Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Latex Suit erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Proč je to tak strašně drahý? Pomyslel jsem si při pohledu do vitríny s úchvatnými nad kolena vysokými latexovými botami s deseti centimetrovými podpatky.

Pomalu jsem přecházel od jednoho regálu ke druhému a se zájmem jsem si prohlížel úžasné zboží v největším sexshopu ve městě. Na ploše přesahující snad tisíc metrů čtverečních se nacházelo tolik různého zboží, že mi bude trvat nejméně půl hodiny, než to všechno projdu.

Aspoň zabiji nějak čas, než si má žena Radka vybere požadovaný hrnek🡕 v obchodním domě naproti. Dříve jsem se jejího tažení po obchodech celkem rád účastnil, ale časem jsem začínal zjišťovat, že rozdílný názory na různé zboží nás dvou mě uvádí do absolutní frustrace a už po několika minutách strávených společně v nějakém obchodě ztrácím energii cokoliv ji ukazovat a k něčemu se vyjadřovat. Radka na tom byla se mnou podobně. Taky přímo nenáviděla moje oblíbený obchody. V obchodu s počítačovými hrami se po dvou minutách tvářila stejně jako já v domácích potřebách, kde se ona rozplývala nad pro mě příšernými vázičkami.

Stejně tak to je i s různými sexshopy. Párkrát se mi podařilo ji přemluvit, aby se do některého šla podívat se mnou. Ale její trochu puritánská povaha a stydlivost ji na takových místech přiváděly do takového stavu, že na nic jiného nemyslela, než na to, aby už byla venku, takže jsem z ní stejně žádný názor na to, co se jí líbí, nedostal. Postupem času se má snaha o její otevřenější postoj k erotice otupila a tak jsem ji přestal nutit k tomu, aby sama byla iniciativnější a otevřenější. Samozřejmě, že mě občas mrzí, že sama někdy nepřijde s nějakým novým nápadem a experimentem, ale na druhou stranu, většinou mé nápady a experimenty s trochou přemlouvání provede, a nakonec jsme oba spokojeni.

Popravdě řečeno nějakou takovou podobnou ženu bych asi těžko hledal, protože jsem trochu fetišista a tak jsem rád, že má manželka akce🡕 ptuje mé občasné hrátky s různými materiály a sama se jich účastní.

Dnes bych jí chtěl koupit něco z latexu, ale když si to tu prohlížím, nevím, jestli na to budu mít. Možná se budu muset zase spokojit jen s nějakým lurexovým nebo lycrovým catsuitem. Pomalu jsem prošel oddělením s boty a došel do části s latexovými doplňky. Ceny jsou ještě závratnější než u těch bot. Kdo si to může dovolit? Asi jedině nějaká profesionálka, pro kterou je to vlastně výrobní nástroj a která si na to za jeden večer vydělá. Ale co my amatéři? Zrovna tady ty černý gumový kalhoty🡕 bych si na Radce dokázal představit. Bylo by to super. Ale každá věc se za chvilku okouká a platit za to takovou horentní sumu se mi nechce. Na druhou stranu, žijeme jen jednou a co si neužijeme dnes, neužijeme si nikdy a nikdy nevíš, co tě zítra potká a prožij si každý den naplno. Podobných přísloví se mi prohnalo hlavou plno a začínám uvažovat, že přeci jen nějaký ty peníze objetuji.

Odcházím k dalším vitrínám a vybírám to, co by se mi na Radce nejvíce líbilo. Výběr je tu opravdu široký. Vesměs převládá černá barva, ale občas jsou tu i různé rudé a modré variace, které by mě dokázaly taky pořádně rozpálit.

Obešel jsem další regál a na dně jsem uviděl několik krabic s nápisem suit a u něho neuvěřitelně nízkou cenu. Přestože jsem se už rozhodl, že na peníze hledět nebudu, tak možnost, že za cenu desetkrát menší bych mohl Radce pořídit erotický latexový catsuit mě nadchl. Ani bych ji nemusel lhát, kolik to stálo.

Sehnul jsem se a začal jsem krabice zkoumat. Byly za sklem a byly tam tak blbě daný, že nebylo vidět na obrázek, jak vlastně ten oblek vypadá a jakou má barvu.

Budu muset požádat prodavačku, aby mi ho ukázala.

V tak obrovským sexshopu bylo hned pět dívek, které se staraly o plynulý chod prodeje. Vždy když vidím prodavačky v sexshopu, musím přemýšlet, jestli je to výhodné, že v sexshopu prodávají ženy. Vždy totiž, když je mám oslovit a na něco se jich zeptat, mám takový divný pocit. Je ale pravda, že ptát se muže by mi přišlo ještě divnější a pro ženy by to mohl být ještě větší problém.

Prosím Vás, mohl bych se podívat na ten latexový oblek? Požádal jsem tu jednu, co byla nejblíže a ukázal jsem směrem k vitríně. Jistě, přikývla a připadalo mi, že si mě trochu zkoumavě prohlíží. Možná to byl zase jen můj subjektivní dojem a pocit, a že kupovat něco intimního musí všechny ostatní pobavit.

Došla k vitríně, odemkla ji a vyndala horní krabici s latexovým pánským oblekem otrockého typu.

Tenhle by mohl být Vaše velikost, a podávala mi krabici.

Ne, ne, ten jsem nemyslel, myslel jsem tam tu krabici, ukázal jsem vedle do ženské poloviny vitríny.

Aha, to není pro Vás? vzala si krabici a zase si mě zkoumavě prohlížela.

Ne, usmál jsem se, pro manželku.

Kývla a vyndala spodní krabici.

Na přední straně byla vyfocena žena, která byla oblečena v tělovém latexovém catsuitu.

Se zájmem jsem si obrázek prohlížel.

Chcete se podívat dovnitř? přerušila mou prohlídku prodavačka.

Anno, jistě, trochu jsem se zakoktal, protože jsem si uvědomil, že jsem asi na ten obrázek zíral trochu nepatřičně.

Prodavačka vyndala něco, co vůbec nepřipomínalo tu dívku na obrázku a ani latexové obleky, které jsem znal.

Trochu jsem si to zkoumavě prohlížel.

Prodavačka asi pochopila mé váhání a začala mě uklidňovat.

Je to normální ženský catsuit, jen jeho materiál není podlepený latex a ale pouze latexová fólie. To je taky důvod, proč je tak levný. Nakoupili jsem jich hodně, mysleli jsme si, že o to bude obrovský zájem, ale bohužel se ukázalo, že to není pravda. Takže se jedná vlastně o takový výprodej zásob.

Pomalu jsem jí ten oblek vrátil a přemýšlel, jestli je to opravdu to, co bych chtěl. Ale na druhou stranu, za ty peníze? Můžeme se s tím pobavit a zítra klidně koupit nějaký jiný, lepší.

Tak já si to vezmu, přikývl jsem.

Jakou velikost, zeptala se prodavačka.

38, odpověděl jsem bez váhání, protože jsem velikosti Radky znal dost dobře.

... Miláčku, mám tu něco nového, přitulil jsem se k Radce, když už jsem to zvědavostí nemohl večer vydržet a bylo vidět, že i Radku televizní program trochu nudí.

Copak? Dáreček pro mě, ale vánoce ještě nejsou, usmála se na mě.

To ne, je to překvapení, políbil jsem ji.

Překvapení pro mě? zeptala se se zájmem Radka.

Nooo, trochu jsem zaváhal, protože popravdě řečeno víc než pro ni to bylo pro mě.

Aha, zájem Radky trochu ochladl.

Tak copak jsi zase koupil? zeptala se.

Sáhl jsem za postel a vytáhl tu krabici.

Radka to nechápavě prohlížela.

Ty jsi si koupil nafukovací sexuální pannu? zeptala se udiveně.

Ne, rychle jsem se podíval na obrázek, jestli to v obchodě nepopletli.

Musím uznat, že v tomto světle skutečně ten obrázek vypadá jako ty obrázky těch umělých sexuálních pan.

Tak co to je, zeptala se Radka trochu už nazlobeně a krabici odtáhla co nejdál od sebe.

Latexový oblek, řekl jsem trochu podrážděně, protože mě Radčino chování trochu vyvádělo z míry.

To si mám oblíct? Budu sexuální nafukovací pannou? řekla naštvaně.

Nechápal jsem, co to do ní vjelo. Jakou nafukovací. Je to přeci normální latexový oblek. Sice trochu vypadá jako na obrázku jako nafukovací panna, ale možná to byl ten důvod, proč mě tak odpoledne ten obrázek zaujal. Mně se líbí. Prostě normální tělový latexový oblek. V tu chvíli jsem si přál, aby Radka byla jiná. Aby více sdílela moje tužby. Tak jsem na ni afektovaně vyhrkl.

Jo, budeš!

Tss, Radka vyskočila, vypnula televizi a vysypala obsah krabice na zem.

Pak vzala oblek ze země a šla vedle se přeci jen převléct.

Cítil jsem se naštvaně. Ani jsem nevěděl, jestli ještě po tom chci vidět, jak v tom bude vypadat. Proč se občas nemůže chovat víc eroticky? Radka totiž patřila k té nové generaci žen, která byla zasažena zrovnoprávňováním práv tak moc, že jsem měl občas pocit, že žiji víc s kamarádem než ze ženou. Nosit sukni🡕 pro ni znamenalo jen ponižování a jakékoliv typicky ženské věci považovala za nedůstojné. Pamatuji si, co práce mě dalo, abych ji přemluvil, aby se jednou nalíčila trochu víc odvážně. Většinou se nelíčí vůbec. Podobně jako většina jejich stejně starých vrstevnic. Její generace nejraději tráví celý den oblečených v riflích kombinovaných s doplňky, které se k sobě vůbec nehodí, aby ukázali, jak moc se dokáží vyrovnat mužům. A přitom si vůbec neuvědomují, že to nejsou muži, kdo jim upírá jejich práva, ale samy mezi sebou si vytvářejí uměle pocit nespokojenosti a nespravedlnosti. Nějaký moudrý muž řekl, že muž nemůže porozumět ženskému myšlení. Vzal jsem si to k srdci a tak v situacích, kdy Radce vůbec nerozumím, raději se nepřu a nechám ji, ať si to vyřeší po svém. Po svém způsobu.

Jako teď.

Prve se mě snaží naštvat, že jsem něco koupil co se jí nelíbí a pak odejde si to přeci jen vyzkoušet. Právě tyto situace mě dokáží tak rozčílit, a zároveň ujistit, že přeci jen Radka je tou ženou, která mě pořád miluje, a která si kvůli mně obleče něco, co se jí nelíbí. Prostě má Radka. Radka, kterou miluju.

To vše mě proběhlo hlavou, než jsem se pořádně uklidnil a začal se těšit na to, jak bude Radka vypadat v tom obleku.

Vstal jsem z pohovky a začal jsem uklízet rozházenou krabici po zemi.

Znovu jsem se podíval na obrázek té dívky v tom obleku, abych si ho zase připomněl, když jsem si povšiml nějakého nápisu na jejím stehně, kterého jsem si tam dříve nezaregistroval. Nedal se přečíst, protože ta žena byla vyfocena zepředu a nápis byl z boku. Byl jsem si ale jistý, že žádný tak velký nápis jsem na tom obleku v obchodě, když mi ho ta prodavačka ukazovala, neviděl. Nějak mi to nesedělo.

Pak jsem uviděl, že na zemi leží ještě nějaká cedulka, která vypadla z krabice. Asi návod jak ten oblek udržovat a čistit.

Sebral jsem ji a otočil, abych si ho pročetl.

Udiveně jsem hleděl na obrázek a nápis

Inflatable suit

LoveDoll

Co to má znamenat?

Na obrázku bylo vykresleno několik detailu, jak se má oblek nafukovat a jak se budou měnit některé tělesné partie, až budou vypadat jako umělé orgány sexuálních nafukovacích pan.

O ničem takovém přeci ta prodavačka nemluvila. Nyní jsem si byl jistý, že ani ten nápis na stehně té ženy jsem v obchodě neviděl. Že by mi v obchodě dali jiný oblek?

Miláčku, už můžeš, ozvalo se z ložnice.

Zvědavě jsem nakoukl.

Radka tam stála oblečená v lesklém latexovém obleku s nápisem LoveDoll na boku stehna a vedle sebe měla připravenou vzduchovou bombu, kterou v létě používáme na popápění.

Tak jak se ti líbím? zeptala se a otočila se dokola.

Byla úžasná. Tělový latex se na ní leskl a vypadal velice eroticky.

Tak pojď si mě přifouknout, usmála se a eroticky na mě zamrkala.

Uvědomil jsem si, že se také velice sexy namalovala a nalepila si umělé řasy, takže vypadala jako mrkací panenka.

Jseš nádherná, vydechl jsem ohromen tou změnou.

Vypadala a chovala se tak žensky, že jsem úplně zapomněl na hádku, která před chvilkou proběhla. Tak pojď už, usmála se a eroticky se zavlnila.

Přistoupil jsem k ní a políbil ji.

Rty měla namalovaný nějakou voňavou rtěnkou a chutnala po jahodách.

Cítil jsem se silně vzrušený.

Chtěl jsem ji mít hned.

Chytil jsem jí za ty její latexový půlky a přitiskl ji k sobě, aby mohla ucítit mé vstávající mužství.

Počkej, ty si mě nechceš ještě vylepšit? trochu se odtáhla a podávala mi hadičku, která vedla z pupíku toho obleku.

Strašně se mi líbilo, jak mě dokázala ještě více nabudit.

Už jseš dokonalá, usmál jsem se.

Radka se ale zase odtáhla a sama připojila hadičku na ventil tlakové bomby.

Můžeme začít, znovu na mě zamrkala těma dlouhýma panenkovskými řasami.

Podstoupil jsem tedy od ní a otočil ventilem.

Uslyšel jsem zasyčení a Radka se zachvěla.

Jé to příjemně lechtá, zavlnila se v bocích a rukama si přejela po bocích svého latexového těla.

Pootevřel jsem ventil trochu víc.

Aahh, Radka se zase zachvěla, zaklonila hlavu, rukama si přejela její trochu se nafukující prsa a začala vzdychat jak to dělávala, když se blížil orgasmus.

Sledoval jsem ji jak si hněte svá latexová prsa a pozoroval jsem, jak se její tělo mění vzduchem proudící do obleku z tlakové nádoby.

Nejdříve se začaly zvětšovat prsa, a stehna a zadeček trochu víc nabírat na objemu.

Pak se ale zvětšování zastavilo a začalo se měnit její pohlaví podle přiloženého obrázku. Nejdříve se její pysky trochu nafoukly a pak se ale začaly pomalu do sebe oddalovat a vytvářet jakoby otvor do umělé trubičky.

Současně se objevovaly další detaily na jejím těle a tak za chvilku Radka vypadala jako dokonalá bohyně s úžasně ženským tělem a současně krásně vyrýsovanými svalovými detaily na jejím břiše.

Radka asi při tom dosáhla svého orgasmu, protože již nedokázala kontrolovat intenzitu svého hlasu a tak křičela naplno své prožitky. Za chvilku se asi oblek naplnil, protože se již nic nedělo, vzduch přestal syčet a Radka pomalu klesla na zem do polohy s do široka roztaženými nohami a rukami jakoby připravenými mě uchopit a pomilovat se.

Uzavřel jsem ventil a odpojil jsem hadičku. Vzduch naštěstí z ní neunikal. Asi tam bude nějaká tlaková pojistka.

Byla jsi úžasná, řekl jsem jí do ouška.

Radka otevřela oči.

Tak na co čekáš? Polož mě na postel a vem si mě.

Trochu mě zarazilo její přání.

Přeci jenom Radky bylo kus žensky, zvednout ji ze země bude pěkná fuška. Ale byl jsem tak vzrušený že jsem se chopil hned jejího přání.

Když jsem ji uchopil, až jsem se lekl. Skoro nic nevážila. Tedy vážila skoro stejně, jako by vážil jen ten latexový oblek.

Nechápavě jsem ji zvedl a nesl na postel jako by byla peříčko. Pak jsem ji položil a poodstoupil jsem, abych se na ni mohl podívat.

Radka mě celou dobu sledovala, jejíma panenkovskýma očima a špulila na mě pusu.

Jak je to možný? Co se to stalo. Kouzla přeci neexistují. Musí být přeci nějaké vysvětlení. Přece není možný, aby živý člověk se proměnil v sexuální nafukovací pannu.

Co mi to v tom obchodě prodali? A prodali mi to vůbec v tom obchodě? Dobře si pamatuji, že na tom obleku žádný nápis nebyl. Ale jak se ten oblek sem dostal?

Pak jsem si na něco vzpomněl.

Jednou se nám stala taky neuvěřitelná věc. Ráno když jsme šli na vlak na návštěvu k Radčiným rodičům, zapomněl jsem doma mobil. Vzpomněl jsem si po cestě, ale už jsem se nechtěl vracet. Radka se tehdy naštvala, protože prý si chtěla z mobilu ve vlaku zavolat domů, a tak prohlásila, že bude mít celý den zkažený. Nechápal jsem, jak by mohla mít kvůli takové maličkosti zkažený celý den, ale její postoj mě pěkně naštval a odsekl jsem jí, že to tedy bude mít. Pravda je, že ten den byl přímo noční můra. Změnili jízdní řády, aniž by to dali dopředu vědět a tak jsme v mrazu čekali několik hodin na vlak. U rodičů se rozbil vodovod a tak jsme vytírali potopu a při zpáteční cestě jsme jeli autobusem, který měl poruchu a tak jsme dojeli domů až po půlnoci.

Ta situace se silně podobala té dnešní. Radka prohlásila, že se stan🡕 e nafukovací pannou a já jsem jí ve zlosti odsekl, že ano.

Tehdy to mohlo být souhrou náhod, ale dnes je to jediné možné vysvětlení.

Možná že jsme dokonale doplňující se pár lidí, kteří patří k sobě a přání vyslovenými nahlas v afektu se mohou plnit. S tím by se dali dělat neuvěřitelný věci.

Tak pojď už, sténala Radka touhou po mě, vidíš že se nemohu hýbat, jinak bych si pro tebe dávno došla, eroticky na mě mrkala a špulila pusu.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře