Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manžel a jeho kamarádi erotické povídky

Před malou chvílí pozval můj manžel Marek své dva kolegy z práce na skleničku. To nebylo nic neobvyklého, dělá jim šéfa a v rámci dobrých vztahů často tyhle sešlosti opakují. Jsou oba příjemní mladí muži a za poslední rok jsem je docela dobře poznala. Obvykle se společně hodně zasmějeme a jsou dobrými společníky. Adam je můj oblíbenec, mám ho opravdu ráda. Před několika lety si prošel nepříjemným rozvodem a byl z toho pořád na nervy. Pavel, co o něm můžu říct? Je to vtipálek naší skupinky. Je nejmladší a nikdy se neoženil.

Pavel je vyloženě flirtující typ. Nevadí mi to, ale někdy je těžké se v něm vyznat. Je také velmi pohledný a ví to o sobě. Jsem si jistá, že všichni znáte někoho podobného. Asi vás nepřekvapí, že jako spousta žen mám fantazie. Často na Pavla myslím, když si trochu ulevím svými prsty. V tom, jak se na mě díval, něco bylo. Věděla jsem přesně, co se mu honí hlavou. Jen jsem doufala, že neví, na co myslím já, když mu jeho pohled opětuji.

Jak bylo jejich dobrým zvykem, oba přinesli láhve vína. Občas nezapomněli na květiny. Tenhle večer přinesl Pavel čokoládové koláčky. Žádné obyčejné čokoládové koláčky, ale ty, kterým říkal "speciální přísada". Zřejmě zná někoho, kdo zná někoho, kdo je peče. Nikdy neřekl, co je to za speciální přísadu, ale hádala jsem, že v obchodě ji asi nekoupím.

Byla jsem v kuchyni, když se rozdávaly. Slyšela jsem jen spoustu smíchu a přátelského tlachání. Zdálo se, že se všichni dobře baví. Ať už bylo v těch koláčcích cokoli, udělalo jim to velkou radost. Možná až příliš. Pavel řekl, že bych měla jeden ochutnat a můj manžel překotně souhlasil. Říkal, že je to zábava a že by se mi to určitě líbilo.

Nevím zcela přesně, ale bylo to asi o deset minut později. Seděla jsem na pohovce mezi Adamem a Pavlem se sklenkou vína v ruce. Muži se hlasitě smáli těm nejhloupějším věcem a Markovi tekly po tváři slzy, jak se smíchem téměř zalykal.

Najednou Pavel zničehonic řekl, jaká mám krásná prsa. Pak se manžílka zeptal, jestli si může sáhnout. Marek se místo rozčilování jen zasmál a odpověděl, že mu to nevadí, ale že by se měl nejdřív zeptat mě. Zdálo se, že ta zvláštní přísada odstraňuje všechny filtry a zábrany. Jako by to byla jen normální otázka. Pavel se nezdráhal a napřímo mě oslovil, jestli mi to nevadí. Nebyla jsem si jistá, jaká bude manželova skutečná reakce, myslel to vážně? Hlavou se mi honilo tisíce myšlenek a všechny do jedné splývaly v tu dokonalou a hříšnou představu. Jakoby mi v hlavě vyhrávalo tisíc hlasů a všechny sborově křičely Ano, ano, řekni ano. Jak už jsem zmínila, často jsem o Pavlovi fantazírovala, ale fantazie má jednu velkou výhodu, máte ji pro sebe, alespoň dokud chcete. Svádět vinu na koláčky mi připadalo jako dobrá výmluva. Zcela vážně jsem se zadívala do jeho chtivých a veselých očí a odpověděla "Ano.”

Pak už jen vím, že se Pavel osahával velmi důkladně, mačkal mě a dráždil. Byl to docela zvrhlý pocit. Překvapilo mě, jak moc mě to vzrušovalo. Mít jiného muže, který mi hladí prsa, je jedna věc, ale mít manžela, který se na to dívá, bylo něco zcela jiného. Bylo to tak vzrušující, celá jsem se roztékala.

Tehdy se mě Adam, trochu nesměle, zeptal, jestli si může taky sáhnout. Markovi to opět nevadilo, jen se zasmál. Teď jsem měla po obou stranách dva mladíky, kteří mi hladili prsa, zatímco můj manžel jen seděl a díval se s přiblblým výrazem na tváři. Byla jsem šokovaná a vzrušená zároveň. Nic takového se mi ještě nestalo. Začínala jsem přemýšlet, jak daleko to zajde, než Marek řekne stop.

Netrvalo dlouho a zjistila jsem to. Pavel rád posouval limity, to jsme o něm všichni věděli a teď z něj vypadlo něco ve smyslu, že mě chce prozkoumat mnohem lépe. Můj manžel stále seděl a díval se, jak dva mladší muži hladí prsa jeho ženy. Pár knoflíčků by jistě neškodilo rozepnout. Nic jsem neřekla, jen jsem odevzdaně zvedla ruce. Chvilku jsem se dokonce snažila tvářit nasupeně, ale to mi stejně nikdo z přítomných nevěřil. Pavel mi začal rozepínat halenku. Mezitím měl Marek tisíc příležitostí všechno stopnout a "vykopnout” je, ale žádnou nevyužil. Místo toho se jen dál smál a bylo na něm vidět, jak se mu v očích objevil chtíč. Přeci jen není z kamene. Jakmile jsem měla rozepnutou halenku, Pavel s Adamem začali přes podprsenku🡕 třít dlaněmi obě prsa. Marek stále nic neříkal.

Ani poté, co mi Pavel obratným pohybem sundal podprsenku🡕 , nic neřekl. Vypadalo to, jako by pro jeho kolegy bylo nejpřirozenější věcí na světě, že mě svlékají. Je to zvláštní a vzrušující pocit, když mě dva mladí muži svlékají před mým manželem. Muselo být očividné, jak jsem vzrušená. Bradavky mi trčely jako střely. Teď jsem měla po obou stranách muže, kteří mě hladili po prsou a sáli mi vztyčené bradavky.

To už jsem byla celá mokrá. Podívala jsem se na manžela, ten jen mávl rukou a řekl mi, ať si to užívám. Byl to pro mě úplně nový pocit. Nějak mě vzrušovalo, že mě uspokojují dva muži, zatímco můj manžel sedí a dívá se. Nedokážu vysvětlit jak nebo proč, prostě to tak bylo. Slyšela jsem příběhy o manželech, kteří rádi vidí svou ženu při sexu s jinými muži. Nikdy jsem si nemyslela, že by se to mohlo stát mně. Ale dělo se to právě teď a já si neskrývaně užívala každou vteřinu.

Adam vklouzl rukou pod sukni🡕 a začal se mi otírat o horní část punčoch. Jeho prsty se brzy dostaly k mým mokrým kalhotkám, které byly úplně promočené. Začala jsem sténat, jak jsem cítila, že se dělám. Manžel tam dál jen seděl a díval se. Teď už jsem si byla jistá, že si to užívá stejně jako já. Nepokoušela jsem se je zastavit. Mohla jsem, ale neudělala jsem to. Proč bych to dělala? Byla jsem pekelně nadržená. Která žena by nebyla? Pak se můj manžel rozhodl, že se chce zapojit do akce🡕 . Klekl si přede mě, pomalu mi roztáhl nohy a sundal mi kalhotky🡕 . Vyhrnul mi sukni🡕 a začal mě lízat.

Už mi to bylo jedno. Sténala jsem, jak jsem chtěla, hlasitě, divoce. Měla jsem tři chlapy jen pro sebe, kteří mi poskytovali rozkoš najednou. Bylo toho na mě skoro až příliš. Pocit, že mi okusují a laskají obě bradavky, hnětou má prsa a zároveň mě dole dělá pusou Marek, byl prostě nadpozemský. Vědomí, že to není nic tajného a mám u toho Marka, bylo povznášející. Muselo jim být jasné, že jsem se udělala, minimálně to slyšeli. A já byla, opravdu moc, jak jen to jde nejvíc. Nikdy předtím jsem nic takového necítila. Byl to tak intenzivní zážitek. Jakmile jsem se udělala, Adam řekl, že by mě také rád ochutnal.

Než jsem se stačila nadechnout v odpověď, manžel si vyměnil s Adamem místo. Další orgasmus dorazil hodně brzy. Pavel samozřejmě nechtěl zůstat stranou, a tak se také vystřídal. Byl v tom opravdu výjimečný. Věděl, kde má lízat a kde sát, kdy přitlačit a kdy povolit. Dokonce zapojil i prsty a musím říct, že tohle opravdu můžu. V tu chvíli jsem udělala něco opravdu špatného a mně nepodobného. Nikdy jsem neklela, ale když jsem se znovu udělala, vykřikla jsem. "Mohl by mě jeden z vás, nebo všichni, ošukat?" zeptala jsem se.

Opravdu jsem si myslela, že to bude můj manžel, ale nebyl, byl to Adam. Nezaváhal a sundal si kalhoty🡕 . Vstala jsem a ohnula se přes pohovku, chtěla jsem, aby si mě vzal zezadu. Nejsem si jistá, jestli byl Adam tak vzrušený, nebo na něj působily koláčky, ale udělal se téměř hned, jak do mě vstoupil. Další byl Marek, ten vydržel o něco déle. A pak to byl Pavel, panebože, Pavel. Měl obrovské péro. Pomalu do mě vnikal. Cítila jsem, jak se mi kolem něj stahuje kunda, když pomalu vjížděl a vyjížděl. Když zrychlil, začala jsem téct jako vyvřelá sopka.

Při posledním přírazu jsem cítila, jak do mě stříká. Podařilo se mu dosáhnout do míst, kam nikdo před ním nedosáhl. Bylo to nádherné. Kvílela jsem rozkoší. Potom se všichni vystřídali ještě jednou. Nikdy v životě jsem se tak moc neutrhla ze řetězu. Sex za několik měsíců během jediného večera. Nebylo to nic jiného než zhýralost. Připadala jsem si jako v pornofilmu. V jednu chvíli jsem honila Pavla, zatímco Adam byl ve mně. Ale jako všechno dobré, i tohle muselo jednou skončit. Kluci si vzali taxíka domů a já jsem šla s Markem zalehnout do postele - naprosto spokojená.

Druhý den ráno jsem se probudila docela pozdě. Ještě jsem cítila vůni těch hřebečků ve vzduchu. Marek byl v kuchyni, slyšela jsem, jak se vaří voda v konvici. Oblékla jsem si župan🡕 a šla za ním. Nebyla jsem si jistá, v jakém rozpoložení ho najdu, ale schovávat jsem se nehodlala. Překvapivě byl naštvaný jen sám na sebe a velmi se omlouval. Řekl mi, jak ho mrzí, že mi dal ten koláček a že dovolil, aby se mu to vymklo z rukou. Dokonce si řekl o odpuštění. Neměla jsem to srdce mu říct, že jsem ten svůj vlastně nikdy nesnědla.

Některé věci je lepší nechat nevyřčené.

🕙 Přidáno 5.12.2023
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře