Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Káťa a Honza erotické povídky

Káťa sedí na svém místě jako obvykle. Kontroluje firemní dokumentaci. Je jí teplo. Klima zase nefunguje.

V tom zvoní telefon. Šéf. Honza. "Dobrý den, Katko," ozve se v telefonu, "Můžeš mi donést složku z poslední zakázky? Děkuji."
"Hned to bude, Honzo", odpověděla.
Položila telefon a hledá složku. "Proč takhle honem před obědem?" pomyslí si.

Popadne složku, potáhne džíny a srovná prsa ve výstřihu. Trochu zpocená chvátá za šéfem.
Ťukne na dveře a už se ozývá Honza: "Pojď dál Katko."
Káťa vstoupí do kanceláře. Honza jí jde naproti. Pozdraví ho. "Polož to na stůl Katko," řekne Honza. Ona poslechne. On jde ke dveřím, zavře je a otočí klíčem: "Cvak!"

Káťa stojí u stolu. Slyšela to cvaknutí. Trhla sebou. Je to jako ve filmu. Teplo se jí rozlévá v podbřišku. Neví, jestli má křičet.

"Copak Káťo," řekne Honza, "snad by se taková velká holka nebála? Moc ti to sluší! V těch džínách máš parádní zadeček. A to triko. Otoč se, ať vidím ten tvůj parádní dekolt."
Jako opařená se otočí, snaží se usmát jako by o nic nešlo. Dokonce Honzovi poděkuje za pochvalu.

"Ta zelená ti moc sluší Katko," povídá Honza. Jde k ní a chytne jí za lokty. Ona skloní hlavu. Cítí jeho kolínskou. Dost silnou a kořeněnou vůni.

A ještě něco cítí, neví co to je, ale líbí se jí to. Strach je najednou pryč. Začíná jí bušit srdce vzrušením. Má pocit, že jí vyletí z hrudi ven.
Honza jí jednou rukou zmáčkne zadek. Ona nahlas vzdechne a zvedne hlavu nahoru. Nevěřícně kouká na Honzu. Vůbec nechápe co se to s ní děje.

Honza si jí přitáhne k sobě. Přimáčkne jí na sebe, silně. Tak silně, že cítí v tříslech jeho tvrdý penis.
Položí jí ruku na temeno hlavy a sevře její vlasy v ruce.
Drží jí za vlasy a pomalu jí stáhne hlavu dozadu. Káťa Instinktivně polkne a otevře pusu. Odhalí se mu její krk. Líbá jí. Teď už vzdychá hodně hlasitě a on nepřestává.

Káťa cítí teplo a mokro v kalhotkách. Honzovi polibky na krku přecházejí v kousání.
Káťa už je vzrušená tolik, že se tře o jeho tvrdý penis. Vytahuje mu košili a dotýká se jeho těla. Pořád cítí tu jeho vůni
V tom jí v kapse zabrní mobil a pípne Imesaage. Podvědomě vytáhne telefon z kapsy. Honza jí chytí ruku a donutí jí telefon položit. Ani se nebrání.
Odkládá telefon na pracovní stůl a polohlasem říká: "Sundej mi tričko! Vem si mě."

S tím Honza počítal. Rychle jí přetahuje zelené triko přes hlavu. Tmavá podprsenka jí drží prsa u sebe. Ne dlouho.
Je slyšet prasknutí zapínání. Podprsenka je dole a její prsa jsou připravená pro Honzovi ruce.

Káťa dýchá rychle a prsa se jí zvedají v rytmu dýchání. Honza jí popadne za obě prsa najednou a natlačí jí ke stolu. Ona se položí zády na stůl. Prohnutá v pase leží na stole před Honzou.
Prohlíží si jí.
Kundička v džínách se jí pěkně vyrýsovala. Namáčkne se na ní ptákem. Ona ho popadne kolem pasu a přitáhne si ho k sobě ještě silněji.

Začal si rozepínat košili a ona uvolňuje kundičku ze sevření džín. Nahá leží na stole. Dívá se na Honzu. Mezi stehny mu trčí velký penis s tmavým žaludem. Pomalu jde k ní. Ona zvedá nohy nahoru.

Káťa čeká s roztaženou mokrou kundičkou na Honzova ptáka. Nemůže z něho odtrhnout oči. Přijde k ní a nechá jí na něj sáhnout. Káťa má pocit, že drží v ruce hadici od vysavače.
"Bože, on mě snad roztrhne!", bleskne jí hlavou. Dostane strach a snaží se stisknout stehna k sobě.
Nejde to, Honza jí drží kolena. Tlačí a roztahuje jí je od sebe. Káťa nakonec povolí.

Honza je mezi Katčinými stehny a její mokrá otevřená kundička před jeho tlustým čůrákem. Jemně ji hladí žaludem přes pysky a poštěváček. Pěkně pomalu jí přejíždí dokud se Káťa zase neuklidní a nepovolí tlak stehen na jeho bocích.

Káťa už je tak vzrušená, že si sama začíná přirážet k Honzovu ocasu. Na to čekal. Chytil jí kolem pasu a pomalu jí zajíždí tím velkým tlustým čůrákem mezi pysky. Myslela, že jí roztrhne. Takhle vyplněná ještě nebyla. Prohnula se a vzdychla hodně nahlas. Podívala se nevěřícně na něj.
Ještě ji dvakrát, třikrát pomalu projel svým klackem.
A pak si jí začal divoce nabodávat na péro. Pořád a pořád. Jen vzdychala a nevěřila že se to děje.

Její prsa v rytmu mrdání opisovala kružnice a z pracovního stolu padali kancelářské věci na zem. Káťa kňučela s každým jeho přírazem. Honza jí tvrdě ojížděl kundu. V tom jí popadl za prsa. Zmáčkl jí je tak silně, až vyštěkla bolestí.
Poslední přiražení a celou dávku semene napumpoval do ní. Na nic se jí neptal, jen cítila, jak se v ní jeho čurák škube.
Vytáhl ho z ní ven. Cítila jeho semeno mezi stehny.

Honza se otočil, odešel od ní a začal pomalu oblékat.
Káťa ještě chvíli ležela na stole a nevěděla co si má myslet. Pak také vstala, otřela si stehna a pičku do kalhotek a začala se také oblékat. Rozbitou podprsenku nacpala do kapsy džín.
Pocit vzrušení rychle vyprchal. Cítila se jako špinavá šlapka. Džíny se jí lepili na stehna, prsa na volno pod zeleným trikem.

Honza si sedl za stůl. Vzal do ruky složku a podal jí Kátě a řekl: "Katko, děkuji. Myslím že je to v pořádku. Můžeš to vrátit do archivu."
Káťa popadla složku, rozloučila se s ním a šla do své kanceláře.

Zničená podprsenka, kalhotky zmáčené od cizího semene. "Jsem coura? Co Lukáš?" říkala si pro sebe. V tom opět zapípal telefon. Imassage. Věděla kdo píše. Rychle naťukala vzkaz: "Ahojky Luki, miláčku, máme tady dnes fofr."

🕙 Přidáno 10.10.2021
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře