Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Inzerát v Blesku erotické povídky

Sedím u odpolední kávy po dobrém obědě v jedné pražské restauraci a pročítám nedělní Blesk. Došel jsem až k inzerátům a v kolonce ona hledá jeho mě zaujal inzerát - Žena, středního věku, 52 let, 170/72, prsa č. 3, blondýna, trochu výstřední, finančně dobře zajištěná ve vl. domě, hledá mladého milence sportovní postavy 180-190 cm. Telefon 774.......... Tak jsem chvíli přemýšlel jaké by mohlo být milování s výstřední ženou o dvacet let starší.

Ještě nikdy jsem se se starší ženou nemiloval, ale zkusit se má prý vše. Vzal jsem telefon, vytočil dané číslo a na druhé straně se mi ozval velice příjemný hlas. Po krátké výměně oboustranných informací jsme se domluvili na hodině setkání a adrese. Počasí nebylo zrovna nic moc, a tak mi bude lépe někde pod střechou v příjemné společnosti. Protože jsem měl ještě dost času, v klidu jsem dočetl noviny a dopil kávu🡕 a po zaplacení jsem se vydal hledat nějaké květinářství. Všechna květinářství se asi přestěhovala na druhý konec Prahy, ale zachránila mě benzinka, kde měli velký výběr květin. Koupil jsem kytici růží a zavolal taxíka. Asi po 15 minutách čekání taxi přijel a vydali jsme se na jižní okraj hlavního města do vilkové čtvrti. Pomalu až na konci ulice za kamennou zdí stála v zahradě velká vila. Vystoupil jsem z auta a zazvonil u branky na zvonek s kamerovým systémem. Branka zabzučela a otevřela se. Když jsem prošel, tak se sama zavřela. Kráčel jsem po cestě k vile. Když jsem byl už u vstupních dveří, ty se otevřely a v nich stála krásná paní v domácím úboru a milým hlasem mě přivítala s tím, abych ji následoval. Prošli jsme velkou halou a po schodišti jsme vyšli do patra, které bylo přepychově zařízeno. Nejdříve jsme se představili, já jsem Marek, moje hostitelka se představila jako Vilma. Byla opravdu výstřední. Krátký sestřih s množstvím různých kroužků v ušních boltcích, barevné prodloužené nehty asi 6 cm dlouhé, na každém prstě prsten, barevně upravené delší nehty na nohou a prsteny a kroužky na prstech nohou. Na seznamovací přípitek nalila kalíšek whisky. Po přípitku mi nastavila ruku k polibku. Podržel jsem chvilku její ruku ve své a políbil, její nehty se mi při tom dost silně zaryly do ruky. Rychle jsem přemýšlel, která šelma má takové nehty, ale na nic jsem nepřišel. Vilma mi ukázala na koupelnu, a že tam je vše, co budu potřebovat na sebe. Koupelna byla lepší než někde v interhotelu. Velká rohová vana s masážními tryskami, vířivkou a dalšími vymoženostmi. Když jsem se vykoupal, rozhlédl se po oblečení, ale viděl jsem jen modrý sametový župan. Tak jsem se do něho oblékl, nazul připravené pantofle a vešel do obýváku. Vilma tam seděla na pohovce a sledovala nějaký film v televizi.

Přisedl jsem si k ní a ucítil krásnou nevtíravou vůni z jejího domácího oblečení. To už mě ale hladila po vlasech, tváři a rozhaleným županem mě přejela přes prsa, břicho, až do rozkroku, kde se už vztyčoval můj kamarád. Trochu ho zmáčkla a její nehty se mi do něho zasekly, ale bylo to něco zvláštního, vůbec to nebolelo a druhou rukou mě povalila na postel. Než jsem se nadál, tak jsem měl obě ruce zaklaplé v poutech k posteli. Vilma mi rozvázala pásek🡕 u županu, oba cípy odhodila stranou a zírala na můj stojící ocas. Pomalu se k němu blížila, jednou rukou mi ho uchopila pod žaludem a druhou mi škrábala po pytlíku. To byl krásný, rajcovní pocit, chvílemi i trochu bolestivý, ale bylo to velmi příjemné a vzrušující.

Několikrát mi přetáhla předkožku a vzala si ho do pusy. Vše dělala velice pomalu, a to bylo strašně vzrušující. Najednou přehodila jednu nohu přes moji hlavu a přimáčkla mi svoji vyholenou kundičku na obličej. Ptáka si opět vzala do pusy a pokračovala v kouření a kundičkou mi jezdila po obličeji. Začal jsem ji lízat a pomalu z ní začalo vytékat dost kundí šťávy až jsem měl celý obličej úplně mokrý. Vůbec mi to nevadilo, protože krásně voněla a i chutnala. Jednou rukou mi škrábala po pytli, druhou si držela ptáka k puse. Její pomalé a dlouhými tahy prováděné kouření bylo neskutečně krásné. Můj klacek polykala snad až do žaludku. Ale už jsem cítil, že budu stříkat. Vilma to také vycítila, protože se jí ocas několikrát v puse zacukal, sjela rty až na můj pytel a ze mne to začalo pryštět. Ona ani nepolykala, vše to do ní rovnou teklo. Po chvíli mi vše krásně olízala a očistila. Papírovým ubrouskem mi očistila obličej od zbytku jejích šťáv. Chvíli mi dlouhými nehty dráždila bradavky, a když viděla, že mi můj bojovník zase stojí, tak ze sebe shodila domácí šat a nahá nasedla na moje trčící péro. Seděla zády ke mne a při přirážení mi oběma rukama škrábala po pytli. Po několika minutách se otočila čelem ke mně a pomalu mě šukala dál. Jednou rukou si hladila kozy a bradavky, druhou mě škrábala na prsou. Bylo to k nevydržení krásné. Její pohyby se o trochu zrychlily a vzdychání začalo být hlasitější. Najednou se začala celá kroutit, její přírazy byly pořád pomalé, ale tvrdší a silný výkřik a zaseknutí nehtů do mých prsou byla odezva silného orgasmu. S ním také vyteklo velké množství šťávy, že vše pod námi bylo jak po dešti. Chvíli seděla nehnutě a vychutnávala doznívání orgasmu, potom se zvedla a kouřením mě připravila k dalšímu výstřiku. Tentokrát si vše nastříkala mezi kozy a na tváře. Když si vše do sucha vetřela do pokožky, políbila mě a zbavila pout. Chvíli jsme seděli a popíjeli víno a já jsem přemýšlel, jak se jí za to připoutání odměním. Vilma odešla do kuchyně a vrátila se s džusem a vodkou. Když jsem ochutnal džus, byl velmi teplý, tak jsem se zeptal, jestli nemá led. Ještě jednou zašla do kuchyně a vrátila se s miskou plnou ledu. Ochutnali jsme trochu vodky s džusem a ledem a začali jsme se opět osahávat po celém těle. Vilmu jsem položil na postel a líbal ji na prsou a krku.

Všimnul jsem si, že za polštářem byl nějaký šátek🡕 . Vzal jsem ho a řekl jí, že ji zavážu oči aby měla také nějaké překvapení. Neprotestovala, a tak jsem jí zavázal oči a začal ji jemně šimrat po prsou, bradavkách až na břicho. Zatím jsem se rozhlížel po pokoji, čím bych ji mohl přivázat, protože jsem to už měl vymyšlené, co jí předvedu. Objevil jsem nějaký šál🡕 a vedle ležela pouta🡕 , která mi sundala. Tak jsem ji přivázal ruce a povídal, že se jí to bude určitě líbit. Začal jsem ji hladit a šimrat od tváří přes prsa, břicho až na Venušin pahorek. Podle její reakce se jí to zamlouvalo a byla spokojená. Pomalu jsem jí zajel mezi stehna a přejel přes pysky a poštěváček zpět na břicho. Všechny pohyby jsem dělal pomalu a procítěně. Z misky jsem vzal do každé ruky kostku ledu a přejel jsem jí přes prsa a bradavky. Nečekala něco tak studeného a celá se zacukala a křikla překvapením. Já jsem pokračoval ve studené kůře po prsou, bradavkách a břichu až na pahorek. Vilma si to začala prožívat, což se neobešlo bez hlasitých slastných projevů a vrněním. Vzal jsem si nové kostky ledu a pokračoval v ledování. Tentokrát jsem už pomalu zajížděl ke kundičce a její vyholené okolí ji muselo hodně studit, protože začala velmi rychle dýchat a hlasitěji vzdychat.

Chvilku jsem ji ještě nechal v tomto stavu a po chvíli jsem obě kostky ledu zavedl do její kundičky. Mělo to velmi hlučnou odezvu a mrskla celým tělem, jako kdyby chtěla odletět. Na nic jsem již nečekal, zvedl jí nohy a tvrdě jsem do ní zajel s mým ptákem. Zařvala, začala házet hlavou ze strany na stranu a pomalu přirážela. Já jsem cítil na žaludu ty kostky ledu a jejich chlad byl velmi vzrušující. Ocas ještě více ztvrdnul a led rajcoval vnitřek vagíny. Šukal jsem jí pomalu a dlouho, dokud se led nerozpustil. Podle příznaků prodělala určitě dva orgasmy. Už jsem také cítil, že se mi blíží výstřik, tak jsem z ní vyjel, sednul jsem si jí na prsa a ptáka jí strčil do pusy na dokouření. Rychle se toho chopila a hlavou jezdila po celé jeho délce, až jsem začal stříkat. Všechno semeno spolykala a spokojeně si vydechla. Odvázal jsem jí šátek🡕 z očí a její spokojený pohled s dodatkem, že to bylo krásné, mi bylo odměnou. Odvázal jsem jí i ruce aby si mohla sednout a trochu se občerstvit. Najednou vstala, otevřela zásuvku u skříňky a vyndala krásný, fialový vibrátor. Sedla si proti mně do křesla, roztáhla nohy, olízla vibrátor a začala ho pomalu zavádět do pochvy. Vibrátor byl asi 25 cm dlouhý a asi tak 5 cm silný. Pomalu začal mizet v její kundičce. Druhou rukou si chytla jednu kozu a začala masturbovat. Byl to krásný pohled a zvláště, když po chvilce z ní začala vytékat kundí šťáva.

Při tomto pohledu se mi zase postavilo péro a začal jsem si ho pomalu honit. Dlouho jsme proti sobě masturbovali, až to na nás začalo jít najednou. Vilma přidala na hlasitosti a trochu i na rychlosti a já jsem přistoupil k ní, abych jí mohl pokropit svým semenem. To se za chvíli stalo. Vilma se také už po orgasmu sklidnila a ptáka mi ještě olízala do čista. Potom jsme se oba odebrali do koupelny, pustili si výřivku a relaxovali. Asi po hodině a půl jsme se ještě pomilovali a já jsem potom odejel domů. Musel jsem jí ale slíbit, že se každý týden aspoň jednou přijedu na ní podívat a nezůstalo vždy jen u koukání.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře