Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lucka ze základky erotické povídky

Chodil jsem s Luckou už na základní školu. Když jsme vyšli devítku, přestali jsme se jako třída vídat, a tak jsem si na dívky ze základní školy vzpomínal jen při masturbaci. Nejvíce jsem potom začal mylset na lucku. Na holku, která měla pěknou prdelku, velký dudy a pusinku akorát tak na péro. Ačkoliv nebydlela daleko, nevídali jsme, jen jsme se občas náhodou potkali.

Asi po půl roce na střední škole jsem ji napsal, že bych s ní chtěl sex. Další dva roky jsme se jen tak draždili po internetu, až nastal den D. Naše třída ze základní školy měla třídní sraz a na něm samozřejmě nechyběla ani Lucka.

Její dudy byly snad ještě dvakrát takové, než před několika roky. Pilo se pilo, až někteří přibrali víc a někteří míň. Lucka byla docela v naladě, a tak se ke mně začala nenápadně lísat. Mně to samozřejmě nevadilo, a tak jsem ji v tom nebránil, což asi vycítila, protože začala přidávat. Začala mi přes kalhoty🡕 mačkat můj trošku naběhlý ocas, ale tak, aby si nikdo ničeho nevšimnul. Ja jsem se nenápadně otíral o její kozy, až mi zašeptala do ucha, at jdu na záchod. Sešli jsme se tedy na pánském hajzlu, kde jsme se zamknuli do kabinky. Ihned mi rozepnula kalhoty🡕 a vytáhla můj pyj, který urychleně zastrčila do pusy. Vyndala ho, začala mi ho lízat a zase ho šoupla dovnitř. Divoce si servala triko, které na sobě měla a byla tam tak jen v podprsence. Jak tam tak klečela, tak jsem ji začal šukat do pusy. Pero mi hodně ztvrdlo. Přestal mi ho kouřit, vstala a já ji osvobodil její prsa. Začal jsem si s nimi hrát a ona mi stále honila můj penis. Otočila se ke mně prdelkou a řekla, at ji ho tam rychle narvu.

Divil jsem se, že nechce ani rozlízat, ale budiž. Stáhnul jsem ji její kalhoty🡕 potom krásný červený tanga, roztáhul prcinku a zasunul svůj naběhlý ocas. Šoustal jsem ji hodně tvrdě a ona navzodry přítomnosti našich spolužáků v hospodě řvala, jak ze řetězu utržená. Šoustal jsem ji zezadu a masíroval její dudy, až se udělala. Začala se svíjet radostí a já neváhal, vyndal z ní můj naběhlý klacek a strčil ji ho do zadku, zakřičela bolestí, ale po chvíli si zvykla. Krásně jsem ji ho tam rval, až to přišlo i na mě. Řekl jsem ji, at se otočí a klekne si, že se ji vystříkam na kozy. Poslechla a tak na její dudy dopadly mohutné dávky mého semena. Zasunul jsem ji ho ještě do pusy, aby vše olízala a zapnul si kalhoty🡕 . Ona se očistila, oblékla a vydali jsme se zpět za spolužáky. Ovšem dlouho jsme tam jen tak sedět nevydrželi, a tak jsme si to na záchod šli ještě jednou zopakovat.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře