Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lucidní snění erotické povídky

Do postele jsem ulehala úplně unavená. Dnes mi dal braška na kurtu zabrat, ale myslím, že jsem se nedala lehce a taky je pěkně vyčerpaný. No jo, tenisová sobota. Chvíli jsem se ještě hladila po těle pod tílkem a po nohách, ale krátce po tom, co jsem zavřela oči, jsem o sobě už nevěděla. Zdál se mi sen. Šla jsem, nevím kam, asi kam mě nohy nesly. Dorazila jsem ke dveřím a až tam jsem si uvědomila, že jsem uvnitř místnosti.

Prošla jsem dveřmi a za dveřmi byla posel a na ní hračka, kterou znám snad jenom z filmů pro dospělé. Tuším, že se jí říká sybian. Tehdy jsem si uvědomila, že jsem ve snu. Nebylo to pro mě nic nového, mívám takové sny. Dokonce jsem s tím byla i u doktora a říkal, že lucidní snění je poměrně běžné. Uvědomila jsem si, jak moc to chci a vylezla jsem na postel. Vzala jsem do ruky gumový penis a začala ho třít, druhou rukou jsem si stáhla tílko pod svá malá prsa a hrála si s nimi. Po chvilce jsem ho vzala do úst. Byl příjemně teplý. Chvilku jsem ho olizovala, ale za okamžik jsem už byla připravená jít na věc. Nechala jsem na něm trochu slin a trupem se posunula nad něj. Vlhké kalhotky jsem v místě vstupu poodtáhla na stranu a pomalu jsem si na něj nasedala a soustředila se na pocit tam dole. Zajel do mě hladce a já zůstala sedět. Začala jsem hledat, kde se ta mašinka zapíná. Podle toho co jsem viděla, by měla vibrovat, ale nic jsem nenašla. Rozhodla jsem se tedy vydat jinou cestou a pomalu jsem se nadzdvihla a zase dosedla. Postupně jsem zvyšovala úroveň nadzvedávání mého zadečku a přidávala na rychlosti. Netrvalo to dlouho a já ucítila blížící se orgasmus. Dosedala jsem tak tvrdě, jak jen to šlo a když už jsem byla na vrcholu, úplně jsem zastavila a přestala dýchat. Zůstala jsem sedět a sevřela poševní svaly, abych pořádně cítila tu krásu uvnitř. Ach, byla jsem tak mokrá, zpocená a zadýchaná. Nakonec jsem se jen skulila na stranu. Na víc jsem se nezmohla. Terko? Vstávej. No tak, prober se. urgoval mě brácha. Co je? reagovala jsem rozespale a pořád ještě dost unavená.

Co tady děláš? zeptal se nevrle. Jak tady? Co tady? Co on tady dělá? Otevřela jsem oči a zůstala hledět. Nebyla jsem u sebe v pokoji, ale ležela jsem vedle něj v jeho posteli. Sednula jsem si, podívala jsem se na něj a zjistila, že se na mě nedívá. Teda mně do očí a uvědomila si, že mí prsa lezou z tílka. Rychle jsem si je zakryla rukou a druhou jim pomáhala zase zpět, když jsem si uvědomila, jak se dostaly ven. Lucidní snění je snění, ve kterém si uvědomíte, že sníte, ale neproberete se. Můžete pak ovládat děj snu a dostat jej tam, kam byste chtěli. Nesmíte si ho, ale splést s náměsíčností. Koukla jsem se dolů a uviděla své fialové kalhotky prosáklé zaschlou bílou látkou. Nadzdvihla jsem je a zajela druhou rukou pod ně. Průser. řekla jsem a vytáhla z rozkroku ruku lepkavou od spermatu.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře