Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Klub násilníků 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Dary otec byl pětačtyřicetiletý muž v plné síle. Zahlédl svou dceru s mladíkem zrovna ve chvíli, kdy ona klečela a on se chystal vstoupit do její nevinné mušličky. Nejprve ho to pobouřilo. Jeho Dara! Pak si uvědomil, že dcera nejen souhlasí, ale mladíkovi vlastně pomáhá. Připomněl si její věk a uklidnil se. Jednou se to stát musí. Ocenil polohu, kterou Mirek zvolil.

Silné péro takhle nejsnáze pronikne do mušličky a odstraní případnou překážku. S uspokojením se díval, jak šikovně si Mirek počíná a Dara klidně reaguje. Byl si jist, že i když ona zřejmě rozkoš neprožívá, není to pro ni první milování nepříjemné.

A příště to bude už pěkné, pak krásné a pak . .. S neskrývanou závistí pozoroval další Mirkovy pohyby a přirážení. Cítil, jak mu nabíhá vlastní pták. Věděl, že je dobře ukryt před cizími zraky. Rychle se rozhodl. Uvolnil kalhoty🡕 . Péro hbitě vyskočilo. Muž na něj shlédl. Ve svém věku má pořád ještě bytelný nástroj schopný plně uspokojit ženu. Chvíli se díval na nepříliš vzdálenou dvojici. Postřehl Mirkův úmysl začít stříkat. To ho vzrušilo ještě víc. Pták se mu pomalu zvedal a poklesával. Trčel mohutně kupředu. Objal ho širokou dlaní a několika rychlými pohyby jej přinutil k mohutnému výstřiku do dálky zrovna ve chvíli, kdy Mirek z rozkoše uvolnění zvrátil hlavu dozadu a hlasitě vzdychl. Otec Dary si žádný hlasitý projev nedovolil. Přece se neprozradí! Jeho ruka tiskla stále ještě naběhlého ptáka a hbitě se pohybovala. Horká láva mu protékala mezi prsty, jak si teplo a sevření ženských svalů nahrazoval vlastní dlaní. Z dvojice nespouštěl oči. Když se pomalu uklidnil a jeho ocas se stáhl, nepozorován opustil svoje místo. Vrátil se do domu. Má si svoje tajemství nechat pro sebe? Rozhodl se, že je svěří ženě Martě. Vyhledal ji a požádal, aby jim uvařila kávu🡕 a posadila se s ním v obýváku. Tvářil se tajuplně a tak Marta snadno podlehla zvědavosti. Seděli vedle sebe a Petr Martě vyprávěl, čeho byl svědkem. Líčil ženě podrobně, jak se Mirek pomalu propracovával k vyvrcholení s Darou a chválil jejich rozumný přístup. Polohu ocenila i Marta. Představil asi, jak byla Dary jeskyňka dobře přístupná a jak do ní Mirek snadno zapíchl svůj ztvrdlý klacek. Téměř cítila, jako by i její jeskyňkou projel chlapský kolík. Vzdychla. Petr se sklonil nad stolek ke kávě. V teplém dni ucítil vůni Martiny milostné šťávy. Vzývavě na ni pohlédl. Oba vstali a vzájemně se svlékli z letního oblečení. Za zády nahé Marty byl rodinný jídelní stůl. Petr ji uchopil v pase a na stůl posadil. Nadržená rozevřela nohy. Pohled do zmáčeného klína a jeho zvoucí vůně udělaly své. Silný ocas naběhl ještě víc. Předehry nebylo třeba. Oba byli nažhavení vyprávěním a Petrovi se před očima objevila scéna, kdy Mirek začal prožívat svůj orgasmus s Darou. Tlustý klacek se mírně pohupoval. Marta se nohou zapřela o komodu. Ještě více tím odkryla pohled ke své bráně rozkoše. Petr přistoupil těsně ke stolu. Přitáhl si ženin otevřený klín blíž ke kraji. Bez dalšího otálení do chtivé jeskyně vrazil ztopořený ocas. Marta vyjekla blahem. Opřela se o lokty, aby Petrův macek mohl pronikat co nejhlouběji a oba si vychutnali co nejdelší pohyby péra. Několik počátečních zasunutí provedl jen pomalu. Marta se dostávala do varu. Nahlas vzdychala.

Znovu a znovu do ní vjížděl Petrův ocas. Jeho rty zpracovávaly vztyčené bradavky. Jazyk jim vydatně pomáhal. Martu to přivádělo k šílenství. Najednou se jí zatmělo před očima a pak už jen viděla tančit hvězdičky. Petr pokračoval v přirážení a pásl se na vyvrcholení své ženy. Miloval ten pohled. Byla v extázi a on to způsobil. Mohl být na sebe právem hrdý. To vědomí ještě zvýšilo jeho rozkoš. Zpomalil a užíval si. Marta sbírala síly. Počkal, až otevře oči. Pak do ní bezohledně vrazil svůj stále velmi naběhlý kolík. Vykřikla - Ještě! Pokračoval v tvrdém přirážení. Silně tím dráždil i její poupátko rozkoše. Martou probíhala jedna vlna za druhou. Cítil to a pomáhalo to jeho vzrušení. Už nevydržel. Mohutný proud lávy zalil ženino lůno. Mlaskavé zvuky zněly jako rajská hudba. Marta se celá vlnila. Objala jeho boky nohama, jako by se bála, že jí uteče, že její klín zůstane prázdný. Petr se opřel rukama o stůl, dotýkal se své ženy a odpočíval. Uvolnila se. Její klidný dech však Petrovi dnes nějak vadil. Začal ji líbat. Na oči, na ústa, na ramena. Na ňadra. Jeho ocas se opět budil k životu. Marta jej povzbuzovala stahy pánevních svalů. Bylo úžasné, jak rychle nabýval na velikosti. Už to vědomí ji vzrušovalo. Pořád se Petrovi líbí, rajcuje ho. Čím více ocas bobtnal, tím více byla vzrušená ona. Petr se začal pohybovat. Pěkně pomalu si to vychutnávali. Péro pohodově klouzalo v jeskyňce plné společné šťávy. Ta stékal Martě po zadečku a Petrovi po stehnech. Zvolna začínala rosolovatět. To bylo něco jiného než řídká tekutina před chvílí. Tření se zvýšilo. Oběma se prohloubil dech. Společně šli zase nahoru. Orgasmus už nebyl tak bouřlivý. Rozpouštěli se jeden ve druhém . .. Martiny výkřiky přilákaly zahradníka. Do pootevřeného okna neviděl, ale slyšel všechno . ..

Části povídky

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře