Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Intenzivní hra s třemi muži erotické povídky

Probudila jsem se s pocitem vzrušení, které mi proudilo celým tělem. Byl pátek a já věděla, že večer bude speciální. Měla jsem domluvené setkání s několika muži, které jsem poznala přes internet. Byla to moje tajná vášeň, něco, co mi přinášelo neuvěřitelné uspokojení.

Večer jsem se připravovala s pečlivostí, jakou věnuji jen těmto speciálním událostem. Oblékla jsem si krajkové spodní prádlo, které mě vždy přivádí do nálady, a navrch hodila černé šaty🡕 , které se těsně obepínaly kolem mého těla. Nanášela jsem si make-up, zvýraznila rty sytě červenou rtěnkou a na konec si na krk připnula jemný zlatý náhrdelník.

Dojela jsem taxíkem k pronajatému apartmánu v centru města. Když jsem vstoupila, čekali tam už tři muži. Michal, Petr a David - každý z nich měl něco do sebe. Michal byl vysoký a atletický, Petr měl temné oči a tajemný úsměv, a David byl charismatický a plný energie.

Už od prvního pohledu bylo cítit napětí ve vzduchu. Přistoupila jsem blíž a muži mě přivítali s otevřenou náručí. Chvíli jsme si povídali a popíjeli víno, ale vzrušení rychle narůstalo.

Petr přistoupil ke mně první. Chytil mě za ruku a přitáhl mě k sobě. Jeho ruce sklouzly po mých zádech, zatímco mě jemně líbal na krk. Cítila jsem, jak se mé tělo začíná podvolovat vzrušení. Michal a David se postavili kolem mě, každý z jedné strany, a začali mě laskat a dotýkat se mě všude, kde to bylo možné.

Cítila jsem se jako bohyně, obklopená těmito muži, kteří byli připraveni mě uspokojit. Byla to směs dominance a něžnosti, která mě přiváděla k šílenství. Petr mě položil na velkou postel uprostřed pokoje a začal mě svlékat šaty🡕 . Michal a David ho následovali a brzy jsem byla úplně nahá, vystavená jejich pohledům a dotykům.

Petr začal líbat moje prsa a jemně masíroval moje bradavky. Prohnula jsem se v zádech a zasténala. Michal se mezitím přesunul k mým nohám a začal mě líbat na stehnech. Jeho jazyk se postupně přibližoval k mému klínu, až nakonec zabořil svůj obličej do mé mokré, roztoužené kundičky. Hlasitě jsem zasténala, když jsem ucítila jeho jazyk hluboko uvnitř sebe. David si mezitím klekl vedle mě a začal mě líbat na rty, rukama přitom přejížděl po mém těle.

Cítila jsem se jako v sedmém nebi. Každý jejich dotyk, každý jejich pohyb mě přiváděl blíž a blíž k vrcholu. Petr přestal líbat moje prsa a posunul se dolů k Michalovi, aby se k němu přidal v mém uspokojování. Michal lízal můj klitoris, zatímco Petr prsty jemně pronikal do mého těla.

Prohnula jsem se v zádech a zakřičela, když mě zaplavila první vlna orgasmu. Moje tělo se třáslo v rytmu jejich dotyků, ale oni nepřestávali. Michal a Petr pokračovali, dokud moje tělo nebylo kompletně vyčerpané.

Pak mě otočili na břicho. David, který byl dosud trpělivým pozorovatelem, se přesunul za mě. Petr a Michal se postavili po stranách, aby měli lepší výhled na to, co se bude dít. David mě chytil za boky a pomalu do mě vklouzl. Jeho tvrdé péro mě zaplnilo celou a hlasitě jsem zasténala. Začal mě šukat pomalými, hlubokými tahy, které mě přiváděly k šílenství.

Petr a Michal mě mezitím hladili po zádech a hýždích, povzbuzovali mě a přiváděli k dalšímu orgasmu. Cítila jsem, jak se moje tělo znovu napíná, jak se blíží další vlna rozkoše. David zrychlil tempo a zakřičela jsem jeho jméno, když jsem se znovu udělala.

David vyjel z mého těla a Michal okamžitě zaujal jeho místo. Byla jsem naprosto omámená, když do mě Michal pronikl. Jeho péro bylo tvrdé a velké a já si ho vychutnávala každým jeho pohybem. Michal mě chytil za vlasy a začal mě šukat rychleji a tvrději.

David a Petr mě mezitím líbali a hladili po celém těle. Cítila jsem, jak moje tělo reaguje na každý jejich dotyk, na každý jejich pohyb. Byla jsem naprosto v extázi. Michal do mě tvrdě přirážel, až se mi podlomila kolena. Cítila jsem, že se blíží další orgasmus, ještě silnější než ty předchozí.

"Udělám tě tak, že na to nikdy nezapomeneš," zašeptal mi Michal do ucha a přitom nepřestával přirážet. Zakřičela jsem jeho jméno a v tu chvíli mě zaplavila vlna rozkoše tak silná, že mi téměř zatemnila mysl. Moje tělo se třáslo a já věděla, že jsem na vrcholu blaženosti.

Když se Michal udělal, strčil svoje péro hluboko do mojí kundičky a vystříkal se do ní. Cítila jsem jeho teplou mrdku a to jak mě zaplnil, to mě přivádělo k šílenství. Ležela jsem na posteli, těžce dýchala a byla naprosto vyčerpaná. Petr a David se k mně přidali, líbali mě a hladili po celém těle, dokud se můj dech neuklidnil.

Ale to nebyl konec. Petr si klekl mezi mé nohy a pronikl do mě hluboko a rychle. Jeho pohyby byly nekompromisní a já cítila, jak se blížím k dalšímu orgasmu. David si klekl vedle mé hlavy a já vzala jeho péro do úst. Milovala jsem ten pocit, když mi jeho teplé péro klouzalo po jazyku.

Petr zrychlil tempo a já cítila, jak se mi celé tělo napíná. Když se Petr udělal, vystříkal se hluboko uvnitř mé kundičky a já zakřičela jeho jméno. Bylo to nepopsatelné, cítit dva muže, jak mě zaplnili svojí mrdkou, kterou mám tak ráda.

David mě chytil za vlasy a přitáhl mě k sobě. Jeho péro bylo tvrdé a já ho chtěla v ústech. Začala jsem ho kouřit, pomalu a důkladně, vychutnávala jsem si každý jeho pohyb. Když se David udělal, jeho teplá mrdka mi zaplnil ústa. Ten pocit byl neuvěřitelně vzrušující. Hrála jsem si s ní na jazyku, přejížděla jsem si prsty po klitorisu a pomalu si tu z kundičky vytékající mrdku přenášela do pusy a olizovala prsty.

Ležela jsem na posteli, těžce dýchala a byla naprosto vyčerpaná. Byla jsem obklopená muži, kteří věděli, jak mě uspokojit, a já si užila každou vteřinu. Byl to večer plný vášně, vzrušení a naprosté blaženosti. Noc, kdy se moje fantazie stala skutečností.

🕙 Přidáno 14.6.2024
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře