Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jen moje erotické povídky

Moji rodiče se zrovna rozváděli, strašně mě to štvalo a trápilo, že máma opustila tátu, ale její nový přítel byl velice milý a hodný. Táta se z toho také nějak dostal. Za nedlouho jsme se nastěhovali k němu do domu. Dům to byl opravdu pěkný, měla jsem i vlastní pokoj, musela jsem opustit školu i kámoše, což mě neskutečně vadilo, ale mám tam tátu, takže za ním budu často jezdit. Dalším důvodem toho je, že mámin přítel Martin měl syna, o 2 roky staršího než já, Petra.

Mě je 17 let, chodím znova do prváku, protože jsem na školu prostě jednoduše srala. Jelikož Petr si dělá další školu, stejnou jako já, chodíme spolu do třídy. Petr je celkem pohledný, vlastně dost, ale jeho nálady jsou k nasrání. Má černé vlasy, modré oči, plné rty, ve kterých má dva piercingy vedle sebe, je hodně vysoký a mírně svalnatý.

Já jsem na svůj věk dost malá, mám také černé vlasy a veliké hnědé oči, i docela veliká prsa, až mě to samotnou štve, jak nepraktické to je. Nikdy jsem sourozence neměla, takže tohle je poprvé. Je léto a zhruba 3 měsíce co bydlím s tím největším psychopatickým úchylem a hnusně zamilovaným párečkem. V ten den to začalo.. Ležela jsem v posteli a poslouchala písničky na mobilu, dokud nepřišel Petr. Už od příchodu na mě upřeně zíral, přišel si v polorozepnuté košili. "Co tu chceš? Nezaklepals blbečku!" otráveně jsem nadávala. Odpovědi jsem se však nedočkala. Sedl si ke mě a s úsměvem pozdravil - "Ahoj." "Nazdar!" "Koupala jsi se dnes.." řekl. "Ne asi.. víš jaký bylo vedro? Koupal ses taky!" Zasmál se. "Nevěděl jsem, že máš tak luxusní postavu, " projel mě očima. "Cože?" začínala jsem mít už vztek. Zase se jen zasmál a plácl mě silně přes zadek. "Vypadni psychopate!" vykřikla jsem. "Ale, ale.. uklidni se sestřičko, " překvapeně se tvářil. "Co chceš sakra?" ptala jsem se přímo. "Vykouříš mi ho?" "Zbláznil ses?" nasral mě. "Ne!" "Dobře, " v klidu odpověděl, naklonil se ke mě", tak bez kouření." Políbil mě. "Co to děláš?" odstrčila jsem ho. Zasmál se a lehl si na mě. "Přestaň! Mami!" začala jsem volat. "Oh ano křič, " zajiskřili mu oči, je to vážně psychopat! "Nikdo není doma, jsme tu jen my dva, " dal mi pusu na tvář a začal přirážet svým tělem nahoru a dolů. "Ty ses zbláznil!" "Možná, ale do tebe.. teď budeš moje!" začal mi líbat krk. Silně jsem ho uhodila, kdo by čekal, že mu taková rána nic neudělá. Jen se zasmál, jako by se mu to líbilo. Chytil mě za krk a začal dusit, přitom prohmatával tělo. Kroutila jsem se, bila do něho, jen se smál. Po chvíli stisk povolil a já začala lapat po dechu. "Nemáš zlobit sestřičko, " varoval mě. Líbá mi krk, cítím jak je vzrušený a třese se mu tělo, jeho kůži na mé. Stále pohyboval tělem nahoru a dolů, ucítila jsem, jak se mu v kalhotách🡕 dělá boule. "Přestaň Petře!" opravdu vážně zvyšuji hlas. "Na to už je pozdě!" směje se a snaží se mě políbit na rty, když ho kousnu, vypadal jako by to čekal a pokračoval, přesto, že mě z pusy tekla krev. Kousla jsem ho opravdu surově, olízl si krev na rtech a řekl - "Ty si o to opravdu říkáš!" začal mi vyhrnovat tričko, který jsem hned shrnovala zpátky, protože jsem pod ním, už nic neměla večer. Pořád mi pod něho sahal a jeho dotyk byl i příjemný, což mě štvalo ještě víc. Líbal mi stále krk, docela i něžně, pořád jsem ho odstrkovala, ale přijde mi, že ho to jen víc vzrušovalo.

Co už přestávalo všechno bylo, když mi rukou sjížděl po kalhotky. "Ne!" vykřikla jsem a opravdu silně ho od sebe odstrčila. Vstala jsem z postele, ale ani jsem nestihla utéct. Chytil mě za ruku a stáhl  zpátky k sobě. "Tak to ne sestřičko!" Vytáhl z kalhot pouta🡕 a přicvakl mi ruce k posteli", Já tě dnes udělám, tím si buď jista!" zasmál se, ale naštěstí jsem měla ještě nohy. Doufala jsem, že ho nějak silně kopnu, akorát se mi smál a říkal, že jsem sladká, jak moc nechci, ale že se mi to nakonec bude líbit. Nadávala jsem mu do psychopaka, hajzla..apod. V jeho tváři se s každým slovem objevovalo víc vzrušení, už jsem nevěděla jak ho odradit. Silně jsem ho kopla ho žeber, až jsem to přehnala a bála se, jestli jsem mu něco neudělala. Ležel na zemi a hlasitě se smál. Bože.. sice na to nevypadá, ale má fakt odolný tělo! S tou rozepnutou košilí, mu byli vidět menší břišáky. Tajemně se na mě podíval. "To fakt bolelo!" řekl. "To jsem nechtěla.." projevila jsem zbytečnou lítost", jen mě sakra pusť!" "Už jsem ti řekl - můžeš si být jistá, že tě dnes udělám." Znovu si na mě lehl. Prohlížel si moji tvář - "Ten pohled.." chytil mě za bradu", .. mi rozpaluje krev!" zavrčel. Vypadalo to, jako by mě chtěl kousnout, když otvíral pusu směrem ke krku, ale udělal něco co mě dost zabolelo, snad cucfleka. "Potřebuješ potrestat!" přitiskl mi koleno mezi nohy. Pomalu s ním pohyboval nahoru a dolů, jako předtím s tělem. Dráždil mě tím, co hůř - začínalo mi to dělat dobře.

Snažila jsem se neudělat mu takovou radost a nic neprojevit. Přitvrdil, ještě víc ho tam přitiskl a sahal pod tričko, při tom líbal po krku, snažil se i rty. Bylo slyšet, že je vzrušený, dech se mu zrychloval a celý hořel. Tričko roztrhl, přeci jen bylo spíš na knoflíky a přetáhl mě ho přes ruce, které tím trikem, ještě svázal. Sjel rukou přes mé natažené ruce a pohladil po tváři. Díval se mi do očí, což mě hrozně znervózňovalo a přivádělo do rozpaků. Přitiskl své čelo na mé a vzrušeně řekl - "Jsi tak krásná.. jak jsem to mohl vydržet tak dlouho.." "Prosím.. nech toho.." bylo mi to líto, když jsem ho viděla, tak jsem zkoušela zahrát na city. "Petře prosím.. přestaň.. vezmi si co chceš.." "Já chci tebe sestřičko.." zašeptal přímo do úst a políbil. "Klidně se braň, ale jsi moje!" smál se. Prohlédl si mé tělo a něžně ho hladil. Od krku dolů líbal, až se dostal k mým prsům. Začal kroužit okolo bradavek a kousat ji. Bolestně syknu, což se mu velice zalíbí a ještě párkrát to udělá. Potom už jen líbá krk a sahá pod kalhotky. Prstem pomalu krouží okolo poštěváčku a zajíždí dál, to sebou cuknu. Pozastaví se. Začne se smát. "To snad ne!" vyhrkne překvapeně. "Ty jsi ještě pana!" spokojeně se usmívá, jako by mu to nevadilo. "Ještě lepší, než jsem si myslel.." přitiskne své tělo na mé. "Jak sladké.." vzrušeně se nadechne. "Ten pocit, že já ti tohle vše dělám jako první, mě ještě víc vzrušuje.." nadechne se a líbá rty. V líbání je opravdu dobrý, až mě to přivádí k šílenství. Později mě donutí mu to opětovat, ale pouze líbání, nic jiného!

Vypadá velice spokojeně, když mi líbá rty. Sundává si košili jednou rukou, tou druhou opět zajíždí pod kalhotky a krouží okolo poštěváčku. Poté dělá ty hrozně bolavé cucfleky, skoro na každém místě těla. Opět putuje ústy od krku až dolů, tentokrát až ke klínu. Pomalu svléká kalhotky, líbá mě po stehně a všude kolem, jen ne na ni, jako by mě provokoval, protože to fakt dráždilo. Začala jsem sebou škubat, ale nic úspěšně nedávala znát. Poté zaryl jazyk dovnitř. Měla jsem ji dost suchou, ale při tomhle mi pomalu začínala vlhnout, což mu zjevně dělalo radost. Tělo mě zklamalo a začínalo se mu to líbit, ale mysl chtěla přestat! Kroužil jazykem sem a tam, okolo, dovnitř, pomalu jsem cítila jak mě to zahřívá, jenže v tom přestal. Políbil mě na krku, rozepl si kalhoty🡕 a já se začínala děsit. Sundal si je a byl stejně úplně nahý, jako já. Už mu stál v pozoru a vypadal tvrdě, opravdu jsem se bála a škubala sebou. Dost se mu můj výraz strachu líbil, protože si ho vesele prohlížel. Dal mi ruku na tvář, políbil a řekl - "Je mi takovou ctí, být tvůj první, " bylo v tom slyšet tolik vzrušení, že mě to vzrušilo také. Vnikl pomalu do mě, přitom se mi díval celou tu dobu do očí. Když prorazil panenskou blánu, sykla jsem bolestí, ale tak velká bolest, jak jsem myslela to nebyla. Byl to zvláštní tlak, jenž působil nepříjemně. On si to však užíval, přitiskl opět čelo na mé, stejně tak se přitiskl tělem a zrychlil, přitom plný vzrušení, oddychoval. Nevím proč, ale tolik mě jeho hlas, každý jeho zvuk vzrušil.

Začínala jsem víc a víc vlhnout, dělalo mu problémy se ovládat, aby  na mě mohl koukat. "Nikomu tě nedám sestřičko! Chci tě! Budeš jenom moje!" říkal vzrušeně a líbal mě na krku. Jak pomalu zrychloval a tvrdě přirážel, začínala jsem ten pocit znova cítit, ale úplně jinak. Ovládal celé mě tělo, začalo se třást a v tu chvíli se usmál a zrychlil. Ten pocit sílil, paralyzoval mě, zkoušela jsem se ovládat, ale to už prostě nešlo. Rychle mi sundal pouta🡕 , nevím proč to udělal, jestli je skutečně tak sebejistý. Mé ruce se přisáply na něho a zaryli nehty do jeho kůže na hrudi. Toho vzrušilo víc a ještě zrychlil, za chvíli to bylo jako na horské dráze. Přirážel, jako o závod a pocit byl na tolik silný, že jsem hlasitě vzdychla, čemuž se začal smát. Trvalo to neskutečně dlouho! Dlouhý vzdych. Zasmál se. "Vidíš.. líbí se ti to! A to zdaleka není vše!" Chytil mě za stehno a přitiskl k sobě, přímo mě objal a přirážel ještě rychleji, než předtím. Takhle asi 10 minut, až jsem se udělala znova, ale už ne tak intenzivně a hlasitě. Kousnl mě do rtů. Lehl si na záda a posadil na sebe. "Teď ty moje sestřičko!" Ani náhodou jsem neměla nic v plánu. "Dělej!" plácl mě silně přes zadek, až se mi tam musela udělat modřina. "Au!" vykřikla jsem. "Chcípni!" zakřičela jsem na něho. Přísně se zvedl, opět mě třískl přes zadek, ale ruce tam nechal a pěkně stiskl, začal ho k sobě přirážet sám a celou dobu na mě koukal, což bylo horší, než kdybych udělala co chtěl. Opět mě začal líbat na rtech, objal kolem hlavY, kterou k sobě dlaní přitáhl a jemně stiskl krk. Moje tělo začalo přirážet samo, aniž bych si to uvědomila. Asi přesně tohoto chtěl dosáhnout, nechápu jak to dokázal.

Zase si lehl a sledoval mě, přitom hladil mé tělo, prsa jemně mačkal a hrál si mezi prsty s bradavky. Později jsem zase vlhla a on mi s přirážením pomohl, rychleji a rychleji - znova ten pocit, pěkně dlouhý. Převalil se zase na mě, líbal.. neudržel vZdych, podíval se mi přímo do oči, přičemž pomalu přirážel a lapal do dechu se slovy - "Ať chceš nebo ne.. Patříš mi od první chvíle, kdy jsem tě uviděl. Nikomu nedovolím na tebe jen sáhnout!" "Tohle si celou dobu chtěl! Ponížit mě a říct tohle! Nikdy se ti nepodřídím!" troufale jsem odpověděla. Trochu paradox, když jsem hned na to vzdychla slastí. "Ale ano.." zasmál se", nakonec budeš moje!" zajiskřili mu oči. Asi 15 minut zběsile přirážel, že jsem se znova udělala, hned na to i on sebou začal škubat a zrychlil, jako ještě předtím ne. Začal hlasitě vzdychat, což mě vzrušilo tak, že jsem se udělala přímo, když se do mě vystříkal. Poté ještě párkrát tvrdě přirazil a vyšel ze mě. Nechal mě tam ležel, oblékl si kalhoty🡕 , košili přehodil přes rameno a řekl - "Užil jsem si to sestřičko! Někdy si to zopakujem." Jen jsem se na posteli vzpamatovávala. Nikdy jsem nevěřila, že můj první bude můj nevlastní bratr. Co mám teď dělat? Zvedla jsem se a šla se osprchovat, krev mi začala téct, až ve sprše. Dost mě bolela, že jsem sotva chodila rovně. Snažila jsem se jít co nejtišeji do pokoje, když jsem byla skoro u něj, chytil mě Petr za ruku. Cukla jsem sebou. Přitiskl mě ke dveřím a řekl - "To jak ses udělala.. mě vzrušilo víc, než cokoliv jiného!" řekl s úšklebkem na tváři. "Jdi do prdele!" nadávala jsem a zamkla se v pokoji.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Incest, Znásilnění, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře