Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsem zkurvil svoji matku erotické povídky

Je sobota odpoledne, celej den spim díky přehnaný oslavě narozek včera večer. Venku už se stmívá a já se začínám probouzet, klasika. Postupně si začínám všímat, jak tu matka běhá v košilce, očividně už osprchovaná a dělá večeři. No, záleží, jak se to vezme, pro mě vlastně snídani. Každopádně se uráčim vstát a jdu se vychcat, opláchnout, hodit sprchu a tak. Žiju si ve svym světě, postupně si vybavuju, co se včera zase dělo za vostudy když v tom mě z mýho snění probere ťukot na dveře.

Máti se mě ptá, kolik si dám knedlíků ( vařila rajskou). Nutno říct, že sem si ho v tu chvíli zrovna hladil a najednou slyšel její hlas. Nedokážu říct proč, ale prostě mě to vzrušovalo, tak pomaloučku odpovídám - "Dám si jich pět mami a jestli můžu poprosit, tak bych si dal ještě nějakej pořádnej zákusek, mám po včerejšku fakt chutě a přitom si ho hladim. Nutno dodat, že odpovídám v takovym tom stylu, kdy je mi vlastně všechno jedno, prostě mám hlad a nandej mi to je jedno co, hlavně něco a tahle nálada se hned pozná, možná proto se máti naladila na stejnou vlnu, řekl bych sarkasmu? Každopádně hned na to reaguje - "Tak pět jo? No, znám tě, radši ti jich nandám sedm nebo si zase budeš stěžovat, jak šetřim na další dny. Odpovídám jenom - "Ok, no a co ten dezert?! Mamka se pousměje, zaslechnu, jak odchází do kuchyně a jenom dodáva - "Tak to se nech překvapit. Tak si říkám ok, to bude nějaká delikatesa, nechci předbíhat, ale kdybych v tuhle chvíli věděl, co to bude za dobrotu, asi bych zkolaboval.

V každym případě dokončuju sprchu, utírám se a nandavám si trenky, protože žádnej stress, stejně už se dneska nikam nechystám. Nakráčim si tak ke stolu, ne k jídelnímu, ale normálně ke kompu. Nahodim si tam facebook a čekuju zeď. Normálka, prostě roluju níž a níž, dokaď nenarazim na fotky jedný kámošky, která je očividně velká čubka, protože kdo jinej by se tam vystavoval v podprdě, že. To mě ale netrápí, naopak užívám si ty pohledy, když v tom přistoupí ta moje matka a ptá se mě, co to je. Tak jí odpovídám - "Ale, jedna kurvička, co se mnou chodila na základku, docela dobrá co? Jakoby si dělám prdel, prostě taková otázka, aby se máma zasmála a jen odpověděla něco ve stylu - No to teda. ..

No, k mému velkému překvapení matka odpověděla - "Tak to musí bejt dobrá kurvička, ta asi vo čůráky nemá nouzi a jen se tak pousměje. V tom já ač jsem čekal jakoukoliv vtipnou odpověď, tak tuhle ne. Nedokážu vysvětlit proč, ale svým způsobem mě to kurevsky vzrušilo. Ta 38 letá ženská, moje MATKA, která právě teď kouká přes moje rameno, že mě div její koza nehladí, tady chrlí takovýhle slova, jako kurva a čůráci a mě to děsně rajcuje. Musím se opakovat, ale zase říkám, nevím proč, jestli to bylo tím zbytkovým alkohol🡕 em v krvi nebo co, prostě jsem měl nutkání odpovědět ještě sprostěji. Uběhlo pár vteřinek a já si v hlavě říkám - Ok, chceš to ty čubko? Tak jo! No a odpovídám tý čubce - "Jojo, ta už jich pár vykouřila, vo mrdání ani nemluvím, na druhou stranu si ho nechá dát kamkoliv, to by ostatní kurvičky mohly jenom závidět. Jen co jsem vypustil tyhle slova z držky, okamžitě mi v hlavě začalo rotovat, jestli jsem si nedovolil moc. Bylo to něco mezi hrozným strachem a zároveň neskutečným vzrušením a lá zakázaný ovoce. Mezi nohama mi to pumpovalo slušně, ale i když jsem v tu chvíli podle mě zašel až moc daleko, tak stojícího čůráka jsem si stejně instinktivně překryl normálně rukou, jakože jsem prostě opřenej, znáte to. Jak to předtím bylo pestré, tak k mému smutku, ale i když v tu chvíli možná štěstí, odpověděla jenom - "Taky je to na ní vidět a odešla nandavat večeři. Čili mně samozřejmě tohle chvilkový vzrušení hned opustilo, protože co taky čekat od matky tyvole, nejsem nemocnej. ..ale proč mi teda stálo péro?! Prostě tu kundu chceš. .. Cca za 5-10 minut to mám na stole a naházim to do sebe během 3 minut, neskutečnej hlad, o litrech vypitý minerálky ani nemluvim, chlast je zlo. Každopádně to dojim a jedu si ten fejs plus nějaký odkazy od kamarádů, vtipný videa atd. V tom mě napadne slíbenej dezert a drzym tóném mluvim na mámu - "Jako večeře supr, ale co je s tim dezertem?!! Máma je zrovna u dřezu a myje nádobí jak z celýho dne, tak po sobě, co právě dojedla. ..moje je teprve na cestě. Tak se zase pousměje, prostě jak kurva, která to chce a jen lacině odpovídá - "A co jsem ti říkala, když sis hrál ve sprše?! V tom fakt zaostřim a ptám se sám sebe, jestli mi fakt právě položila tuhle otázku, jestli sem si hrál ve sprše. Tak si dělám rychlou analýzu v hlavě, co tim asi mohla myslet a nedospěju k jinýmu závěru, než že prostě věděla, že si ho tam hladim. No co mi zbejvalo, když se zeptala jako totální kurva. Prostě jsem měl tu náladu a řikám si jak chceš a taky tak odpovídám - "No a co jsem jako měl dělat, když si byla pár kroků ode mě. Ta kurva se zase lacině usměje, prostě jako kdyby měla půlku zdejší hospody a slyšela tyhle kecy stokrát, že mi to fakt nedává spát a dodá - "Chápu.

Tak okamžitě přestávám věnovat pozornost facebooku a youtubu a jen tak slepě roluju a neustále si v hlavě přehrávám, co právě řekla. Ona to fakt chce? Jako flirtuje tady jako totální laciná děvka se svým synem? Jako totální nymfomanka, který je jedno s kym a kde, ale hlavně ať jí ho tam někdo dá? No atmosféra veliká, nenacházim slova, kterejma bych to popsal, to si asi každej musí zažít sám, jinak nepochopí. ..

V tuhle chvíli jde všechna sranda stranou a začíná normální flirt. Já reaguju - "Jak chápeš? Jako že jsem si tam honil čůráka, když si byla o pár kroků dál nebo??!! Jestli jsem si do teď myslel, že to byla zajímavá konverzace, tak jsem byl hlupáček, protože to, co následovalo, bylo nade všechnu morálku normálního chování. Matka a syn. Totální kurva a nadrženej dvacátník. Žádný zábrany.

Nastává chvilka trapnýho ticha, matka tam prostě dokončuje to nádobí a když se na ní konečně otočím, tak tam vydim tu neskutečně sexy děvku, jak tam stoprocentně bez kalhotech🡕 dokončuje to nádobí, šťávička jí musí týct po stehnech a prostě nic neřiká. Žádný, tak tohle si přehnal nebo to už je trošku moc. Jako kdyby chtěla, abych pokračoval, abych dál mluvil sprostě, abych se k ní choval jako k bezcenný šlapce!

Počítač mě fakt přestane bavit a tak se zvedám ze židle🡕 . Přistupuju k matce do kuchyně, stoupnu si vedle ní a začnu nádobí utírat. Chci tu děvku mít na blízku, až zase začne chrlit ty sprostý slova. Uběhne pár vteřin a máti říká - "Ty si teda hodnej, že mi deš takhle pomoct i s tou tvojí kocovinou. Já už jsem smyslů zbavenej, je mi to jedno a naprosto nehorázně sprostě dodávám - "Nádobí dám rád, ale mnohem radši bych si dal tebe, vim, že mě tam chceš. V tom momentě máti finišne nádobí, na jednu stranu je šokovaná jak svině a na druhou zase nic nedodává a jen se přemístí k oknu, kde má skleničku červenýho, kterýho si lokne a zapálí si cigaretu. Já jsem utřel tak tři talíře a hned se přemisťuju k ní a říkám - "Ty mi na to nic neřekneš? Máti jen, že nemá co. Tak oba děláme jakože nic, já si taky naleju víno a dáme pár cigaretek a skleniček a kecáme o normálních věcech. V tom se de máma vyčůrat a já se u okna s cígem v jedný ruce a s vínem v druhý rozhodnu, že jí prostě chci. Chci to tý děvce udělat.

Máti se vráti z hajzlu, já si to mezi tim v hlavě srovnám a řeknu si, že jí chci fakt zmrdat. Tak tak přijde zase k oknu, zapálí si, předkloní se normálně ven, takže je loktama opřená o parapet a přitom má jakoby vyšpulenou prdelku. Řikám si, tak teď nebo nikdy! Prostě taky kouřim, jsem vykloněnej z okna hned vedle ní a pravou ruku jí dám na tu její prdelku a začnu jí hladit. Teď už šlo o všechno. ..prostě buď a nebo! Ta zkurvená čubka si to nechala líbit! Neřekla mi ani slovo. Takže si tam tak stojíme, vykloněný z okna a já jí hladím prdelku, prostě jakoby nic.

Tak dokouříme a matka si jde sednout na gauč a naladí tam óčko, prostě písničky. Já si samozřejmě přisednu k ní. Totálně hotovej už jenom z toho, co se před chvilkou odehrálo. ..ale to nemění nic na tom, že chci víc. Sedím tam vedle ní a pravou rukou jí obejmu. ..v pohodě. Chvilku koukáme na clipy když v tom se moje levá ruka přemístí na její stehno. V pohodě, žádná reakce, tak jí tam hladim a postupně a HODNĚ pomalu se posouvám výš. Jsem fakt maximálně napjatej, teď, kdyby se mi na něj jenom koukla, tak teču jak niagáry. Ta čubka to prostě uměla, nebyla vidět jediná mimika, jediná reakce, sebemenší náznak toho, že by jí to nějak obtěžovalo, ale na druhou stranu ani náznak toho, že by jí to vadilo. Postupně jsem došel až k pár centimetrům dál od její maximálně nadržený kundičky když v tom mi chytla ruku, vstala a jenom se na mě dívala. Já tam seděl jak přibytej, netušil jsem, co se teď bude dít. Jestli se rozbrečí, jak jsem jí zklamal nebo jestli mi ho vytáhne z kalhot a začne dělat, co umí nejlíp. Tak si tak nakráčela ke stolu k počítači, sedla si. Místo toho, aby dala nohy normálně na zem, tak si je dala na židli🡕 a mírně je roztáhla. Na způsob chtěla bych tě, ale přesvědč mě. Sedím si na gauči a koukám na ní, ona na mě. ..minimálně dvě minuty maximálně hříšnýho, nadrženýho pohledu. V tom se zase ozvu - "Chci tě mrdat. Máti očividně opilá, poznám to podle toho jejího pohledu, chvilku jí trvá, než to vstřebá a pak jenom odvětí - "Tak se ukaž.

Okamžitě vstávám a přicházim k ní. Sedí na mym křesle, oběma rukama opřená o podpěradla a nožičky polo roztažený. Přistoupim k ní, jsem asi 2 cenťáky od jejích rtů a řikám jí - "Chci tě VOŠUKAT. Matka se mi dívá přímo do očí, přísahal bych, že ty nožičky ještě trochu roztáhla a v tom jsem vzal svojí levou ruku, položil jí za její hlavu, přitáh si tu zkušenou čubku ke mně a začal jí líbat. Nebylo to normální líbaní. Byla to divočina. Proplejtali sme se jazykama jako největší sprosťáci na světě. Sliny nám tekly okolo, ale nám to bylo jedno. Zuřivě sme se líbali. V tom mi instinktivně začala sundávat trenky, to jediný, co jsem měl na sobě a tam vykouklo moje nejvíc vzrušená péro v životě. Ta kurva ho začala hned hladit svojí rukou a já myslel, že bouchnu, ale zároveň jsem to nechtěl uspěchat. Tak jsem jí to oplatil, stáhnul jsem jí z ramen tu košilku, takže jí byly vidět kozy, ale kunda pořád zakrytá. Jakmile jsem je uviděl před sebou, přesvědčoval jsem se v hlavě, že se to fakt děje a že si to musim užít. Začal jsem jí je mačkat, líbat, kousat, sliny jí tekly všude a ta kurva jenom vzdychala jako totální děvka. Zkušeně jsem pak prsty pokračoval níž a dostal jsem se tak až k její kundě. V momentě prvního přejetí vzdychla, přisahal bych nejvíc ve svým životě. Jako kdyby tohle byl ten moment, na kterej celej život čekala, ten moment, kdy jí zkurví její vlastní syn. ..

Takhle jsem jí dělal dobře pár chvil, než jsem přestal, přestala i líbačka a všechno kolem a jen se propojily naše pohledy. Ona jen řekne - "Vážně chceš voject vlastní matku? A já okamžitě reaguju - "Chci tě zkurvit, jako nikdo předtim. Následuje bleskurychlá odpověď - "Tak dělej!

Stojim tam se svým čůrákem v ruce a žaludem jí začínám hladit přes její šťavnatou mušličku. Dělám to schválně, čekám jenom na její "poď do mě / "vošukej mě / "udělej mi to když v tom mě mile překvapí, jak rychle pochytila moje slovíčko a odpoví - "Tak už mě zkurvi ty zmrde.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Incest

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře