Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jmenuješ se Martina erotické povídky

Poslední dobou jsem začínal mít vážně zvláštní choutky ohledně sexu. Začal jsem vyhledávat něco jiného, pomohly mi jedny nejmenované pornostránky, kde jsem narazil na výraz pegging, při kterém dívka pomocí připínacího dilda proniká do análu svého mužského protějšku. Zašel jsem tedy na seznamku, kde jsem si napsal inzerát o hledání dívky která by mi to udělala.

Po několika dlouhých týdnech mi přišla odpověď, ženě bylo 35 a chtěla, abych se při sexu převlékl za děvče, to mě vzrušilo ještě víc. Neotálel jsem ani minutu a hned jsem jí odepsal. Rychle jsme se domluvili na podmínkách a stan🡕 ovili si datum naší schůzky. V den schůzky jsem se oholil od hlavy k patě a vydal se na cestu.

Stanul jsem před panelákem, zkontroloval jsem si ještě jednou adresu a zazvonil na zvonek. Po otevření dveří jsem vstoupil do temné chodby. Ve druhém patře jsem zaklepal a otevřela mi ta pěkná prsatá rudovlasá žena. Ahoj já se jmenuju Lucie, ale při naší hře mě budeš oslovovat jako Lukáše. Dobře, odpověděl jsem. Řekla ať si vlezu do koupelny, kde mám připravené oblečení a manuál a řekla že po výstupu z koupelny hra začíná. Byl jsem připraven.

Vysvlékl jsem se ze svého oblečení a vzal si do ruky manuál, byl v něm na prvních stránkách oblékací proces. První bylo přilepení penisu izolepou ke stehnu a nasazení umělého poprsí. Přilepil jsem si ho tedy a nasadil jsem si prsa přesně, jak stálo v textu a zjistil, že obě bradavky jsou probodlé piercingem. Tohle bude zajímavé, pomyslel jsem si. Poté jsem si oblékl bílé kalhotky s nápisem Fuck Me! na zadku. Následovala vyzývavě červená podprsenka a černo-bílé pruhované podkolenky. Pak jsem si oblékl černé přiléhavé tílko a minisukni těsně pod zadek. Obul jsem si červené conversky a už jsem chtěl otevřít dveře. Vzpomněl jsem si ale na manuál. Líčení, přečetl jsem. Černé stíny, černé linky, černá řasenka a červená rtěnka. Jak prostitutka, pomyslel jsem si. Podíval jsem se do zrcadla a zjistil jsem, že se mi to docela povedlo, a že bych se skoro nepoznal. V textu stáli ještě nějaké pokyny k následujícím hodinám. Jsem Martina a přišla jsem na doučování k učitelovi domů. Jak z porna.

Ahoj Martino. Promluvil na mě muž, který ještě před chvílí byl krásnou ženou. Rudé vlasy byly překryté černým příčeskem, další změnou byly brýle🡕 na nose a falešné strniště. Tílko s vystřihem nahradila bílá košile. Prsa si nejspíše převázala, protože absolutně zmizela. Místo minisukně a silonek byla oblečena v džínách se zřetelným vystouplým rozkrokem. Dobrý den pane učiteli, přišla jsem na to doučování, řekl jsem. Ale no tak, tady nejsme ve škole, můžeš mi tykat, jsem Lukáš. Řekla a podala mi ruku. Posaď se, dáš si víno? Přitakal jsem. Nalil mi a začali jsme si povídat. Dopili jsme a následovala druhá lahev🡕 .

Pohladil mě po stehně. Co to děláš? Pokusil jsem se o údiv. Však ty víš řekla a políbil mě. Zvláštní pocit pomyslel jsem si, jazyk vstupoval do úst a strniště se třelo o můj obličej. Ruka mi stoupala k jeho rozkroku. Nahmatal jsem mu tam toho uměláka. Líbání ustalo. Předvěď mi, jak kouříš děvče. Řekl Lukáš. Rozepl jsem poklopec a vykoukl na mě ten černý kus umělé hmoty. Začal jsem ho kouřit. Cítil jsem jak se mi pokouší postavit ten můj dole. Krásné vzrušení. Po několika okamžicích my vytáhla dildo z pusy a postavila si mě, svlékl jsem si tílko. A teď kalhotky, řekl. Opřel jsem se o gauč. Sundal mi podprsenku a pak mě plácl po zadku.

A pak to přišlo. Ucítil jsem jazyk v análu. Zvláštní pocit přecházel do vzrušení. Po chvilkové lízačce mi vklouzl do vnitř jeden prst a najednou i druhý. Když pak přišel na řadu lubrikant věděl jsem co teď příde. Otvor, už jsem měl krásně uvolněný a pak jsem to ucítil, vklouzl do mě. Nejdřív pomalu a pak začala intenzivněji přirážet. Pocítil jsem bolest která ale přecházela v neuvěřitelnou rozkoš. Slyšel jsem sám sebe jak usilovně vzrušeně oddychuje, on/a díky vybračnímu tělísku na opačném konci připínáku taky. Znova mě plácl po zadku a znovu a znovu. Při každém plácnutí přidával na intenzitě a já vykřikoval. Pak si mě přitáhl za vlasy a kousl do krku. Zhluboka jsem vydechl a uniklo mi trochu ejakůlátu.

Otoč se! Poručil mi. Sednul si na gauč a já na něj. Dildo vstoupilo hlouběji. Začali jsme se znovu líbat a já se u toho kroutil na jeho péru. Cítil jsem, jak ve mě krásně vrní a chtěl jsem aby tahle chvíle nikdy neskončila. Po chvíli jsme se od svých úst odlepili a já začal jezdit na té černé věci. Rozkoš znovu narostla. Znovu mi uniklo trochu spermatu. Poté jsem si slezl. Sundala mi sukni🡕 a odlepila penis, lehl jsem si na záda a on do mě znovu zajel, tentokrát mi ho ale začala u toho honit. Cítil jsem, co přijde za chvíli, hned ho ze mě vytáhla a začala mě kouřit, a při tom mi do análu vložila kolík. Bylo to něco úžasného, a salva spermatu v jejích ústech byla jen třešnička na dortu.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře