Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kamarádka Martina erotické povídky

Jmenuji se Andrea je mi 19 let. Tento příběh se mi opravdu stal. Předtím bych nikdy s ničím takovým nesouhlasila, ale potom, co se mi stalo si to ráda vždy zopakuji.

Měla jsem ve škole těžký den, protože se se mnou rozešel můj přítel. Byla jsem z toho zoufalá a tak jsem zavolala mojí kamarádce Martině a svěřila se jí. Přijela tak za 10 minut. Rozhodly jsme se, že se podíváme na nějaký krvák, protože tady měla Martina přespat.

Vybrali jsme si Saw 4. Všimla jsem si, že na mě Martina pořád divně kouká. Měla jsem jenom lehké tílečko a tak jsem se radši přikryla dekou🡕 . V tom se ale na mě Martina vrhla.

Strhla ze mě deku a sundala mi to tílko a řekla - Tomáš (ten kluk, který se se mnou rozešel) je idiot, nechápu, jak si s ním mohla chodit, miluju tě už opravdu dlouho a teď, když jste se konečně rozešli, tak ti to můžu říct.

Snažila jsem se bránit, ale nešlo to. Poslední, na co si vzpomínám je, že jsem ucítila, že mě někdo praštil po hlavě, a já jsem omdlela. Probrala jsem se spoutaná🡕 a nahá. Martina stála nade mnou a jen se usmívala a byla taky nahá. Po chvilce řekla - Teď jsi moje, a tohle se ti musí líbit. Já se zmohla jen na - Martino, co blázníš? Ona mě však neposlouchala. Vrhla se na má prsa. Důkladně je olízala a pohrála si s mými bradavkami. Lehce do nich kousala a to mě hrozně vzrušovalo. Nechtěla jsem to však dávat najevo. Pak se svezla k mým stehnům. Kroužila kolem mé mušličky tak dlouho až jsem na ní zakřičela - Martino, tak už mě netrap. Ona se jen usmála a svým drobným jazýčkem se dotkla mého nateklého poštěváčku. To už jsem ale nevydržela a poprvé se udělala.

Potřísnila jsem jí celý obličej. Jí to ale nevadilo a začala mě líbat. Já už jsem se nevzpírala a polibky jsem jí opětovala. Pak ale někam odešla a vrátila se s velkým modrým robertkem.

Přidřepla si k mému klínu a opatrně ho do mě vsunula. Udělala mi to a já jsem se jen svíjela ve slastném orgasmu. Ona ale neotálela, otočila mě na břicho a vsunula mi ho do mého zadečku. Nejdříve mě to zabolelo, ale za chvíli se mi to zalíbilo. To už ale Martina nemohla a vytáhla mi ho a začala se prstit. Já jsem se nějakým způsobem odpoutala, vrhla se na ní, a dopomohla jsem jí ke krásnému orgasmu. Potom jsem jí olízala kundičku a znovu vyprstila. A protože se mi moc líbil i ten análek, tak jsem jí ho také oplatila. Po chvíli jejího uspokojování jsem už byla unavená, tak jsem si na chvíli odpočinula, ale najednou se na mě Martina zase vrhla a začala mě zuřivě líbat. Tím mě dostala zase tam kde mě měla předtím. Začali jsme se navzájem prstit a ona mi přitom dělala i análek. Za pár minut sem ucítila stahy ve své kundičce a dostavil se další orgasmus. Vytrhla jsem jí roberta z ruky a silou jsem jí ho zatlačila do její úzké prdelky. Ona vyjekla bolestí ale potom jsem jí zajela ještě třemi prsty do kundičky a jí se to moc líbilo. Slastně vzdychala a když už neměla k vyvrcholení daleko ještě jsem zrychlila.

Padli jsme únavou na moji postel. Martina se ke mně přivinula a strčila mi také tři prsty do kundičky. Já jsem jí ale řekla, že už jsem unavená a tak jsme se alespoň líbali. Usnuli jsme v objetí a ráno mě Martina perfektně zbudila.

Nikdy jsem si nemyslela, že by Martina byla lesbička. Myslela jsem si, že ani já nejsem, ale potom co jsem s ní zažila si to opakujeme pokaždé, když jsme spolu samy.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře