Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsem se nahodou dostal na trojku erotické povídky

Zdravím. Chci se s Vámi podělit o můj zážitek, kde jsem zažil první piss a dokonce trojku s nevlastní matkou mé přítelkyně. Dal bych cokoliv, abych mohl takový víkend znovu zažít. Začalo to zprva velice nevině. Přítelkyně měla přes noc volny kvartýr a tak to bylo hned. Vino, film, sex atd... Po divoké noci asi v 5 ráno nikdo z nás nečekal, že se její nevlastní matka vrátí domu. Jednalo se o opravdu hodně malý byt 1+kk. Matka byla evidentně unavená, hned si zalezla za námi do postele.

Byl jsem trochu nervózní z toho, že tam s námi byla, protože jsem ji prozatím neznal. Byla ale v pohodě výřečná, ale já zůstal takový stydlivý. Bylo mi taky 25, přítelkyni 24 a jí 38. Její matka ale zrovna patří mezi opravdu udržované kočky. No a tak jsme leželi v posteli a dívali se ještě chvíli na televizi. Po 20 minutach přítelkyně začala usínat a matka přepla tv na Óčko. Jely tam akorát klipy s luxusními kočkami u bazénu a do toho mi vykládala s úsměvem - "Ty jsou, co?" Myslel jsem, že si ze mě dělá srandu, protože se mi pochvilince postavil a sama mi řekla, jestli ho mám už ready z toho. Říkám si, "No, tak doufám, že je spokojená, že má srandu z toho, že nemůžu vylézt z postele." protože jsem byl naplno vydrážděn. Ještě mě asi 5 minut drásala, nalila víno, prej na spaní. To už jsem řekl, že musím jít na záchod a moc. A teď to začalo. Pod peřinou mě chytla za stehno těsně pod penisem a já zůstal na místě. Pak si z boku na mě přilehla a rukou mě masírovala. Mezi tím přítelkyně spala hned vedle mě. Tak zmateny a nerozhodný jsem nikdy nebyl, ale vyhrálo to, že jsem hrozně moc chtěl. A že to stalo za to. Říkám ji ale, že opravdu už musím na záchod. A v tom si na mě vylezla a probrala se i přítelkyně. Ta se trochu udivila, ale jakoby jí to bylo jedno. Já šokem říkám, že nechápu, co se děje, ale to jsem už nedořekl. Její matka mi začala ukazovat, kam mám čůrat a ona po mě začala čůrat taky. Řeknu vám, nechápu, jak velkou mela nádrž. Tady mě silně zarazilo, že moje přítelkyně se dívala jakoby nic.

Jako by rutina a ten moment jsem byl v euforii. Poté chtěla, ať močím já po ni. Tehdy se už přidala přítelkyně a začala taky a odkudsi vytáhla 2 gumové penisy. Ať to trochu zkrátím. Sex probíhal opravdu výborně. V tom všem jsme leželi dál celý víkend a dělali jsme věci, které jsem doposud nevyzkoušel. - Nás vztah ale do 3 týdnů zkončil, protože jsem zjistil, že se moje holka vlastně podobně přidává k matčiným milencům. - Asi o 4 dny později, ač už jsem byl s mladou jasně domluven, že je konec, tak jsem se stihl doprosit její matky, že to zopakujem aspoň den. Tehdy se ji už ale nechtělo, tak jsem ji trochu finančně vypomohl s nájmem a byla hned v náladě. Dokonce mi dovolila si u toho libovolně natáčet video (jenže samozřejmě mobil jen s 3mpx) takže nemám památku. Od této doby zbožňuji zachovalé sexuchtivé ženy ujeté na zajíčky. Doufám, že se Vám tento příběh líbil. Stal se před rokem a půl v Brne Řečkovicích v panelovém domě. Nikdy mě ani náhodou nenapadlo, co žažiju. Dneska už mě ani nemrzí, že moje přítelkyně byla taková coura, ale nejvíce mě zamrzelo, že vypadá jak neviňátko.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Zralé ženy, Piss

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře