Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hned na věc erotické povídky

Viděla jsem, jak se po mě kouká. Byla krásná, pevná prsa, prefektní zadek. Nikdy jsem v sobě nepozorovala lesbický skolny, ale věděla jsem, že ji chci. Měla jsem kundu úplně vlhkou. Cítila jsem, jak mi šťáva teče po stehnech. Už jsem nemohla vydržet ani minutu. Nebyla na tom lépe. Vrhla se po mě a rukou přejela po mém boku až nahoru k prsům. Rychle ze mě stáhla kalhotky a přejela jazykem od hráze, přes díru a celou šířkou svého jazyka projela moje pysky. Chtěla jsem mít nohy roztažené jak jen nejvíc to půjde.

Chytila mě za zadek a pevně stiskla, u toho kmitala jazykem od klitorisu k díře rychleji a rychleji a když jsem začala hodně téct a prohýbat se vzrušením. Jazykem vnikla do mé kundy. Nemohla jsem ani dýchat. Naprosto mne odzbrojila a to jsem nevěděla, co všechno mě ještě čeká. Když dva prsty zabořila do mé vlhké díry a rychle mi ji projížděla dovnitř a ven a u toho mě dělala jazykem. Byla to nebezpečná rychlost. Rvala jsem silou prostěradlo za mou hlavou a v tom se ve dveřích objevil Michal. Rozhycoval ho pohled na naše nahá těla a dvě totálně vlhké a rozpálené kundičky. Chtěla to taky. Klekla si nad můj obličej, takže její šťáva mi tekla přímo do pusy. Celou jsem ji olízala a cítila jsem, jak u toho ona olizuje mou pičku. Pak se zvedla a zatímco pořád klečela na mě vzala Michalovo péro do pusy a začala ho zběsile kouřit. Nevěděla jsem, co mám pozorovat dřív. Jestli to, jak pronikají mé prsty do její díry a já ji u toho lížu nebo jak profesionálně polyká Michalova ptáka a mne mu u toho koule. Nahlas jsem řvala vzrušením, ale to se Michalovi asi nelíbilo. Ležela jsem na posteli, posunul si mě tak, aby mi hlava visela z postele a narval mi ho až do krku, pak trvale přirážel. Při tom sem cítila její horký jazyk, jak se přisává k mému klitorisu. Lehla si a chtěla, abych si nad ní lehla stejně, jako ona nade mě před chvílí. Provedla jsem. Michalův napumpovaný pták mi přejel špičkou přes celou kundu a pak najednou hluboko do mě. U toho jsem cítila, jak mne ona líže a přejíždí od mého klitorisu na Michalovo péro a opačně. Nemohla jsem se soustředit na dráždění její díry a vzdychala jsem hodně nahlas. Potom si Michal lehnul a narazil si mě na sebe zády k němu, já roztáhla nohy co nejvíc to šlo a pozorovala, jak mi projíždí celou mojí rozpálenou kundu. Dívala se na mě a já přirážela jak nejvíc to šlo. Pak lízala jeho koule, zatím co já pořád zběsile rajtovalana na jeho naběhlém péru. Když pak po chvíli přejela jazykem mou pičku, nevydržela jsem to a mohutně jsem se udělala. Věděla jsem, že jim nesmím zůstat nic dlužná. Michal si stoupnul a vzal ji pod koleny zády k sobě a roztáhnul jí nohy. Já si klekla a chvíli mu ho kouřila. Přejížděla jsem prve jazykem kolem žaludu, pak jsem vzala celý jeho objem do pusy a sjela až ke kořeni. Cítila jsem, jak jeho pták pumpuje v mém krku. Vytáhla jsem ho a narvala jsem jí ho do díry. slastně zaječela. Měla ji nádherně roztaženou a já viděla, jak hluboce do ní proniká Michalův penis.

Začala jsem ji divoce lízat. Od Michalových koulí, přes přechod mezi jeho pérem a její píčou, až k naběhlému klitorisu. Pak jsem začala rychle kmitat a rukou dráždit Michalovi koule. Ohnul ji přes stůl a tvrdě do ní přirážel. Já ji rukou prstila a druhou rukou dělala dobře sobě. Michal zpozoroval, že ještě nemám dost. Donutil mě kleknout na čtyři a ona se roztáhla předemě. V rytmu pronikání jeho péra do mě jsem jí vylizovala kundu a její orgasmus nabíral na síle, až začala její díra chrlit šťávu a já ji slizávala z celé pičky. To už nevydržel ani Michal, který měl na to divadlo nejlepší výhled a napustil mě, zatímco mě ještě dvakrát plácnul po zadku. Bylo to neskutečný, jak mě naposledy nabíral. Vím, že to chci určitě ještě jedou.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Bisex, Orál, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře