Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

K potěšení vdané dámě erotické povídky

Byla to jedna krásná spontánní a velmi překvapivá akce🡕 shodou okolností skoro na Valentýna, o kterou bych se rád podělil, doufám, že né poslední, protože se mi to zalíbilo. Po poměrně zajímavé domluvě a diskuzi o tužbách, chutích a potřebách jsme se domluvili, že se ráno cestou do práce zastavím. Byla zralá, vdaná s milujícím, ale stále pracujícím manželem, který zanedbával její potřeby a byl si toho vědom. Dostala svolení....o to víc vzrušující to bylo.

Přijíždím autem na parkoviště, jdu ke vchodu, zvoním na určený zvonek a po chvilce vcházím.
Jen co vystoupím z výtahu, vidím otevřené dveře a v nich v košilce sympatickou ženu s velkým úsměvem na rtech. Vstoupím, pozdravím se, ona odstupuje a postaví se přede mne: "Tak šup....scénář jsi měl, tak si ho zahrajeme", ušklíbla se.

Svlékám se tedy před ní do trenek a následně zcela do naha, sahám do kapsy bundy🡕 , vytahuji silikonový kroužek a nasazuju kolem pomalu tuhnoucího ocasu a varlat. Až jsem hotov, ona se opět usměje a přistupuje, trochu mi ho mačká, pak pevně chytne, "Tohle ale není o Tobě chlapečku, jsi tady pro mě.." a jako psíka za vodítko si mě za ocas odvádí do ložnice. Pod postelí už čeká polštář. Ona se otočí, stáhne košilku a zatímco si sedá na kraj postele, já si automaticky klekám na polštář, vím, co bude následovat.

Rozevírá nohy a lehá si, já ji nejdříve masíruji třísla a slabiny, una se mi rozevírá víc a víc...na to, že je jí, kolik ji je, ji má krásně hladounkou a má nádherné pysky. Prsty přecházím na velké stydké pysky, jemně si s nimi hraju a masíruju, krásně se mi nabízí. Líbí se jí to, protože vidím jednu kapičku, která začíná vycházet z její pomalu vzrušené štěrbiny....to už nemůžu nechat jen tak. Jazykem hezky naplocho projíždím mezi pysky nahoru a dolů. Od klitorisu, kde jemně zakroužím až k hrázi a zpět. Jazykem občas zarejdím uvnitř a vylíznu si tu šťávu, kterou rozlízávám ji po celém jejím klíně. Její mlčení přechází v jemné vzdychání. Oblizuju, vylizuju a saju, ale také velmi jemně kroužím kolem poštěváčku...sleduju, jak se jí to líbí.
Pak začnu ten knoflík slasti pořádně sát a cucat. Pustím její nohy a podél těla ji chytám za ňadra. Chytám obě bradavky a dále saju, cucám, žmoulám....přidávám jazyk, nejdříve kolem něj kroužím, pak začínám pomalu kmitat a pomalu zrychluji. Ona mě chytá oběma rukama za hlavu, cítím, tak mi jde pánví vstříc a co nevidět se prohýbá a začíná vzdychat.

Oddychuje a já ji dole líbám a olizuju zvenku. "Okamžitě se postav", ozve se z ničeho nic. Postavím se a koukám na její červenou hruď. Zvedá se na lokty, dívá se na mně, jak nad ní polotuhý stojím..."Hoň si ho....dělej, chci se koukat" Má ruka po něm začíná jemně klouzat, nasliním si dlaň, jsem tak vzrušený...koukám se nahou ženu, kterou jsem vylízal a ještě se před ní musím honit. Mé pomalé pohyby přecházejí v pohyby intenzivnější, druhou rukou si mnu koule a štípám se do bradavky, ona si sedá a natahuje se po skleničce, kterou měla vedle postele.
Přestávám, nechápu, jen koukám a ona se na mě usměje: "Neřekla jsem abys přestal ! Chci ať mi ji hezky naplníš...." To netrvalo dlouho a z mého žaludu se začaly valit salvy týdenní dávky. Do poslední kapky vše nachytala, prohlédla si skleničku, přivoněla a s úsměvem na rtech se mně zeptala, jestli nechci kafe.

Inu ano, šli jsme nazí do obýváku, tam si mě posadila do křesla, položila skleničku na stůl přede mne a odešla do kuchyně, ze které se za chvíli vrátila s dvěma káva🡕 mi.
Sedla si hezky proti mně na gauč a hezky roztáhla nohy tak, ať vidím stále její lesklou a zvlhlou štěrbinu....pili jsme kávu🡕 a povídali si. Příjemná chvíle vzájemného reálného poznání, kdy si ji občas přede mnou jen tak nenuceně hladila.

Dokud nesáhla po skleničce mé tekutiny, podívala se na mně a....

🕙 Přidáno 13.2.2024
📂 Kategorie: Orál, Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře