Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jana a Alena erotické povídky

Vždycky jsem si myslela, že nevěra je něco strašného, ale to co se stalo, mě překvapilo a dalo mi něco daleko víc. Byla jsem vdaná asi sedm let, teď mě trochu napadá, že to je přesně ta doba, kdy se ve vztahu objevuje krize. Miluju svýho manžela a náš sex byl vždycky skvělej, jen čas ho trochu znudil. Jednoho víkendu jsem odjela ke svým rodičům s dětmi a protože manžel musel do práce jeli jsme s dětmi sami.

Nějak se mi to, ale rozleželo v hlavě a tak jsem se v sobotu v jedenáct hodin večer vrátila. Přiznávám, že se to asi nemělo stát, ale chtěla jsem manžela překvapit. No a pak jsem potichu otevřela dveře a vstoupila do bytu, všude byla tma a jen v obýváku bylo světlo, A pak jsem slyšela ženské vzdychání a pak mi to došlo, mám parohy. Přemohla mě zvědavost a chtěla jsem vědět, co se děje. Potichu jsem otevřela dveře a uslyšela, jak můj muž laškuje s podivnou neznámou. Ne, nerozčílilo mě to, ale vzrušilo mě to. Ještě jsem zapomněla poznamenat jednu maličkost, ten můj nosí v kalhotech🡕 pěkně velkou kládu a já sama jsem s tím měla svoje problémy. A pak se to stalo, drahý jí to tam chtěl vrazit a ono to nešlo, protože se tam nevešel, musela jsem se v duchu smát. Ale najednou mi ve spáncích zabušila touha a já jsem si musela dát ruku mezi stehna a už jsem cítila jak jsem nadržená a jak bych si dala a pak mě to napadlo, svlékla jsem si kalhoty🡕 a vešla jsem. Řekla jsem jenom - Ticho, protože oba začali blekotat nějaký kecy. Viděla jsem manželův ocas velkej a tak jsem shodila oblečení a rychle jsem poručila a teď to chci udělat, dělej ty hajzle. Vůbec se nerozmejšlel, chtěl si to u mě asi vyžehlit. Líbilo se mi to, dělal to se mnou dlouho a oba jsme se přitom dívali na tu jeho kočičku. Ona ležela tak blízko, ne necítila jsem k ní odpor, ale spíš něco úplně jinýho. Měla jsem na ní chuť, ochutnat její tělo, byla tak mladá a nevinná, kde jí ten bastard sehnal. Měla jsem chuť ji ochutnat, ale jak to udělat. Orgasmus, který pak prolétl moje tělo nebyl prací manžela, ale kouzlo fantasie, protože jsem myslela na ní, jaká asi je, jak voní a pak jsem vytryskla jako gejzír. Manžel taky stříkal jako divoch, ale to mě moc nepřekvapilo. Stále jsem na ní myslela, jak to udělat, abychom se seznámily. Když jsme po sexu leželi všichni tři v posteli, řekla jsem manželovi, aby došel do kuchyně pro něco k pití, a když odešel, představila jsem se. Jsem Jana a dívka špitla, já jsem Alena. Rychle jsem jí políbila a snažila jsem se, aby z toho pochopila, co jí chci říct. Pak jsme obě usnuly, ještě než se manžel vrátil. Ráno manžel musel do práce a tak, když jsem se probudila, ležela vedle mě ta sladká kočička. Jak hezky vonělo její tělo, byla tak mladá, ležela vedle mě nahá a já jí chtěla polaskat.

Odkryla jsem z jejího těla peřinu a začala jsem jí líbat na bříško a ona ze spánku sténala a tak jsem pokračovala čím dál hlouběji a její stehna jsem dala od sebe a uviděla její lasturku, byla růžová a vlhká, voněla sexem. Její chloupky byly hebké a upravené do malého trojúhelníčku. Nečekala jsem ani minutu a začala jsem ji lízat a jí se to líbilo, roztáhla nohy od sebe a já jsem jí lízala hlouběji. Pak se asi probudila a pochopila co se děje, ale vůbec mi nebránila, ale hladila mě po hlavě a žadonila, abych nepřestávala. Vrazila jsem jí teda dva prsty dovnitř, třela jsem její bod G, aby se udělala. Měla jsem už obličej úplně mokrej, jak tekla její pička. Pak její tělo vybuchlo v extázi vyvrcholení. Slízala jsem její šťávičku. A pak jsem se s ní ještě dlouho mazlila, protože jsem poznala, že k ní cítím něco co jsem dosud nepoznala. Byl to nádhernej pocit a já jsem ho už dlouho necítila. Od té doby jsem s Alenkou trávila hodně času, ale manžel o tom nevěděl, nechtěla jsem mu přidělávat starosti, když se vlastně nic nestalo.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Nevěra, Lesbičky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře