Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj první bisexuální zážitek erotické povídky

Se svým přítelem jsme jednou navštívili malou kavárnu. Všechno bylo obsazené až na jeden stůl, kde seděla zralá krásná žena / asi 40 /. Přisedli jsme si k ní a rozproudila se výborná zábava. V noci pak řekla, že by jsme mohli zajít k ní, že manžel není doma a že si krásně užijem. Vyslékli jsme se do naha a všichni tři jsme zalezli do postele. Přitel ji líbal na ústa a já se vrhnul svými ústy na její kundu.

Byla strašně mokrá a za chvíli jsem měl mokrou celou hlavu. Když byla hrozně rozjetá vyzvedla mně a strčila si mého ptáka do mokvající kundy. Přítel se s ní nejprve líbal , pak jsi vzala jeho ptáka do pusy a cucala, jako blázen. Já jsem souložil a díval se jak orálně uspokojuje mého přítele. Najednou mně příitáhla k sobě. Myslel jsem, že se chce líbat se mnou, ale jak jsem byl u její tváře, vypustila penis mého přítele z pusy a ústy ho dotlačila do mé. Tak se stalo, že jsem poprvé měl přítelův penis v puse. Bylo vidět, že jí to hrozně vzrušuje, protože začala silně přirážet. Přítele tato podívaná asi taky velice vzrušila a začal mi souložit do úst. Za chvíli jsem byl hotov a vystříkal jsem obrovské množsví semene do její jeskynky. Přítel jako by to tušil, najednou se trhnul a já cítil jak jeho semeno přes močovou trubici vniká přímo do mojí pusy. Chtělo se mi řvát, ale nemohl jsem , měl jsem plnou pusu semene, které již začalo stékat paní do pusy. Začala se semnou hned líbat a postupně jsme si semeno pěkně rozdělili. Chvíli jsme odpočívali a pak nám řekla, že jí to hrozně vzrušuje, když vidí jak si muži navzájem sajou své penisy a poprosila mně jestli bych moh znovu si přítele vzít do pusy. Přání jsem ji splnil. Nejdřív jsem mu ho pěkně nahonil na tvrdo a pak si vzal do pusy. Pani říkala ať si lehnu na záda a přítel si klekne nad mojí hlavu. Ona si klekla z druhé strany mé hlavy a honila si svou jesky%nku až šňáva stříkala na mou tvář. Pak si vzala mého klacka do pusy a začala nádherní orální soulož. Za chvíli jsem ovšem ucítil jak strká svůj prs do mého análu. Když se svěrač uvolnil strčila i druhý prst který si vydatně namáčela ve své kundě.

Pak řekla mému příteli ať strčí svého ptáka do mé prdele a ona si sedla na můj obličej a nechala se olizovat. Obouma rukama mi zvedla nohy čímž roztáhla mou prdel a umožnila mému příteli aby do mě bušil jako do ženské. Byl to velice zvláštní pocit, ale nebylo to nepříjemné. Pak přišel jeho orgazmus a já jsem cítil jak jeho semeno mi stříka do střev. Na to jsem se udělal i já a semeno jsem si vystříkal na břicho. Pani mi ho rukou pozbírala a přenášela ho do mé pusy. Bylo to skrátka senzační. Občas se s přítelem ještě setkáváme jako rodiny a když naše manželky si rozebírají různé recepty, my zalezeme do pracovny a spomínáme na příběhy našeho mládí. Vždy se u toho velice vzrušíme a vzájemným honěním svých penisů se uděláme do dlaní. . Špičkou jazyka si pak olizujeme semeno z dlaní a hodnotíme jeho chuť, zvláštnosti a rozdílnosti. Pak se rozejdem ke svým manželkám a připojíme se k jejich zajímavému rozhovoru. Strašně se těšíme na letní dovolenou do hor, kde pojedeme obě rodiny. Ale jen my s přítelem víme proč a proč se nám z toho zvedají kalhoty🡕 . Lesy jsou krásné, hluboké a umí mlčet.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Bisex, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře