Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hrátky s Benem erotické povídky

Jak jsem tak na něm seděla, a on vydával nasrané zvuky tlumené páskou přes pusu a cukal rukama, jak se snažil vyprostit z provazů, vypadal tak úžasně bezmocně, že mě to docela vzrušilo. Ten den náš příběh končil, a já se rozhodla, že už opravdu na ničem nezáleží. Bene, Beníčku..., smála jsem se mu a hladila ho po tváři, s kterou se snažil uhnout. Tak už se nevzpírej, hm? Začal sebou nepřítomně házet, tak jsem se otočila a po několika pokusech mu k posteli přivázala i nohy.

Pak jsem se posadila na paty vedle něj a s úsměvem ho chvilku pozorovala. Docela se zadýchal, a pak to vzdal a zůstal ležet s pohledem upřeným do stropu. Dál jsem si ho prohlížela, a přestala se usmívat. Pak jsem mu položila dlaň na hruď a začala ji hmatem prozkoumávat. Ben měl docela hezké tělo. Ale nikdy jsem ho ještě neviděla bez trička🡕 ... Trochu vyděšeně se na mě podíval, a očima se ptal, co to vyvádím. Ty oči mě už začaly rozčilovat. Vzala jsem tričko🡕 a vyhrnula mu ho tak, aby zakrývalo obličej. Mručel, a zase sebou začal cukat. Znovu jsem ho začala hladit po těle. Po jemném hrudníku, po hezky pevném břiše. Znovu jsem se na něj obkročmo posadila. Oběma rukama jsem dál vzrušeně jezdila po jeho těle. Házel nespokojeně hlavou pod tričkem🡕 ze strany na stranu, pak se mě pokusil shodit. Nech toho, řekla jsem hlasem, který jsem zbarvila trochou výhružného tónu. Udělal to znovu. Vzala jsem jednu jeho bradavku mezi palec a ukazovák a silně zmáčkla. Vydal hrdelní výkřik a celý se napnul. Nepovolovala jsem. Užívala jsem si to. Po chvilce jsem stisk uvolnila a začala bradavku jemně žmoulat mezi prsty. Budeš mě poslouchat, je to jasný?, zeptala jsem se přísně, s divokou radostí. Nereagoval, nehýbal se. Je to jasný?, opakovala jsem výhružně. Hm, hm..., ozvalo se rezignovaně zpod trička🡕 . Sesedla jsem a začala mu rozepínat kalhoty🡕 . Bylo poznat, jak se mu to nelíbí, ale ani neceknul. Tiše strpěl, že jsem mu stáhla kalhoty🡕 pod kolena, a začala mu přes trenýrky lehoučce hladit jeho chloubu. Přišlo mi, že se třese. Ušklíbla jsem se. Nechtěl mi udělat tu radost a vzrušit se. Ale měl smůlu. Po chvilce mu začal tvrdnout. Stáhla jsem mu i trenýrky a zkoumala jeho nástroj. Pak jsem se mu znova posadila na břicho, ale obráceně, abych byla čelem k tomu nejdůležitějšímu. Bez okolků jsem ho tvrdě vzala do ruky a začala rychle honit.  Druhou rukou jsem mu hnětla koule a přitom mu říkala - Když budu chtít, tak se uděláš, jasný? Seš v mojí moci, máš to marný. Patříš jenom mě! Když už začal docela hlasitě sténat a já věděla, že se blíží finále, pustila jsem ho a sesedla z něj.  Udělal bezděčný roztoužený pohyb a bolestně zavyl. Hladila jsem ho lehce po stehnech a dívala se, jak mu pomalu vadne. Pak jsem se převalila na záda a začala masturbovat, a přitom se vůbec nekrotila ve zvucích, které jsem vydávala. Jen ať si to Beník užije... Krásně jsem si to udělala a chvilku to rozdýchávala. Pak jsem ho zase zasedla. Tričko jsem mu vyhrnula nad hlavu, abych viděla jeho obličej. Byl docela vyděšený a trošku z nížený. Bez přemýšlení jsem ho začala líbat. Nechtěl mi to oplácet, tak jsem mu chytla druhou bradavku a rychle zmáčkla.  Škubl sebou, a pak už udělal, co jsem chtěla. Líbat uměl dobře.

Chytla jsem ho za vlasy a vrazila mu facku. Zalíbilo se mi to, tak ji následovalo několik dalších. Přemýšlela jsem, jak mu ještě ublížit, protože mě to ohromně vzrušovalo. Chvilku mi to trvalo, ale nakonec přede mnou ležel obrácený na břicho, a znovu pečlivě přivázaný k posteli. Stoupla jsem si vedle postele, s jeho páskem🡕 v ruce. Plnou silou jsem ho šle🡕 hla přes zadek. Zavyl. A pak znovu a znovu. Nepříčetně jsem ho řezala a náramně si to užívala.  Na rozdíl od něj. Pak jsem došla do kuchyně pro vařečku. Tenkou stranou jsem mu jezdila mezi půlkama, a to pochopil k čemu se chystám a začal protestovat. Obrátila jsem vařečku a několikrát ho s plesknutím trefila. Přestal protestovat. Pak jsem ji natřela gelem a znova obkroužila jeho díru. Zase se třásl. Myslím, že brečel. Kroužila jsem hloubš a hloubš, až jsem mu do zadku nacpala několik centimetrů. Pak jsem vařečku pevně stiskla a jedním pohybem zarazila hluboko do něj. Tlumeně pod roubíkem křičel, a pevně k sobě tiskl půlky. Začala jsem vařečkou zeširoka kroužit. Chvilku jsem si užívala jeho bolest, pak jsem vařečku pustila a nechala mu ji trčet ze zadku. Ještě jsem ho plácla rukou přes prdel a pak šla a posadila se k jeho hlavě. Chytla jsem ho za dredy a přinutila se na mě podívat. Pak jsem ho divoce políbila. Šáhla jsem do šuplíku nočního stolku a vytáhla docela velkej robertek. Líbí se ti?, zeptala jsem se rozmarně. Třeštil na něj oči. Něco ti teď povim. Sundám ti tu pásku, a ty neřekneš ani slovo a hezky poslušně ho budeš kouřit. A jestli ne, narvu ti ho do prdele k tý vařečce, jasný?

Váhavě kývl, a já mu spokojeně strhla roubík. Narvala jsem mu robertka do pusy, až se trochu dávil, a přinutila ho kouřit. Šikovná děvka, chválila jsem ho přitom. Pak jsem ho zase chytla za vlasy a přirážela robertek hloubš a hloubš do krku. Zase jsem ho pustila a jenom držela robertek ve vztyčené poloze na posteli. Ani na chvilku nepřestaneš kouřit, jasný? A tak Ben kouřil, a já si při tom druhou rukou zase přivodila super orgasmus. Už jsem se cítila docela nasyceně. Tak jsem vrátila robertek do šuplíku, vyndala Benovi vařečku ze zadku a vyhodila ji do koše. Pak jsem Bena zase obrátila na záda a natáhla mu zpátky tričko🡕 a kalhoty🡕 , ale nechala ho přivázaného a znovu mu zalepila pusu páskou. Pak jsem vedle něj spokojeně usnula.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře