Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já a moje sestřenice Lucka erotické povídky

Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o to, co jsem prožil tento rok o prázdninách. Jel jsem se sestřenicí na chatu, po týdnu měl přijet táta a její táta. Bylo pondělí, měl jsem zabaleno a šel na vlakové nádraží, nasedl na vlak a jel. Tam už namě čekala lucka, dlouho jsem ji neviděl. Za tu dobu jí začaly růst prsa, měla tak č. 2, blonďaté vlasy a krásné nohy.

Přišla jen v šedých zařízlých legínách, kde měla krásně vytvarovanou prdelku, tílko🡕 a pod ním nic. No, šli jsme na chatu a dala mi pokoj, tak jsem si vybalil, chvilku ležel a přemýšlel, jak jí dostat. Mě bylo 15 a jí 14.

Odpoledne navrhla, že se půjdeme projít, tak jsme se šli teda projít. Zdrželi jsme se na malinovce a dorazili domů pozdě, kdy už slunce zapadalo. Šel jsem se umýt a byl jen v trenkách a tryku. Šel jsem si lehnout, pak se umyla ona a měla na sobě dlouhou košilku a kalhotky. Tak jsme si řekli dobrou noc a šli spát. Ale později večer mě lucka vzbudila a řekla, že se bojí, jestli nemůže spát se mnou. Neodmítal jsem a udělal jsem jí místo. Lucka mi dala ruku na břicho a mě její dotyk vzrušil. Nemohl jsem se ovládnout a udělal jsem lucce to samé, ale ve tmě jsem nevěděl, kam sahám a sáhl jsem jí na její kozičky. Měla tvrdé bradavky, tak jsem jí je začal přes košilku přejíždět a ona dala ruku níž a zajela mi přímo do trenek, to mě ještě víc vzrušilo a udělal jsem to samé. Přejel jí rukou přes její smáčené kalhotky a pak dovnitř, byla tak vlhká, že jsem jí sáhl na kundíčku a prsty mi tam zajížděl sami. Ona mi ho začala honit a já už skoro byl hotovej a ucukl jsem, abych se neudělal. Tak jenom ležela a čekala, až jí udělám já. Začal jsem ji jemně mnout poštěváček a za chvilku jsem cítil cukání a po zápětí mi tekla její šťávička. Olízl jsem si prsty a pošeptal jsem jí, ať se na mě povozí. Bylo vidět, že pána nebyla. Bůh ví, čím se odpanila, nebo kdo jí odpanil. Sedla si na mě a začala na mě divoce jezdit. Za chvilku jsem cítil orgasmus a tak jsem ji ze sebe rychle sundal a řekl jsem ať mi ho vykouří, že se jí udělám do pusy. Neváhala a kouřila. Za chvilku měla všechnu mojí mrdku v puse a vše spolikala a to jsem se divil. Byli jsme už unavení a tak jsme šli spát.

Ráno jsme si to dali znovu a během dne taky. Do té doby, než nám přijeli tátové. Pak už jsme museli do lesa nebo k vodě. Byly to nejkrásnější prázdniny a když u nás spí nebo já u ní, rádi si to zopakujem.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře