Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Láska je na nic erotické povídky

Je sobota večer a čekám, že každou chvíli mi příjde od ní smska. Zatím nic a tak sedím na gauči a sleduji nějaký film, nic co by mne bavilo. Mobil se konečně rozbrní a já se už nemohu dočkat. Vycházím ze svého domu a skoro až běžím do nedalekého klubu. Vejdu prvními dveřmi, kde mne zastaví Bruno - "Á Leo! Už si jdeš zase pro nějakou mladou pičku?"směje se mi - "Za chvíli nám dojdou holky, budeš muset brát i čůráčky" Změřím si ho pohledem a kousavě odpovím - "Čůráčky nechám tobě, jak Tě znám a s ní je to tentokrát něco víc, ale uznávám. Šuká mrdoslavně. "

Oba se rozesmějeme a Bruno mi připne náramek s VIP. Vždy jsem byla VIP, vždy jsem měla pití zadara a vždy jen proto, že jsem věděla jedno malé nechutné svinstvo na šéfíka. Procházím dalšími dveřmi a dlouhou jemně osvětlenou chodbou kde už několik mladých se líbá a nebo si to rovnou rozdávaj. VIP... Konečně dojdu k baru, kde sedí moje holka. Markéta. Když mne uvidí vstane ze židle🡕 a dlouze mne políbí. Její polibek chutná po vodce a ještě něčem sladkém. - "Už jsi začala beze mě? Tak to ti ale budu muset dát trest. "culím se na ni - "Trest? Ach, opravdu? Už se bojím..." Popadnu jí za ruku a už jí táhnu z tohodle pajzlu, zaslouží si opravdovej trest. Chvíli protestuje, ale několika polibky jí umlčím. Dotáhnu jí až do svého domu a bez jediného slova až do ložnice. Začnu jí strhávat oblečení a že ho na sobě moc nemá. Krátké kraťasi a košili. Po chvíli zjišťuji, že je to vlastně jen to jediné co na sobě opravdu má. Rozepínám jí košili a uvidím její nádherná a pevná ňadra. Líbám jí na krk a svými polibky posypávám každou část její kůže až dojdu k bradavkám, které jí mezitím pořádně zpevly. Povalím ji na postel a tam pokračuji ve své hře s bradavkou. Chvíli jí lížu kolem dokola, saju, cucám a trochu koušu. Markéta mi vzdychá při každém dalším skousnutí. Věnuji se dlouho každé z jejich bradavek, ale po, chvíli se začnu nudit a tak své polibky začnu směřovat níž a níž. Jazykem přejedu kolem pupíku a pokračuji až k lemu těch krátkých kraťasů🡕 . Rozepnu zip a rychle je sundám. Předemnou se ukáže její vyholená kundička a já jako smyslů zbavená jí začnu jazykem dráždit poštěváček. Cítím jak se začíná chvět a proto do ní vrazím hned tři prsty najednou. Zakřičí bolestí a zároveň touhou a to mne vyburcuje k tomu abych začala v ní jezdit dovnitř a ven. Stále jí jazykem dráždím poštěváček a přitážím prsty dokud necítím a hlavně neslyším její orgasmus. Rozeřve se na celé kolo slovem - "Vyšukej mě tvrdě!"Na to jí poslechnu a do tý její malý kundičky jí narvu celou ruku. Vyhoupnu se blíže k ní a zašeptám - "Začala jsi beze mně a to se nedělá!

Musíš ve všem na mne počkat, chapi to?" Jen přitakala. Svou rukou v ní jsem začala zase dělat své a druhou jí chytila pod krkem a začala jí škrtit. Takhle to má ráda, znovu jsem promluvila - "Ty malá kurvo, vymrdám z tebe život a i poslední známku toho, že jsi kdy byla panna. " Jen lapala po dechu v dalším orgasmu při kterém se prohla v zádech. Když už byla dostatečně hotová slezla jsem z ní a vytáhla dva šátky🡕 . Přivázala jsem jí ke své posteli a nechala jí bezmocně se na mne dívat, když jsem si šla pro svůj připínák. Měla hrůzu v očích, když jsem se s ním vrátila a měla ho připnutého. Projížděla jsem jí tím velkým kokotem po její roztoužené kundě a pak jí ho tam vrazila. Začala jsem přirážet tak moc, až jsem cítila, že se udělám i já. Po chvíli začala znovu křičet svým orgasmickým hlasem - "Miluju Tě Leo!" Jen jsem zasmála a kokota z ní vytáhla - "Tak to máš problém. Já jen šukám. Láska je na nic..."

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře