Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já, kamarádi a flaška erotické povídky

Ahoj jsem Martin a chci vám říct co se mi s mým kamarádem Patrikem a jeho mladším bratrem Tomášem stalo. . . Bylo léto prázdniny a já přijel na návštěvu k babičce. Její známá u sebe měla vnuky Patrika a Tomáše s ktery jsem se znal už hodně dlouho. Mě a Patrikovi bylo 15 a Tomášovy 14. Jen tak jsme se flákali a s Patrikem jsme byly hrozně nadržení. Pořád jsme probírali porno a to jak by jsme hrozně rádi už měli sex.

Jednou, když jsme byli i s Tomem, tak jsme jen tak blbli u potoka a pak jsme byli celý mokrý. Šli jsme se převléct a protože babičky měly svůj večer, tak jsme mohli být venku. Přelezli jsme plot na školní hřiště a zahradu. Asi půl hodinky🡕 jsme seděli a odpočívali, když v tom Patrik řekl "Hele, flaška🡕 , nedáme hru?" Oba jsme souhlasili. První to bylo nevinné, ale pak jsem navrhl, jestli nedáme i erotické úkoly. Patrik hned kývl a Tom po chvíli taky. Šli jsme mezi nějaké keře a tam pokračovali ve hře. A když někdo na někoho otočil flašku, tak ten dotyčný mu musel říct, co chce. První to bylo jen Ukaž, hoň si ho, atd. . . Ale pak mi Patrik řekl, že ho chce vyhonit. Nikdy jsem neměl lepší pocit, když jsem viděl jeho velké široké péro. Hned jsem ho chytil a cítil, jak mu v něm pulzuje. A pomalu honil. Když můj úkol končil, tak jsem mu na něj dal pusu a řekl, že klidně muže víc. A už byli jen eroticke úkoly. Hned po tom, co jsem skončil, Patrik vylosoval mě. A já že chci vyhonit, když jsem ho vytáhl z kraťasů🡕 , tak jsem viděl, jak se mu líbí. Hezky pomalu mi ho honil a já viděl, jak to Tom moc chce. Když končil Patrik, tak mi jazykem přejel po žaludu a já byl v nebi. Pak jsem flašku nasměroval na Toma, ať si to taky užije. A on chtěl vykouřit. Hned jsem mu ho vzal do pusy. Byl zpocený a sladký a krásně vzdychal. Když jsme svojí práci s Tomem končil, tak jsme zahlédl, jak si ho Patrik honí. Pleskl jsem ho po ruce a řekl, že je to moje práce. A vzal si jeho poklad do pusy a pomalu kouřil a honil. Když cítím, jak mi Tom stahuje kalhoty🡕 a projíždí mi prstem přes zadek. Pak přiložil svoje péro a prudce přirazil. Hrozně to bolelo, ale bylo to úžasně příjemné. Když Patrik řekl, že bude, tak jsem ho vyndal z pusy a poslal ho ať taky vyzkouší mojí prdelku.

A bráškove se na mě prostřídali. Když už skoro byli, tak jsem otevřel pusinku a řekl, že to chci ochutnat. Oba mi pusinku zaplnili tou nejsladší tekutinou v mém životě. Všechno jsem poslušně spolykal a stoupl si a nasměroval svoje péro a řekl - "Kluci, teď se postarejte o mě. " Oba si klekli a začali se o moje péro pusinkami dělit. Potom si Patrik klekl, že ho tam chce, tak jsem do něj vjel a když už jsem skoro byl tak sebou trhl a všechno do pusinky. Tom tam jen tak seděl a užíval si to, když v tom se na něj Patrik přisál a líbali se s mojí mrdkou v puse. Co se dělo po zbytek prázdnin? Když se vám to bude líbit tak nechte koment. A já vám rád dodám další.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře