Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lůca a já erotické povídky

Začalo to celkem nevinně. Jednou když sem s Luckou píchal tak to bylo jako obvykle. Krásně mě pokouřila, já jí vylízal pekáč a pak byla šukačka. Tentokrát sem ji bral do praku🡕 a nakonec jí krásně postříkal jejíkrásné kozy. Byl to moc krásný pohled jak ji moje mrdka leží na prsou. Protože sme byly trochu opilí, nějak z ní vypadlo "a teď to ze mě vše slížeš!" Vždy sem chtěl ochutnat, jaké to je mít v puse sperma.

Vždyť mě tolikorát Lucka vykouřila a strašně si libovala. Tak sem vzal do ruky její prso a slíznul jsemvše co bylo na něm. Pak druhý a bříško. Nakonec jsem spolykal vše a navíc jsme se líbali a spermapředávali. Toto byl začátek. Pokaždá když sem se jí vystříkal do pusy tak mi to předala, nebo sem jípostříkal kundu a vše vylízal. No a pak přišlo to na co oba nezapomenem. Řekli sme si, že do svých hrátek přiberem nějakýho kluka a já sinechám nastříkat horký semeno do pusinky. Po nějaké době sme přes inzerát sehnali slušnýho dárce. Vhospodě sme si dali pár piv a panáků a pak hurá k nám domů. Pustily sme si porno, nalily nějaký pití a šlydo toho. Nejdříve sme seděly s Petrem na pohovce a Lucku mezi sebou. Začala mě kouřit a Petr si začalhonit celkem slušnej kanon. Už sem to nemohl vydržet a popadul sem tu jeho píchu a začal ho honit. Držetcizí péro bylo pro mě novinkou a já měl chuť ho kouřit. Ale udělaly sme to jinak. Lucka si na Petra sedlaa skákala na něm jak pominutá. Já si sedl a začal sem Lucku lízat a zároveň sem olizoval i Petrovo kopí. Pak sem ho vytáhnul z její pičky a dal se do kouření. Lucka skvěle kouřila a tak sem se jí snažilnapodobit. Lízal jsem žaluda, pak ho vnořil do úst a jemně ho honil. Petr byl v sedmém nebi. Šukal miLucku a zároveň si nechal kouřit od kluka. Pak sme se vyměnily. Sedl sem si na pohovku, Lucka si na mě nasedla a Petrův kanon mi visel přímo u obličeje. Tak se ho kouřil dál. Lucka mi občas pomohla. Ale Petr že musí nejdřív vykouřit on mě a pak mito nastříká do pusy on. Lucka si klekla na kolena a jí šukal ze zádu.

Občas sem se vytáhnul a zasunul doprdelky. Moc často nesouložime do kaďáku, ale dnes byla vyjímka. Petr mi ho očas vytáhnul a pokouřil. Vechvíli, když sem se blížil ke konci, tak se Lucka posadila a já sem se nechal kouřit jak od ní tak odPetra. Pak sem se krásně udělal. Stříkal sem hlavně do Petrovi pusy a on vše polykal. Lucka mě pak jendosála. Pak byla řada na mě. Vyměnil sem si s Petrem místo, zaklekl sem vedle Lucky, ochutnal sperma co jí zbylona tváři a kouřily sme společně Petra. Chvíli sem Petra honil a pak honem do pusy. To už začal stříkat a já ochutnal to horké hořké lepkavé sperma. Petr mě komlet postříkal, ale Lucka mi pomohla a slízala mi toz tváří. Já sem potom Petra ještě dokouřil vysál vše. Chvíli sme potom mlčky seděli, pak si dali panáka a s Petrem se rozloučily. A já se těším na další podobnýzážitek.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře