Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Letní brigáda erotické povídky

Ahoj, jmenuji se Sára a chtěla bych vám vyprávět svůj erotický příběh. V té době mi necelých sedmnáct let a já jsem na léto sháněla brigádu. Hledala jsem dlouho až mi nakonec moje teta, co pracuje jako kosmetička, dovolila, že bych si mohla přivydělat u ní. Plat byl docela dobrý, takže jsem nastoupila hned první den prázdnin. Když už jsem uměla většinu potřebného, teta mě nechávala někdy úplně samotnou, ale naštěstí jsem to v pohodě stíhala. Chodila jsem tam pravidelně každé úterý.

Jednou tam přišel moc hezký kluk a hned jsme si tak nějak padli do oka. Povídali jsme si zatímco já jsem mu ošetřovala pletˇ. Od normálních věcí jsme přešli až na intimnosti. Ptal se mě jestli už jsem někoho a měla atd. Řekla jsem mu že jo, ale nic nebylo. Najednou vstal, přišel ke mně a zadíval se mi do očí. Potom se zeptal jestli bych o to sním nechtěla přijít. Ani jsem nepromluvila jenom jsem přikývla. On si klekl přede mě a začal mi sundávat kratˇasy. Potom i kalhotky a než jsem se nadála, začal mi lízat kundičku. Začal mi sundávat i tričko🡕 a podprsenku, pod kterou jsem schovávala krásné trojky. Začal mi je ocucávat a později i kousat. Maličko to bolelo, ale ta slast byla mnohem větší. Potom si sundal kratˇasy, donutil mně abych si před něj klekla a začala mu ho honit. Moc mi to nešlo, ale když mi vysvětlil co přesně mám dělat, začala jsem si víc troufat a tím to šlo lépe. Za , , chvilku se udělal a nastříkal mi sperma do pusy. Chtěla jsem to vyplivnout, ale on mě donutil abych to spolkla. Pak mě povalil na křeslo a sedl si na mě. Byl tak těžký, že jsem se nemohla ani pohnout. Bez jakéhokoli upozornění do mě strčil svoje péro. Chvilku bolesti vystřídala a slast a já jsem si to začala užívat. Když mi řekl, že už bude, přikázala jsem mu, aby toho svýho čuráka ze mě vyndal, ale on to neudělal a vystříkal se přímo do mě. Začala jsem na něco křičet, že tohle nesmí a že můžu otěhotnět. Myslela jsem si, že se mi začne omlouvat, protože až do tedˇ byl moc milý a sympatický. Ale byl to omyl. Jenom se naštval a řekl mi, že to je úplně jedno.

A vrazil ho do mě znovu. Při tom mi mačkat prsa a tak silně se mi zakusoval do bradavek, že jsem musela křičet. Zacpal mi pusu a řekl, že jestli nebudu zticha, přiváže mě k tomu křeslu. Nemělo cenu se bránit ani nic jiného jenom jsem tak ležela a byla zticha. Za chvilku měl dost a otočil mě na břicho. Naslinil si prst a strčil mi ho do prdelky. Začala jsem křičet, že tam nechci a dokonce jsem začala brečet, ale ho moje slzy neobměkčily. Vyndal prst a zarazil mi tak čuráka. Tak šílenou bolest jsem ještě nezažila. Jezdil ve mně a mě se zdálo, že to nikdy neskončí. Nakonec se ale přece jenom udělal a vyndal ho ze mě. Ještě jsem mu ho musela vyhonit, on se oblékl a odešel. Ležela jsem ještě chvilku v šoku až nakonec jsem se oblékla a šla domů. Neměla jsem už náladu na další zákazníky, tak jsem to přenechala tetě, ale to jsem ještě nevěděla, že příště mě čeká něco jiného...

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře