech roubík. Myslel jsem že jste inteligentní !zavrčel. Pokud se my nepodvolíte po dobrém, vezmu si vás násilím ale to pro vás bude znamenat hodiny bolesti. Nic mě nezabrání vás oject jako čubku do prdele a bez lubrikantu, jistě si představíte jak pak bude váš konečník vypadat než se uspokojím. Takže prosím, ložnice učitele lektvarů je nám k dispozici. Řekl a stěna se rozestoupila. Hermiona celá vyděšené byla dostrkána do místnosti, kde bylo velké pohodlné lože, vyhaslý krb a noční stolek. Snape zamkl a sundal jí roubík. Svlékněte se z hábitu. Nemusíte spěchat. Pak si vezmete tohle sexy prádélku abyste byla rajcovnější ! přikázal a mávl hůlkou. Na zemi se objevil bílí top a minisukně s kraječkovými kalhotkami. Hermiona se převlékla. Snape k ní přistoupil a sevřel jí krk. Vida, jak slušivé. Přejel jí po prsou a zastavil se tam kde se rýsovala bradavka. Hermiona stuhla napětím. Snape jí začal pomalu, téměř něžně svlékat bílí top. Konečně šněrování povolilo a látka se svezla z dívčího těla. Pane profesore, prosím ne.. škemrala zoufale. Snape se krutě zasmál a štípl jí do bradavky.

Neušlo mu jak přitom ztvrdla. Svlékl jí pomalu sukni🡕 a přitom jí líbal nohy a hladil stehna. Přes svůj odpor pocítila Hermiona zvláštní svrbění v rozkroku. Lehněte si na postel, pěkně na záda a roztáhněte nohy. Kalhotky se smíte zatím nechat. Přikázal a svlékl si hábit. Nahý byl Snape děsivě bledý a kostnatý, Hermionu však fascinoval jeho obrovský žilnatý pyj, ztopořeně trčící z džungle černých chlupů. Hrajte si slečno, pobídl jí. Začněte masturbovat přes kalhotky, až vám řeknu svléknete si je. Hermiona si vzpoměla na večery v posteli s rukou v kalhotkách a pomalu si začala hladit svojí prcinku. Postupně se začala uvolňovat a její rozkrok vysílal do těla vlny slasti. Mokrá skvrna na kalhotkách prozrazovala, že je vlhká. Snape si přetáhl předkožku z temně fialového žaludu a s chraplavým sténáním se začal ukájet. Svlékněte si kalhotky a podejte mi je. Vyzval jí. Hermiona si je stáhla a podala mu je. Zuřivě honil a náhle - zařval a stříkal do kalhotek lávu semene. Oblečte si je řekl a namířil si na penis hůlkou. Ze žaludu zmizely zbytky spermatu. Hermiona držela kalhotky štítivě v ruce - To neudělám ! Nenuťte mě..áá náhle vyjekla když jí Snape chytil oběma rukama za hrdlo a začal jí škrtit. Ty hloupá krávo natáhni si ty kalhotky nebo přísahám, že tě zabiju ! zařval. Hermiona si opět nasadila kalhotky plné učitelova spermatu. Kalhotky jí zastudily v rozkroku, cítila jak se Snapeovo semeno k ní lepí. Přes pocit odporu k ní však dolehl pocit vzrušení. Jaký je to pocit ? vyzvídal Snape a lehl si vedle ní. Jeho penis už opět stál a jedna jeho ruka bloudila dívce po prsou.

Cítím vlhkost, připadám si jakobych se pomočila. Řekla uzarděná Hermiona. Prstěte se. Hermiona si naslinila prst a zajela do postříkaných kalhotek. Na prst se jíihned nalepilo učitelovo sperma, Hermiona tedy prst vytáhla a olízla ho. Kupodivu jí to chutnalo. Snape si toho všiml, opatrně jí tedy kalhotky svlékl a přesunul je k její tlamičce. Hermiona nečekala na jeho povel a začala olizovat sperma. Snape si namočil prst do své mrdky a rozmazal jí ho po tváři. Dívka očistila kalhotky a odložila je. Snape přesunul svůj velký pyj k jejím ústúm a Hermiona ho začala spracovávat jazykem. Její kunda se přitom doslova leskla jak byla mokrá. Začala se prstit, Snape jí však chytl za ruku a odtáhl jí. Věnujte se penisu, slečno a svojí kundu laskavě přenechte mě. Zavrněl a Hermiona teď už pěkně nadržená souhlasila. Snape jí začal dlouhým ukazováčkem obkreslovat kruhy po lehce ochlupené pipince a dostával se čím dál víc velkému pulzujícímu poštěváčku. Jeho laskání Hermioně dělalo krásně, zároveň se jí zachtělo čůrat a bála se, aby se nepomočila při Snapeově prstění. Držela Snapeův pyj oběma rukama a honila ho, nedočkavě přitom olizovala veliký prokrvený žalud. Snape trhavě sténal - Ano...ještě...to je ono. Hermiona otevřela široce pusu nadechla se a vrazila si ho do pusy. Penis do ní lehce vklouzl. Snape rozšířil oči vzrušením a přirazil. Penis jí zajel až do krku a Hermiona se začala dávit, přesto však statečně kouřila a zdálo se, že Snape bude za chvíli znovu stříkat. Nechala ho vyklouznout a vzala do pusy jen jeho žalud. Chvíli ho s chutí cumlala a pak skousla.

Snape zařval jako býk a stříkal jí do pusy. Hermiona mu ještě mačkala koule aby z něj vyždímala poslední kapku. Snapeův výstřik trval velice dlouho a Hermiona nestíhala polykat, semeno jí vytékalo z pusy a kapalo po bradě na nahá prsa. Snape oddechoval jako maratónský běžec a držel se za povadlé péro. Výborně slečno Grangerová, přesně takový výsledek jsme očekával od své špičkové studentky. Šeptal pochvalně. Hermiona ho políbila a podělila se s ním o jeho vlastní sperma. Snape se teď plně věnoval její vlhounké kundičce. Hermiona jí roztáhla jak nejvíc mohla a Snape jí pomocí jazyku přiváděl k šílenství. Hermiona třeštila oči a hlasitě sténala a pak - její kundička nevydržela ten nápor a do Snapeova obličeje vytryskl zlatavý proud. Hermiona zrudla hanbou - pochcala se jako malá holka ! Snape však jakoby na to čekal - otevřel pusu a chytal do ní její čůránky. Navíc zajel dvěma prsty do její vagíny a roztahoval její uzounkou škvírku zevnitř. Hermiona křičela a zmítala se v obrovském orgazmu. Věděla, že to co jí Snape provádí je pervezní a nechutné přesto to už pokaždé chtěla takhle. Být přivedena na vrchol během močení. Snape se teď hlavou zabořil do její kačenky a lačně slízával zbytky čůránek a Hermioniny horké kundí šťávy. Pane profesore, chci to. Špitla nesměle. Snape zevdl obličej. Řekněte co přesně znamená TO. Usmál se a prstem škádlil její klitoris.

Hermiona se nadechla - Chci ho v té své kundě, chci být šukána a postříkaná, protože .. Víc říct nestihla, protože jí Snape přerušil rychlým polibkem, který mu vášnivě vrátila. Snape jí pomalu roztáhl nožky a naposledy pohladil její krásnou broskvičku. Pak vzal do ruky svůj penis tvrdý jako kámen a nasadil ho na okraj kundičky. Hermiona cítila strach, bála se té bolesti až jí profesor zbaví pannenství a zároveň ho strašně chtěla. Snape přirazil, penis pronikl dovnitř a protrhl pannenskou blánu. Hermiona vykřikla bolestí, zároveň ucítila zvláštní rozkoš v podbřišku a bolest se změnila v slast, když profesorův čurák pomalu klouzal až na dno její kundy. Začala sténat do rytmu Snapeových přírazů. Snape měl obličej zkřivený úslím, chrchlal a oči měl vyvalené. Hermionina úzká pannenská prcinka se stahovala okolo jeho péra a oba přiváděla na vrchol slasti. Konečně Hermiona zaplavila horká vlna orgazmu a její kundička se stáhla okolo čuráka, což Snape nevydržel a vystříknul. Snape ho vytáhnul a obléknul se. Hermiona si svlékla erotické šaty🡕 a provedla několik kouzel na zbavení potu a spermatu po těle, pak si oblékla svůj školní hábit. Snape jí dlouze políbil. Miluji vás. Zašeptala Hermiona. Já vás také slečno. Odpověděl Snape. Naposeldy se políbili a Hermiona odešla do své ložnice. Milování s profesorem lektvarů si potom ještě hodněkrát vyzkoušela, ale o tom až příště.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, První sex, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře