Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jmenuje se Veronika erotické povídky

Ahoj tohle je moje první povídka, kterou jsem napsal. Jmenuje se Veronika. Je to skutečná holka, avšak příběh je fake a jméno je změněno. Takže doufám, že se vám bude líbit.

Veronika - osoba je podle skutečné postavy.

Šel jsem jednou takhle ulicí, když v tom vidím svoji spolužačku stojící na zastávce autobusu. Veronika. Její jméno nikdy nezapomenu. Na škole mě na ní vždy přitahovalo, když měla na sobě kraťasy🡕 s tkaničkami.

Na té zastávce je měla na sobě a díky tomu jsem ji hned poznal. Dali jsme se do řeči. Ptala se mě na různé otázky. Poté přišla jedna osobní otázka a to, jestli jsem se jí líbil a jestli jo, proč jsem ji to neřekl. Řekl jsem jí, že jsem na to neměl odvahu. Zeptala se mě, jestli mi to nemůže nějak vynahradit. Neměl jsem tušení co tím myslela. Než jsem se stačil zeptat jak by mi to měla vynahradit, tak mě zatáhla za roh a tam mě políbila. Nevěděl jsem jak mám reagovat. Tak jsem jí nechal pokračovat. Když přestala, zeptala se mě, jestli byla dobrá. Vykoktal jsem ze sebe, že jo. Nevím co se jí honilo v hlavě, ale hned pokračovala. Zatáhla mě za keř a tam mi řekla ať jí svléknu. Tak jsem ji poslechl. Když jsem ji sundal oblečení tak jsem uviděl její krásné tělo. A ty její prsa mě na ní hned zaujala. Řekla mi ať pokračuji, tak jsem ji rozepnul podprsenku a sundal ji. Když se ke mně otočila čelem zpět, viděl jsem její prsa v celé své kráse. Měla asi dvojky nebo trojky. Zeptala se mě jestli se mi líbí. Já ji řekl že je má nádherný a díval se dál na její krásná prsa. Poté mi řekla, ať jí sundám i kalhotky. Natáhla ke mně nohy, abych je mohl lépe sundavat. Když už neměla ani kalhotky, tak si přede mnou klekla a dala nohy více na bok a začala svlékat i mně. Když mi sundavala kalhoty🡕 , všimla si, že mi stojí a pousmála se. Řekla mi, ať jí pomůžu si sundat moje spodní prádlo. Když ho uviděla, nestačila se divit jak je velký. Rychle se, ale vzpamatovala a chytla ho do ruky a začala mi ho honit a sama se dělala druhou rukou. Za pár vteřin si ho dala i do pusy a začala mi ho kouřit. Chvíli jsem se držel, ale pak jsem povolil a udělal se do její pusinky.

Když ho vynadala z pusy, vytékalo jí z ní trochu sperma. Než jsem se stačil rozdýchat, už mi na něj sedala a začala se hýbat nahoru a dolů. Ze začátku to bylo chvíli nepříjemné protože jsem byl ještě panic. Ale poté už mi to bylo příjemné. Zkoušeli jsme různé polohy - na koníčka, ona nahoře, já nahoře, zepředu nebo i zezadu. Poté se vrátila na první pozici, na které jsme začali. Obmotala mě nohama a rukama. Blížil jsem se k vyvrcholení a chtěl jsem ho vynadat, ale ona mi šeptala do ucha, že se můžu udělat do ní, že nemá svoje dny a že jí to nevadí. A bylo to tu. Cítil jsem jak stříkám do její kundičky. Když jsem ho vyndal, vyteklo ji sperma ven. Zeptala se mě, jestli nemám nějaké kapesníky🡕 tak jsem jich pár vyndal. Když si setřela sperma, řekla mi ať jí ještě udělám rukou. Když jsme skončili, tak jsme se oblékli ona mě objala, políbila, poděkovala mi za skvělou chvilku a dala mi svoje kalhotky. Doprovodil jsem ji na zastávku. Za chvíli jí jel autobus, ona nastoupila, zamávala a zmizela v zatáčce.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře