Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Inzerát pro ženu a pak muže erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ahoj, jmenuju se Zdeněk od Budějovic, jsem ženatý a hrozně nadržený. Abych byl konkrétnější, tak mě šíleně vzrušují tvrdší anální hrátky. Je mi 56, tmavší krátké vlasy, na výšku tak 185cm, postava tatíka od rodiny a ocas okolo 18cm (neobřezaný a širší žalud). Manželka mi nikdy zezadu nepodržela a asi to je důvod, proč mi nejvíc hučí v kládě z představy, že někomu pěkně projedu zadní prcinu napoprvé.

Jak už to bývá, začalo to sledováním videí a postupným sbíráním odvahy na něco reálného. Když jsem poprvé projel nějakou seznamku, div jsem se nekrčil u počítače, jestli mě někdo nevidí. Asi po roce fantazií jsem si konečně podal inzerár ... jen proto, abych se pak vyhonil a rychle ho zase smazal.

Fantazie na odpaňovaný anál a ječící subinku se mě, ale stále držely, až jsem si na to vybavil i kumbál ve sklepě na chatě. Maskoval jsem to, jako dílnu. Ale z ponku se v případě potřeby dalo udělat solidní lehátko🡕 s úvazy na celé tělo. (samozřejmě, že jen co jsem si na něj lehnul sám, tak jsem z předtavy, že tam nějaká leží a nemůže se bránit, stříkal sám). Další výskřiky přišly, když jsem postupně dokupoval nebo vyráběl různé hračky🡕 a další potřebné vybavení. Prostě jsem si s fanrazií vystačil sám.

Opět jsem sbíral odvahu, až si opět založil profil na seznamce - Deflorátor a k němu přidal inzerát: Pokud je třeba i přes odpor odpanit anál, jsem plně k dispozici i se vším potřebným vybavením. Inzerát byl založen a ... a nic. Původně jsem si myslel, že si hned do týdne vrznu, jenže ono se nic nestalo. Postupně utíkaly týdny a měsíce a já na inzerát i profil postupně přestal chodit. Po více, jak půl roce mi dorazila mailová notifikace, že někdo na inzetár zareagoval. Přišlo mi to dopoledne do práce a já zrudnul, jako rajče. Rychle jsem hledal stránky na mobilu a náslědně utíkal na záchod si to v klidu přečíst.

Ahoj, jsem Karel (43/175/80) a mám mladšího přítele - štěně (20/175/65), co mi nechce ze zadu podržet, ale není příkaz, který by neposlechl. Já na tvrdé hraní nejsem, takže kdyby mi ho někdo zaučil a pak vrátil, byl bych nadšený. + přiložené dvě fotky mladého štíhleho kluka
- smazat

Celkové rozrušení vystřídalo zklamání a já se vrátil zpět do práce. Ovšem fantazie pracovala dál, v myšlenkách jsem si s tím pohrával, vzrušení opět rostlo, až to došlo tak daleko, že jsem večer hledal v koši smazanou zprávu. Na fotkách klučina nevypadal špatně. Jedna fotka, jako skejťáček a druhá v plavkách u bazénu. Krátké černé vlasy, drobnější, ale sportovní postava, žádné viditelné chlupy.

Ještě jsem o tom pár dní přemýšlel, až jsem nakonec na inzerát odpověděl dotazem, za jakých podmínek by to bylo?
Odpovědí mi bylo, že by si představoval pro kluka někoho dominantního a autoritativního, kdo udělá trochu šou. Dali bychom si jedno krátké setkání na živo a pak by se vidělo. Samozřejmě, že je vše ve finále na mně.

Pořád jsem se nemohl rozhodnout, jestli do toho jít. Nadrženost, ale stoupala až jsem se každou chvíli přistihl, že si v hlavně už plánuji, jak by to vypadalo. Představa pěkné šou mě lákala. Nakonec jsem se rozhodl, že to zkusím. V nejhorším z toho bude pěkně trapný zážitek, ale když to vyjde, tak by mě to mohlo bavit.

Ahoj Karle, rád bych se u vás zastavil po čtvrté cestou z práce. Budu mluvit především s tebou, ale kluka u toho chci také. S tebou proberu základy dohody a jeho si prohlédnu. Počítej s tím, že když bude vše OK, že si ho na závěr i fyzicky zkontroluju. Od tebe očekávám, že mě v případě potřeby podpoříš příkazem a nebudeš mi v ničem brátnit. Klukovi netřeba říkat cokoliv navíc, jen ať je doma a je připravený poslouchat.

Když šou, tak šou, proběhlo mi hlavou. Odpoledne jsem to už v práci nemohl nervozitou vydržet. Stále jsem nevěděl, jestli to zrušit a nebo dorazit. Nekonec jsem se rozhodl, že to nechám na mém ocasu, když bude stát, tak do toho půjdu. Při odchodu z kanceláře jsem se navlékal do pracovní kombinézy🡕 a kolegům vysvětloval, že jedu někomu pomoc na byt. To, že jsem pod ní nahý a v kapse mám gel a gumu jsem jim samozřejmě nevysvětloval.

Autem jsem zaparkoval u bytovky, bydleli po cestě z práce, kousek od Barnišovského lesa. Po příchodu do bytu mě uvítal celkem sympatický chlap s pleškou a hned mi navídl kafe a ať se posadím. Během zdvřilostních keců se připojil i klučina. Tvářil se trochu vyjukaně, sedl si do křesla na druhé straně a za chvíli už zabořil obličej do mobilu. Postupně rozhovor přešel k důvodu, proč jsem tady. Popsal jsem, že mám na chatě speciální prostor a že stačí, aby mi ho tam přivezl a pak zase vyzvedl.

Klukův naprostý nezájem a čumění do mobilu, když se o něm bavíme mě neskutečně vytáčel. Tuhle ignorantskou generaci rozmazlených spratků nemůžu vystát. Hlavou mi proběhlo, jak bych mu teď něco nacpal do píči a sledoval, jak o ten svůj ksicht s nezájmem přijde. V tom jsem si uvědomil, že mi péro stojí, jako stožár - už nebylo o čem mluvit, bylo rozhodnuto.

Omluvil jsem se, kde mají koupelnu a až se vrátím, ať tu ten kluk čeká nahý. Konečně jsem probudil jeho pozornost. Došel jsem do koupelny, abych mu dal trochu čas. Jediné, co jsem potřeboval bylo si pod kombinézou natáhnout kondom a namazat gelem. Zapnul jsem kombinézu a vyrazil zpět do pokoje. Kluk tam nesměle přešlapoval ve volných trenkách. Řekl jsem nahý!, prohlásil jsem. Kluk si začal trenky nesměle sundavat. Úplné holátko byl, až na klasický nezastřižený porost černých chlupů v rozkroku.

Najednou jsem nevěděl, co s klukem dělat. Bylo mi trapně, věděl jsem, že se proaktivnost očekává ode mne. Chvíli jsem na něj koukal a pak mě zachránila myšlenka to vzít, jako u psa. Jdi si kleknout na čtyři na gauč zády ke mně. Chci se podívat, jestli je všechno v pořádku. Přikázal jsem. Kluk se trochu nemotorně začal stavět na gauč. "Otoč se směrem ke Karlovi a dívej se mu do očí. Pojď troch na kraj ke mně, ať za tebou nemusím."

A bylo to tady, poprvé jsem se dotýkal rozkroku jiného kluka. V hlavě jsem se hecnul, že to není nic divného a že to dám. Jak tam tak kluk předemnou klečel, napadlo mě, jestli je to vůbec pravda, že je nezkušený. Nakonec mi to bylo jedno, jsou i větší nástroje, než můj ocas a ječet ho určitě přinutím. Prohmátl jsem mu koule, opatrně se na mne otočil. Řekl jsem ti, aby ses díval před sebe na Karla! Zvýšil jsem na kluka hlas. Opět se otočil, já si potichu rozepl kombinézu v rozkroku a vytáhl ocas. Vůbec jsem neuvažoval, jestli to vzdát, ocas mi pevně stál a já byl jen nesvůj, jestli mi to vyjde. Rukama jsem mu roztáhl drobné půlky a začal je jemně hníst, abych si udělal volný přístup k jeho kundě a jeho přitom dostal do uvolněné nálady. Na mou akci🡕 bylo všechno nachystáno, jen jsem se narovnal a udělal krok dopředu. Věděl jsem, že musím být rychlý, aby to nečekal. Nechtěl jsem, aby se stačil uhnout a nebo hůř se na můj ocas připravil a já tak přišel o autentickou zkoušku jeho panenství. Karel zatajil také dech, ale držel se mnou basu. Karel přišel ke klukovi, díval se mu s úsměvem do očí a položil mu svou ruku na jeho ruku. V tu chvíli přišel můj čas, v jednom okamžiku jsem namířil svůj žalud na jeho dírku a vyrazil pánví prudce dopředu. Nebylo třeba překonávat žádný další odpor, který by vyvolalo jeho vyplašení. Můj žalud prorazil, jak beranidlo brány jeho prdelky a já si plnými doušky vychutnával pocit, jaké to je se poprvé dostat žaludem za svěrač. Byl neskutečně úzký a i když to trvalo jen opravdu krátký okamžik, tak mi to pro tuto chvíli stačilo.

Kluk zavřískal, jak kdyby mu šlo o život. Prudce udělal pohyb dopředu, aby se dostal z dosahu mého mužství. Zhroutil se na bok, rukou si zakrýval kundu a sténal bolestí. Zkouška byla vykonána a opravdu se zdálo, že ho ještě nikdo přede mnou neodpanil.

Spokojeně jsem ho poplácal po zadku, zapnul jsem si kombinézu a měl se k odchodu z bytu. Tvářil jsem se, že mě jeho bolest nezajímá, ale nebyla to pravda, byl jsem neskutečně vzrušený. Nejraději bych si ho vychutnal celou délkou mého ocasu, ale tak dohoda nezněla, navíc jsem se do něj chtěl pustit u sebe na chatě. Díky Karle, mějte se, pronesl jsem mezi dveřmi a odešel z bytu. Než jsem odjel, ještě jsem Karolovi napsal sms, že za mne dobrý, že můžeme pokračovat. Než jsem projel Branišákem, pípla mi zpráva od Karla, že děkuje za představení a kdy a kam ho má přivézt? Musel jsem zastavit na polňačce a vyhonit se, protože jsem měl pocit, že mi ocas praskne. Úplně jsem zapomněl, že mám ještě natažený kondom, ani jsem ho nesundaval, jen párkrát přetáhl předkožku a už jsem sříkal. Byl jsem rád, že jsem si kondom nechal nasazený, protože dávku, co jsem vyprodukoval bych blbě z auta uklízel.

Zhluboka jsem vydechl. Žádná postkoitální kocovina ani výčitky svědomí. Bylo jasné, že pokračování přijde a přijde brzy.
- pokračování příště.

Části povídky

🕙 Přidáno 9.2.2024
📂 Kategorie: Anál, Gay, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Zvedavej (2024-02-12):
Tak rychle pokračování … kluk by se měl oholit

Nadrzenej (2024-02-13):
Pecka celou dobu mi stálo péro…