Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jana od sousedů 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Za dva dny jsem měl opět na návštěvě 13, 5 letou studentku 7.třídy. Zazvonila u mne a hned spustila, že dva večery před spaním si musela hrát se svojí mušličkou. A že stejně bylo nejlepší, když jsem jí laskal já. Že doma sedí nad dějepisem, ale není schopná se učit a myslí jen na moje péro, a že má strašně mokrý kalhotky... V tu chvíli jsem ji přerušil dlouhým polibkem. Ihned se na mne nalepila, a hráli jsem divokou hru našich jazyků.

Během našeho líbání jsem ji pomalu svlíkal. Měla na sobě pouze takové lehce rozepínatelné šaty🡕 a kalhotky. Šaty jsem rozepnul a spadly k jejím kotníkům.

Rukou jsem najel na její prsa a chvíli si hrál s jejími malinkými bradavkami. Chvíli jsem ji líbal na krku, na uších či puse. Rukama jezdil po jejím těle. Nejdříve mi ruce zajely na její menší zadeček a zezadu jsem přejížděl její buchtičku. Opravdu mi nekecala. Její kalhotky byly neskutečně mokré. Chvíli jsem ji hladil přes kalhotky, ale ona jaksi chtěla něco víc. Sama si kalhotky sundala a roztáhla nohy, abych měl lepší přístup do její jeskyňky. Prstem jsem zajel mezi velké stydké pysky. Jezdil prstem od poštěváčku až po její analní otvor. Vzdychala čím dál tím hlasitěji, evidentně se jí to moc líbilo. Najednou, něco jako kdyby do ní vjelo, mne začala ihned svlíkat. Tričko, rifle a rovnou i s trenkama. Najednou jsem před ní stál úplně nahý, s pěkně tvrdou kládou. Janička poklekla a vzala mi ho do pusy a začala velice silně sát. Sem tam více stiskla a ucítil jsem její zuby. Poznala to a snažila se víc a víc aby její kouření bylo bez chyb. Začínala být excelentní kuřačka. Během chvíle to na mne přišlo. Zavolal jsem Jani už budu. Překvapila mne tím, že neuhnula a kouřila dál. Během okamžiku jsem explodoval a vše šlo do její pusy. Bylo toho hodně a začalo jí to vytíkat z pusy ven. Šla se umýt a vrátila se. Poděkovala za krásné milování a svěřila se mi, že v sobotu budou rodiče dlouho u známých na oslavě a ona bude doma. Že by chtěla ke mne přijít a milovat se jako skutečná žena. Bez dechu jsem jen přikývnul. Dala mi pusu a zmizela ze dveří. V sobotu k večeru zaklepala. Vpustil jsem ji dovnitř. Měla na sobě lehkou halenku a legíny. Šel jsem pomalu za ní do obýváku a pozoroval její krásný zadeček a hubené nožky. I když jsem se během dne tak 3x vyhonil nedočkavostí, začalo mi v něm opět cukat. Měl jsem původně strach, aby se mi vůbec postavil, ale tato obava byla jaksi zbytečná. Posadila se na sedačku a já jsem šel otevřít víno. Chtěl jsem ji dostat do uvolněné nálady. Náhodou by si to mohla rozmyslet a bylo by po zásunu. Nalil jsem skleničku vína. Byla lehce překvapená, ale nakonec svolila. Povídala o všem možným, já ji však nějak neposlouchal. Pozoroval ji a čekal, až začne být v uvolněnější náladě. Po chvíli jsem se k ní konečně přiblížil a začal se s ní líbat. Hladili jsme se navzájem. Sundal jsem jí triko. Jako vždy přišla bez podprsenky. Laskal jsem jí kozičky, jazyk si hrál s jejími bradavkami a Janička si to začínala pomalu užívat. Rovnou jsem jí zajel rukou pod legíny a zjistil, že ta potvora přišla bez kalhotek. Rovnou mi pošeptala, prosím sundej mi je, ať je nemám vlhký. Už začínám vlhnout.

Hned jsem jí je sundal. Rovnou jsem jí vzal do náruče a s líbáním jí odnesl do ložnice, kde už bylo vše nachystáno na první proniknutí. Položil jsem ji do postele a rychle ze sebe shodil všechno oblečení. Jana se snažila chytnout mého ptáka do pusy. Toto jsem jí hned zakázal. Vykouří mi ho a bude po šuku. Lehl jsem si na ni a líbal od pusy přes krk, bradavky až dolů k buchtičce. Roztáhla nohy a já ucítil známou vůni její panenské kundičky. Jazykem jsem projel přes její čárku a lehkých přitlačením se dostal mezi její vnější stydké pysky. Chvíli jsem lízal její poštěváček, chvíli kroužil kolem její dírky. Tekla jako řeka a evidentně jsme si to užívali oba dva. Jana začala vydávat pěkně hlasité vzdechy. Jazykem jsem lehce sál poštěváček a prstem kroužil kolem její dírečky. Jemný pohybem jsem zkusil dát jeden prst dovnitř. Tento pohyb byl doprovázen zvýšenou hlasitostí Jany. Její panenský otvor způsoboval jistý odpor, ale její vlhkost mi říkala, že to nebude problém. Udělal jsem několik pohybů do půlky druhého článku prstu. Jana si to náramně užívala a pěkně vzdychala. Nechal jsem toho a zase ji začal líbat po těle a přesouval se nahoru na pusu a krk. Moje péro se dostalo ke vchodu její jeskyňky.

Koukl jsem na její kundičku a její malou pánev. Dostal jsem strach, aby se ten 7 cm klacek v průměru do ní vůbec dostal. Její malá dírka, můj tlustý klacek a její vlhkost způsobovala, že jsem najížděl pod ní nebo nad ní. Pohyboval jsem mojí kládou sem a tam a spíše jezdil po poštěváčku než aby zajel do dírky. Toto se Janičce velice líbilo. Vzdychala už pěkně nahlas a místy mi zatínala prsty do zad. Rozhodl jsem se, že je asi dostatečně připravená na průnik. Pomohl jsem si rukou s nasměřováním mého kolíku. Pomaloučku jsem několikrát zatlačil. Nehty Jany na mých zádech mi říkaly, že jsem správně. Najednou jsem prudce zatlačil a Jana zakřičela.

Podíval jsem se dolů a viděl jsem, že žalud a kousek je vevnitř. Kolem penisu tekla krev. Jana mě prosila, že to bolí, abych to už nedělal. Zůstal jsem tak jak jsem byl a utěšoval ji a líbal se s ní. Po chvíli ji to přestalo bolet a její líbání bylo jako vždy, když je pěkně nadržená. Pozvolna jsem se opět tlačil do její kundičky. Její úzkost byla neskutečná. Postupoval jsem pomalu s přestávkama, až jsem byl v ní až po kořen. Lehce jsem ji začal šukat tam a zpět. Jana vzdychala pěkně hlasitě a místy nekřičela bolestí ale vzrušením. Její hlasitý projev spojený s úzkou kundičkou způsobil můj brzký konec. Udělal jsem několik rychlých tvrdých přírazů, vytáhl ho a pěkně postříkal Janu od hlavy až po břicho. Svalil jsem se vedle ní a těžce oddychoval. Jana mi jen poděkovala a poprosila, zda by se mohla stavit příští týden a já bych ji opět vyšukal.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Školačky, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře