Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jedna jediná erotické povídky

Dobrý den, možná začínám divně, ale i tak. Jmenuji se Martin, dnešním dnem počínaje už mi je třiadvacet let. Vyrůstal jsem na předměstí malého města. Nebudu lhát a řeknu, že jako malému se mi tam nelíbilo. Ale příběh započíná někde jinde, a to u mé matky. V době, před sedmi lety.

Matky, takřka jako ženy, jsem si nevšímal. Bohužel, v těle se bouří hormony a nastala puberta. Začala už v patnácti, ale tak nějak, jakože vyjde Měsíc, tak se i projeví puberta.

Žil jsem s matkou a otcem, za nedlouho otec našel známost, která byť mladší než matka, splňovala otci asi větší požadavky. Takže jak to bývá, rozvedli se. Mamka byla pár týdnů smutná a takové těžké břemeno, se špatně nese. Matce bylo v té době 38, postavu měla ladnou a štíhlou. Prsa měla krásně, i po dítěti tvarovaná. Nebyly spadlé, ani moc velké, ale krásně by padly do mužské dlaně, výškou sice nepřesahovala mě, ale i tak nebyla malá, zadeček měla krásně až nelidsky hebounký. Stehna a boky dvacetileté ženy a bříško ploché. Tak by mi na ni seděl popis. Ale jak ty týdny šly dál, šli jsme dál i my. Na tátu jsme zapomněli, přestože pak otravoval, že se chce vrátit, což nikdo nebral na zřetel. A jak šel čas, začal jsem vnímat matku jako svoji lásku života. Přece jen, byla hodná, laskavá, krásná, měla příjemný hlas a přenádherný úsměv. A toho jsem se bál, začal jsem ji milovat o něco víc, než jak bych měl. Začalo to ve středu, domnívám-li se správně. S matkou jsme přišli z nákupu, těžké tašky, které jsem sotva nesl v rukou, mi neumožnili, když jsme přišli k ke vchodovým dveřím našeho baráku, vytáhnout klíče z kapsy. Matka, byla tu a naneštěstí se zeptala - , , Máš klíče? Pod úmorným náporem tašek, jsem jen vyhrkl - , , V kapse u kalhot. - To byla chvilka, kdy mamka svojí hebkou ručkou zajela do kapsy, kde nechtě přejela přes něco o čem ani netušila, ale já to cítil a bylo to krásné. Vytáhla klíče, vpadli jsme dovnitř. Pak už se blížil večer. Matka se chystala spát, tak jen letmo, jsem nahlédl do ložnice, když se převlékala. Moc jsem přes stínítko lampy neviděl, ale i přesto to byl nejkrásnější pohled, který se mi nabídl. Začal jsem si, když jsem dorazil k počítači, trochu hrát s mým penisem. Přes slipy jsem jej dráždil, až ztvrdl. Pak už, jakoby jsem upadl do kómatu, jsem tři dny v kuse myslel na ni. Chtěl jsem jí políbit víc než jen na tvář. Chtěl jsem jí víc než jen pohladit po vlasech. Byl jsem tím posedlý.

Až nakonec, přišel večer, kdy jsem jí to chtěl sdělit. Přišla z práce a já seděl u stolu, sledoval jsem ji, měla krásně upnuté rifle a košilku. Bože, jsem si řekl, jak. .. , , Co se děje? Zdáš se mi smutný. Něco ve škole? Děje se něco? Zeptala se tím božským hlasem. V tu chvíli se mi zvedl tep, začal jsem prudce dýchat až mě bolela hlava. Po zádech mi přejel mráz, ale já řekl, že ne. Až pak, když se šla usadit do pokoje, jsem se zvedl a šel za ní. Myslel jsem si, že se dívala na televizi, ale ne, spala. Převlékl jsem se do pyžama a šup k ní do postele, předtím, jsem vedle ní spával normálně, ale dnes, jsem nechtěl spát jen vedle ní. Dostal jsem, ani nevím jak, uhozený nápad. Přitulil jsem se k ní, televize běžela a mamka byla v hlubokém spánku. Odkryl jsem svoji peřinu. Na trenýrkách se mi linula už boule a pomaličku jsem vzal její ruku a přiložil ji na trenky. Byl to ten nejkrásnější pocit. Ale já, pořád nenasycený, přející si víc, vzal její ruku a vložil ji dovnitř. Měla ji tam vláčně položenou, ale dotýkala se ho, alespoň. Ani jsem nemusel zabrat a udělal jsem se. Měla dlaň od semene, nevěda co mám dělat, chtěl jsem jít pro ubrousky, ale zamručení ohlásilo její probuzení. Otevřela oči dokořán a s vyděšeným výrazem, když viděla ruku od mého semene a kousek penisu vylézajícího z pod trenek, vylétla zděšeností z postele. Stála nade mnou, vyděšený výraz a slzy v očích. Pořád, jsem říkal promiň, ale pak se velkým oddychem a srknutím řekla - , , Martine, já vím, že. ..jsi už dospělý muž, ale. .. ty to všechno znáš, tohle se nesmí, prosím, tohle nesmíš. Tohle mi nesmíš dělat. Nevěděl jsem co říct, ale pak jsme se objali a jak mě tam tak trčel, viděl jsem, jak se na něj dívá a pak jak nejistě, lehce, pomalu sune ruku blíž, pak jej měla v dlani. Tvrdě jej držela, jako v šoku jej takhle držela pár vteřin, než jej zase pustila a chtěla odejít. Zastavil jsem ji se slovy - , , Mami, prosím. Prosím, jenom jednou, nikdy víc. prosil jsem ji, držel jsem ji přitom za ruku. Pak už, jako uvolněná, se na mě z výše dívala, když se jí nejspíš z nervozity zesiloval dech.

Za ruku, kterou jsem držel, jsem ji stahoval blíž k mému údu. Ten byl ztopořen, ale už jakoby také cítil přiblížení její ruky. I přes malinký odpor, jsem ji nechal, ať jej sama vezme do dlaně. Měla ho v ruce a pomalinku jej začala stahovat dolu. Chvilku jej takhle bezmyšlenkovitě stahovala nahoru a dolu. Pak vstala a začala se svlíkat, seděl jsem na kraji postele, když si sundala vše, stála tam přede mnou, jako rozkvetlé kvítí, jako čerstvě vylíhnutý motýlek, co čeká, až se rozletí. Měl jsem před nosem její boky. Začal jsem vzdychat, taktéž jako ona a vzal jsem ji rukama kolem pasu, přisunul jsem si jí blíž a jazykem olizoval každý centimetr jejího těla. Dostal jsem se rukou přes kalhotky a cítil jsem jí, krásně jsem tam začal rejdit, když mě rukou zastavila a řekla, pomalu. Začala u toho slastně vzdychat, , když mě ruku vytáhla strčila si mé prsty do pusy, pak mě donutila si lehnout, rychlostí blesku, pod jejím pozorováním jsem si svlékl trenky, ležel jsem tam nahý, matka nade mnou stála a dívala se, pak už věděla, že jakoby byla řada ní. Pomalu si vysvlékla kalhotky, měl jsem krásný výhled, viděl jsem krásné malilinkaté světlé chloupky, držel jsem si ho v ruce, pomalu jsem si ho honil. Stále mě pozorovala, pak si konečně rozepnula podprsenku, která šla pomalu dolů. Viděl jsem konečně její, prsa, nádherně tvarovaná, zdvihl jsem se a začal jí lízat bradavky, ty jako s tvrdostí kamene vyrazily dopředu. Pod slastným, oboustranným dýcháním, mě znovu položila na postel, vylezla nade mně a dívala se mi při honění mého údu do očí, její krásné, blond vlasy, mě ležely na hrudi, příjemně to šimralo. Byla nade mnou, příjemně mě jej držela v ruce a po pomalém ohrnování se mi stále dívala do očí. Skousla si dolní ret, pootevřela ústa a řekla - , , Dobře, jenom jednou. A pomalu začala dosedat, pomalu šel dovnitř pod korigováním její ruky, vklouzával tam těžce a pomalu a mamka s otevřenými ústy vyhrkla - au - Pak už jen, když tam byl celý, na mě dosedla.

Chytl jsem ji za zadek a pomalým přejezdem přes tělo jsem přejel k ňadrům, která, jak jsem si myslel, se nevešla ještě do mých rukou. Cítil jsem, jak se přisouvá, zadečkem se mi otírala o stehna. Přes pomalé kroužení, začala pořádně přes její křik, zrychlovat. Aby v tom nebyla sama, začal jsem taky přirážet, oba dva jsme slastně povzdychovali. Mamka sem tam vydala kousek hlásku, pak nečekaně zastavila a začala se klepat, nohy dala k sobě a silně zahekala. Pak se usmála a pomalinku začala dělat totéž. , , Tak pojď, ještě jednou, prosím. Překvapilo mě, co říká, ale začal jsem ji k tomu napomáhat. Bylo to neuvěřitelné, jemné, občas bolestivé, ale tělem se mi rozlilo horko. Ke konci, jsem zaklonil hlavu dozadu a mamka vylétla, chytla jej do ruky. Semeno přistálo na jejím i na našem břiše, ale výstřik byl i tak vysoký, že dosáhl na její ňadra, odkud pak stékal dolu. Mamka si začala oblizovat prsty, silně vzdychala, já také. Dívali jsme si do očí, pod úpěním jeden druhého, mě matka vzala za ocas, který ztratil na tvrdosti a dala si jej do pusy, celého jej olízala. Pak si jen lehla ke mně, dívali jsme se jeden na druhého. Dech se nám zklidňoval, začali jsme se líbat, jeden na druhého jsme se usmívali a mamka mi přitom ještě zlehka ohrnovala penis. Leželi jsme vedle sebe nazí až do rána.

Takhle to pokračovalo jen zřídka až do mých dvacátých narozenin, jsme spolu žili nejen jako matka a syn, ale jako milenci. Pak jsme se rozešli svojí cestou, ale to co mám dnes se svojí přítelkyní, se nikdy nevyrovná tomu, co jsem měl se svojí matkou.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře