Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mé první zkušenosti erotické povídky

Rád čtu erotické povídky, tak jsem se rozhodl, že napíši svůj příběh z mládí.Bylo mi krátce přes dvacet let, přišel jsem z vojny a nastoupil jsem do nové práce. Pracoval jsem jako technik v jednom zemědělském podniku u nás na Vysočině. Ještě to bylo za minulý doby. Měl jsem na starost i sklad a v něm pracoval jeden chlápek, dělal řidiče a jeho pomocník.

Za krátkou dobu jsem si se Standou, tak jse jmenoval řidič, druhý se jmenoval Karel. Standa rád mluvil o svých milostných zkušeností, Karel se nijak nezapojoval. Standa byl rozvedený a dojížděl do práce z okresního města.

Jeho libůstkou bylo, že rád si své hrátky i se svým bráchou fotili a pak mě je ukazoval. Na některých byli i dva chlapi a já jen koukal s otevřenou pusou. Fantazie pracovala naplno. Jednou mě Standa nabídl, jestli bych nechtěl přijet k němu domů a zůčastnit se jeho hrátek. Já to přijal, ale měl jsem jen málo zkušeností jak se ženou a na vojně🡕 sme si několikrát vykouřili ocasy s jedním klukem. Byl pátek navečer, přijel jsem ke Standovi do bytu, bydlel ve starým činžáku. Jdu dovnitř, tam sedí jeho brácha Jirka a Standova přítelkyně, kterou zbalil někde na zábavě. Kluci byli taky starší, tak o deset let. Na stole vínko, něco na zakousnutí. Začlo se popíjet, nálada dobrá a už se začínalo odhazovat oblečení. Já jsem trochu zaostával, ale za nějakou dobu jsme byli nahatí. Standa ojížděl Janu, laskal ji velký kozy, měla velký vzrušený bradavky. My s Jirkou tak koukali a zanedlouho mě Jana přitáhla ke svým kozám a já je laskal, líbilo se mi to.Standa pěkně po mrdání Janu postříkal semenem a ta si to rozmazávala po břichu. Roztáhla nohy a já viděl její kundičku, pořádně chlupatou. Začal jsem lízat její lasturku, bylo to paráda.Lížu, lížu a najednou mě Jirka roztahuje nohy, lehne si podemně a začíná mě kouřit můj tvrdej ocas. Bylo to parádní, já lížu kundičku a Jirka mě vysává. Po chvíli přestávám lízat, vystřídal mě Standa a Jirka se mě věnuje plnými doušky. Jirka mi prstem protahuje dírku, sem a tam , jazykem mi líže koule a zastrkuje ho do mé chlípné dírky. Je to hrozně rajcovní.Jirka měl dlouhej ocas a byl hodně chlupatý.Zanedlouho mi řekl, že mě chce omrdat. Já jsem se trochu zalekl, že jsem to ještě nedělal, ale on, že to bude pěkný.

Položil jsem se na gauč, nohy mě roztáhnul a za chvíli cítím jeho ocas u mýho zadku. Pomalu do mě proniká, pomalu, ale jistě. Trochu to bolí, ale musí to být. Je ve mě už celý a pomalu se ve mě pohybuje, začíná zrychlovat.Je to vzrušující, je mě blaze.Vzdychám, já se dost nahlas projevuji, někdo to má rád. Jirka mě protahuje, Standa mrdá Jamu, je nám dobře. Po chvíli ze mě Jirka vyjede a postříká mě mrdkou na břicho a prsa. Je nám Všem krásně.Standa ani nic nenafotil, jak byl vytížen, ale příště už bylo focení a vždycky při příštím setkání jsme si prohlíželi fotky a víc nás to rajcovalo.Takhle jsme se sešli několikrát, ale někdy byla jen pánská společnost a to jsme si užili pořádnej sex mezi chlapama.A to už je psaní zas na jindy, tohle bylo mé první spojení s chlapem a na to se nazapomíná.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře