Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Inzerát pro ženu a pak muže 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Z prvního setkání jsem byl tak rozbzíkaný, že jsem nemohl myslet na nic jiného. Koněčně jsem měl plně k dispozici na průzkum něčí zadní dírku a jak s ní budu zacházet bylo jen na mne a mých choutkách. (teď by se patřilo přidat pro čtenáře i zlotřilý smích)
To, že se jedná o kluka a nikoliv o ženu mi kupodivu vůbec nevadilo. Vlastni mi to vyloženě vyhovovalo, protože jsem zjistil, že tato skutečnost mě nenutí být galatní a brát nějaké extra ohledy.

Na jednu stranu se mi hlavou a ocasem honily myšlenky, co všechno bych mu tam chtěl strčil, ale zároveň jsem věděl, že mu nesmím ublížit. Nebo si minimálně rozbít hračku, když už jí konečně mám. Čím víc jsem se do svých představ pouštěl, tím víc mi docházelo, že nemám moc prak🡕 tickou zkušenost a kink jsem také nikdy nepraktikoval. Došlo mi, že to poslední co se ode mne očekává je borec, co si bude plést dominanci a proaktivitu s leností a neschopností. Proto jsem se rozhodl, že se chytím toho co znám a mimoděk se tak budu držet toho, co je po mně žádáno - další setkání pojmu, jako treénink na plnění role ženy. To, že se jednalo o kluka se mi k tomu hodilo. I když mi jeho úzké sportovní boky a postava do V pořád trochu dělaly problém.

Nakonec jsem postupně sestavil plán, dokoupil pár věcí a doupravil chatu. S Karlem jsem se domluvil, na termínu a sám jsem si vzal raději den volna, aby to doma nikomu nedošlo a já měl klid na práci. Domluvený den se blížil a já si raději zakázal honit, abych si to následně nerozmyslel. Den konečně nastal - show must go on - takže jsem opět připravil pracovní monterky. Nedočkavě jsem dodělával poslední přípravy, třeba jako rozmíchat veterinární j-lube a nalít ho do tlakového zahradního rozstřikovače. Po jedenácné dorazila zpráva od Karla, ať nahoním stroj, že mladý je už vypláchnutý a za chvíli přijedou. Stroj nebylo třeba nahonit, stál v pozoru už od rána, jen jsem si alespoň sundal zepředu notně promočené trenýrky.

Za dvacet minut skutečně na plácku před chatou zabrzdilo auto a má nervozita začala růst. Milá tvář vystupujícího Karla mě naštěstí hned dostala do pohody. Pozval jsem je oba na terasu na kafe. Karla celkem překvapilo, že tu nejsou žádní sousedé a chata stojí opuštěná na kraji lesa. Krátký zdvořilostní rozhovor, kdy jsem před kluka postavil dvojitého panáka rumu, stejně jako jsem nalil raději i sobě. Kluk opět čuměl do mobilu a ani za panáka nezabučel díky. No počkej, ty parchatne, proběhlo mi hlavou. Stoupni si tady vedle, svlékni se a zůstaň stát! Vyštěkl jsem na něj příkaz. Kluk sebou poplašeně trhnul, chvíli koukal, ale pak poslechl. Opět ukázal štíhlou pevnou postavu, téměř bez chloupků. Teď sejdi dolů do sklepa a počkej tam. Když Karel viděl, že akce🡕 začala, potichu se zeptal, jestli nemá raději odjet. Ujistil jsem ho, že zdola nic neuslyší, ale klidně, aby ho to nenervovalo, může jít dovnitř do chaty si jít pustit televizi.

Karel vyrazil k televizi a já si to po schodech z terasy zamířil dolů do sklepa za klukem. Našel jsem ho v první místnosti, jak se zvědavě rozhlíží. Jeho světlé tělo kontrastovalo s vlasy a chlupy v rozkroku v celkovém přítmí místnost. Chyť se mě okolo krku, rozkázal jsem mu. Vzal jsem ho do náručí a přes další dvě místnosti odnesl do už připravené pracovny. Rovnou jsem ho položil na záda na připravený pracovní stůl. Nohy zavěsil do držáků a rychle je přikurtoval do praku🡕 od sebe. Raději jsem ještě vytáhl duck-tape a nohy a ruce ještě jednou rychle zafixoval, aby se nemohl bránit.

Své dílo jsem v rychlosti okukoval a sledoval, jak kluk valí oči po místnosti hledaje, co ho čeká. Pohled mi sklouzl na čekají skoro nedotčenou prcinu a v čůráku mi hned zaškubalo. Pustíme se do první lekce, pronesl jsem a začal vysvětlovat. Správná kundička vlhne, aby se připravila na příjem pánova mužství a tebe to teď také čeká. Sklonil jsem se k němu, vzal hadičku od zahradního rozstřikovače a opatrně mu ji vsunul do dírky. Ani nemukl, jen se trochu vypalšeně rozhlížel. Otočil jsem kouhoutek a nechal do něj proudit j-lube. Teď v tréninku přeskočíme rovnou nakonec, protože to na co se nejvíc správná kundička těší, je aby jí někdo oplodnil, pronesl jsem směrem k němu a začal druhou rukou pumpovat postřikovač. Hadičku jsem v něm stále držel a sledoval, jak začal kluk lehce vzdychat. Tlak zevnitř postupně rostl a já byl zvědavý, jak na něj zareaguje panenská prdelka. Za chvilku už začal sténat, že to tlačí, ale já nepřestával pumpovat. Kluk se už začal na ponku kroutit a prosit mě, ať přestanu. Jenže já nebyl spokojený dokud nezačal okolo hadičky protékat j-lube zpět. Teprve tehdy jsem přestal a sledoval rudý obličej kluka, co vyděšením piští a nechápe, co se mu to děje. Vidíš, jak jsi pěkně vzládl lekci o oplodnění, pochvalálil jsem ho. Vytáhl jsem opatrně hadičku z jeho prdelky, jeho křik ustal a já celý vzrušený sledoval, jak j-lube pomalu vytéká ven.

Teď přišel můj čas. Rychle jsem odložil rozprašovač, rozepl a zahodil kombinézu a na trčící péro si zkušeným pohybem natáhl kondom. Chtěl jsem, aby si od tlaku trochu ulevil, ale nechtěl jsem jeho kundu nechat vychladnout. Zaujal jsem pozici mezi jeho nohama, ještě trochu přitáhl provazy s úchyty na nohy, abych se ujistil, že mému průniku nebude schopný klást odpor. Kluk začal rychle vyplašeně drmolit, že ho to ještě bolí, že není připravený a další podobné nesmysly. Všechno tohle ustalo, když jsem přirazil pánví dopředu, žaludem si otevřel jeho svěrač a kluk začal ječet bolestí. Moje vzrušení dosáhlo maxima. Konečně jsem si vychutnával pulzování jeho zatím ještě panenské prciny, jak svírá můj žalud. Jeho bolest mě začínala dostávat do varu. Opravdu těsně mi obepínal žalud, až to bylo i pro mne na hranici únosnosti. V tu chvíli mě začal prosit, abych ho vytáhl, že ho roztrhnu. Ale to neměl dělat, ocas mi z toho úplně zkameněl, a mě to naopak přimělo, abych ho začal zasouvat. Postupně jsem si užíval každý centimetr, který se mi do něj podařilo nacpat. Byl jsem sotva za polovinou své délky a kluk už měl obličej celý rudý. Rukama jsem se chytil jeho nohou a zalehl ho celou svou vahou. Jak poznal, že mě už nic nezadrží, zakřičel hrůzou, co se do něj řítí. Konečně jsem se koulemi opřel o jeho prdelku a dotlačil vší svou silou. K jeho křiku jsem přidal i svůj výtězoslavný výkřik na oslavu, že zanikalo nejen jeho panenství, ale i mé panictví (alespoň, co se zadní dírky týče).

Plnou délkou svého přirození jsem si vychutnával jeho neskutečně těsnou dírku. Kluk pode mnou se nezdál, že by se tak rychle dokázal uvolnit a začít si to užívat, jako já, což mě vzrušovalo ještě víc. Začal jsem ho pomalu šukat a vnímal jeho tlak. Měl jsem na něj času, kolik jsem potřeboval, takže otázkou nebylo jestli, ale kdy se mi podvolí. Postupně jsem začal být odvážnější a projíždět ho větší délkou svého mužství. Po pár minutách práce se začalo zdát, že se konečně jeho stisk povolil. Ještě jsem nebyl připravený se rozloučit s pocitem první penetrace. Pevně jsem se chytil jeho nohou, celý svůj penis pomalu vytáhl až i žalud téměř vyklouzl. Sotva jsem začal cítit, že se mému mužství zkouší bránit a vytlačit ho ven, opřel jsem se do něj svou vahou a prudce si do něj prorazil cestu až po kořen. Kluk opět začal křičet bolestí. Já se chystal, že to celé zopakuji, ale v tom to na mne přišlo. Začal jsem do něj stříkat, jak šílený. Sotva jsem sýpal a stačil ještě párkrát nemotorně přirazit.

Vychutnával jsem si poslední zbytky své první ejakulace do análu. Kluk pode mnou se už utišil, v rozšířených očích bylo vidět, že mu pomalo dachází, že se do něj někdo poprvé udělal. Nelitoval jsem, že to přišlo takhle rychle. Vlastně jsem se teď divil, že jsem vydržel tak dlouho. Cítil jsem, jak mi péro ochabuje a i koule se mi vyvěsily, takže jsem cítil, jak se opírají o jeho prdelku. Pomalu jsem ho z něj vytáhl i s plným kondomem. Já teď potřeboval chvíli pauzu, ale to samé pro kluka neplatilo, protože jeho trénink pokračoval dál.

Sehnul jsem se k jeho kundičce a prohlížel si, jak po první penetraci vypadá. Po stranách odkapával j-lub, jak kdybych se do něj opravdu vystříkal. Musel jsem si sáhnout prstem. Lehce jsem do něj zasunul ukazováček a kluk jen lehce zavzdychal. Cítil jsem, že i prst mi docela silně obepíná. Zdálo se, že jsem nezanechal žádné vyditelné stopy.

Tak a teď tě připravíme na delší akce🡕 , mrknul jsem směrem ke klukovi, že se má na co těšit. Sáhl jsem do ponku a vytáhl jednu hračku z aliexpressu. V Čechách takové dildo není k mání, ale Čína je Čína. Dildo bylo přibližně stejné, jako můj ocas (nemělo žalud, bylo spíš ve tvaru rakety), ale nebylo jen vibrační, bylo i rotační. Rotační není možná úplně vystížné, protože když jsem ho sputil, začalo se mi v ruce různě prohýbat a točit, nejvíc ze všeho mi připomínalo čerstvě ulovenou rybu.

Vzal jsem další kondom a natáhl ho na dildo, přeci jen jsem mu nechtěl do prciny zanášet nějaké chemikálie. Cákl jsem na dildo trochu j-lubu a namazal ho. Pro dildo to bylo také poprvé, co do někoho vjede. Prsty jedné ruky jsem si roztáhl závojíčky okolo jeho už promazané kundičky. Kluk neviděl, co tam chystám a začal sebou poplašeně škubat, co mu uvázání dovolilo. Na nic jsem nečekal a jedním táhlým pohybem do něj dildo zasunul. Poplašeně zavzdychal, ale zdálo se, že jsem si ho před tím už roztáhl dostatečně. To se ovšem rychle změnilo, jak jsem dildo spustil. Kluk nejdřív začal opět křičet strachem, co se mu to v kundě děje a nejspíš i bolestí. Do toho sebou zkoušel házet a prohýbat se, jak na něm dildo začalo pracovat. Rychle jsem mu za dildo postavil zarážku, aby uvnitř drželo samo a nemohl ho vytlačit.

Zvedl jsem se ke dveřím, že si půjdu dát zatím kafe. Kluk mezi bolestí vykřikoval něco, jako: "Dost, ne, prosím, já to nevydřím,..." a další. Skoro jsem dostal chuť ho ojet znova, ale na to bude čas jindy. Teď jsem neviděl nic špatného na tom, když tu tyhle dva nechám v soukromí, aby si užili trochu mladé lásky. Zavřel jsem za sebou jedny i druhé dveře a stále jsem jeho výkřiky slyšel. Bral jsem to, jako potvrzení, že přesně tenhle trénink teď potřebuje.

Cestou do schodů mi ještě plná šprcguma pleskala do stehen. Schválně jsem jí tak nechal. Jednak jsem to bral, jako potvrzení svého mužství a za druhé jsem se chtěl v klidu podívat, kolik jsem toho nastříkal. Když jsem přišel do hlavní místnosti, Karel se stále díval na televizi. Podíval se na mne ve dveřích a když viděl plnou gumu na mém povadlém péru, uznale hvízdl. Jak mu to jde, zeptal se. Stáhl jsem si gumu a proti světlu překontroloval množství, byl jsem na sebe hrdý, opravdu pěkná dávka. Teprve teď jsem reagoval na otázku. Panenské blány jsem se už úspěšně zbavili, teď se učí pojmout celé mužství a ještě ho čekají dvě kratší lekce. Viděl bych to, že tak do hodiny si ho povezeš zpět. Karel v klidu přikývl a na víc se nevyptával. Já si v klidu vypil kafe, vzal klukovo oblečení a vydal se zpět do sklepa.

V tichosti jsem otevíral první dveře, abych měl autentickou představu o tom, co se vedle odehrává. V předsálí pracovny už bylo poměrně zřetelně slyšet klukovo vzdychání. Chvílemi už to i zaznívalo, že se mu to začíná líbit. Uznal jsem, že tahle lekce svůj úkol splnila a bylo načase se posunout dál. Vešel jsem do pracovny, v klidu si oblékl svou kombinézu a přitom sledoval kluka. Vypnul jsem dildo a vytáhl ho z něj. Musle jsem si znova prohlédnout jeho svatyni. Byla už lehce červená a pěkně otevřená. Lehce jsem dovnitř vsunul dva prsty, vzrušením jsem skoro nedýchal. Bylo na čase přistoup k dalšímu tréninku.

Podíval jsem se z příma klukovi do očí. Daším úkolem dobrého partnera je se pánovi postarat o pivo, aby sis to lépe zapamatoval, mám tady tuhle láhev a ty se teď s ním poznáš velmi důvěrně. Kluk sebou začal poplašeně trhat a pokoušel se překulit na bok. Celé to bylo marné divadlo, protože úvazy ho držely dobře. Nevzrušeně jsem zaujal pozici mezi jeho nohama a hrdlo vsunul do jeho broskvičky. Lahev jsem držel na místě a postupně začal rozkrokem přirážet na její dno. Jakmile začal kluk opět červenat a jeho sténání nabralo na intenzitě, změnil jsem taktiku. Už jsem do lahve🡕 nepřirážel, ale postupně jsem ji krouživými pohyby zkoušel dostat hlouběji. Pracoval jsem na něm asi deset minut a ani zdaleka jsem se k nejširší části lahve🡕 nepřiblížil. Přesto bylo na klukovi vidět, že mu dává dost zabrat. Obličej měl rudý, oči křečovitě zavřané, po obličeji mu tekl pot a i prsty na nohou byly sevřené.

Uznal jsem, že pro tentokrát to bohatě stačí. Opatrně jsem z něj lahev🡕 krouživým pohybem vytáhl. Jeho broskvička byla už opravdu otevřená a připravená tak na poslední část trénink - slušné chování. Bylo vidět, jak si kluk oddechl, že to má za sebou. Nechal jsem mu chvíli se vydýchat a mezi tím prohledal jeho oblečení, kde jsem našel i jeho mobil. Natáhl jsem na něj kondom a přistoupil ke klukovi. Při vzpomínce, jak čumí do mobilu se mi opět začala vařit krev a stavět péro. V poslední lekci si ukážeme, co tě čeká, když budeš pořád v mé přítomnosti čumět do mobilu. Pronesl jsem to hlasitěji, než bylo třeba a asi v mém hlase byla poznat i zlost.

Než stačil kluk zaprotestovat, že nechce, začal jsem do něj tlačit hranu mobilu a postupně zvyšoval tlak. Nehodlal jsem s ním mít žádný soucit. Přidával jsem na síle, až se najednou začal mobil sunout do něj. Že začal řvát bolestí mi jen dělalo dobře, muselo ho to neskutečně bolet. Mobil jsem mu zasunul jen kousek za hranu svěrače, ale i to mi stačilo a dodalo dostatek zadostiučinění. Rychle jsem mu ke kundě postavil zábranu, aby se nemohl mobilu zbavit. Pocítil jsem, že mi ocas opět napíná monterky. Začal jsem si ho nad tohle nádhernou scenérií honit. Přešel jsem ke klukovo z boku, stačilo pár tahů rukou a už jsem na něj cákal proudy mrdky.

Uf, vydechl jsem si. Zapnul jsem monterky a vydal se pro Karla o patro výš, ať si ho vysvobodí a odveze. V klidu jsem si dal sprchu a když jsem se při sušení díval z okna, vidím, jak Karel pomáhá klukovi do schodů a odvádí ho do auta. Spokojeně jsem se natáhl na gauč a napsal Karlovi sms, že děkuji a jestli bylo všechno v pořádku. Asi za půl hodiny dorazila sms: Velmi děkuji za trénink, ten mobil mi udělal skutečně radost. Rád bych ještě nějakou lekci. Karel.

Na oslavu jsem si musel ještě jednou vyhonit a mezi tím přemýšlel, co provedeme příště. Nějaké návrhy?

Části povídky

🕙 Přidáno 18.2.2024

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Slv (2024-02-18):
Hodně pěkný příběh. Co bude dál? Co takhle pořádný fisting, např?Mohl by přitom sledovat nějaký brutální gay fisting video, aby věděl co ho časem čeká. Jako správná děvka musí mít přeci pořádně roztahanou kundu, která zvládne naprosto všechno. Samozřejmě by měl být uzamčen, nejlépe permanentně. Jeho vzrušení by mělo jít jenom z kundy. Samozřejmě všechno je závislé na Karlovi co dovolí. Na konci výcviku by se měl přidat a užívat si společně s trenérem vycvičenou děvku. Kdyby přibrali ještě někoho dalšího nebylo by to na škodu.