Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj učitel tělocviku erotické povídky

Bylo mi čerstvě 15 a po dvou letech jsem se rozešla s přítelem. Byla jsem z toho hodně smutná. Další den v neděli jsme jeli celá třída na lyžák a ji s naším sexy učitelem. Bylo mu 26 let, takže nám rozuměl víc, než kdokoliv jinej. Před lyžákem se všichni vsázeli, kdo do mě zasune první. Druhý den jsme měli diskotéku. Každá holka si brala rifle a tričko, takže nic moc vyzývavého. Já si vzala uplé legíny a volný černý prosvítaví tílko.

Když jsme přišly do haly, všechny oči se upíraly na mě. Zvlášť ty učitelovi. Dost mě to vzrušovalo. První pomalý tanec se mnou tancoval učitel. Bylo to vzrušující, když jsme se k sobe tiskli. Potom bylo pár rychlech písniček a jak to tak bejvá, holky šly zadkama klukům do klína. Strašně nás bavilo z nich dělat takový nadržence. Po 3 rychlejch už všem staly, zvlášť panu učiteli, kterému sem bouli na kalhotách🡕 zařídila já. Byla už poslední rychlá a já se vinula k učiteli, který byl už na vrcholu vzrušení. Z ničeho nic mě chytil za zadek a začal mě čím dál tím víc tisknout k jeho údu. Byla jsem hrozně vzrušená. Najednou mi začal jezdit po mojí mušličce, která už byla vlhká až přes kalhoty🡕 .

Když byla večerka a učitelky nás poslali spát, tak si mě učitel zavolal, že se mnou potřebuje něco důležitého probrat u něj v pokoji. Bylo kolem 11h a přišla jsem za ním. Hned mě chytil a hodil na postel. Pomalu mě začal svlékat a hladit mě po mé mušličce. Najednou jsem cítila tlak ve svojí pičce, zajíždel mi tam dvěma prsty. Začala jsem vzdychat. Když tam zajížděl, byla jsem nehorázně nadržená a jediné, co ze mě vypadlo bylo, že to chci. Sundal si trenky a já spatřila jeho velký úd, měl nejmíň 20 cm. Strašně mě to vzrušilo, chtěla jsem ho cítit v sobě. Pomalu mi ho nasadil na okraj. Doufala jsem, že půjde pomalu. Najednou přirazil až mi vyhrkly slzy do oči. Začal tvrdě přirážet a já strašně vzdychala. První orgasmus přišel hned. Poté mě otočil na peska a mrdal mě co nejvíc to šlo. Myslela jsem, že mě roztrhne, ale šíleně sem si to užívala a když zpomalil, začala jsem na něj řvát, ať přidá. Přišel další orgasmus, který trval snad celou minutu. Když sem cítila známe škubaní, zařvala jsem na něj, ať ho vytáhne! Udělal se mi na zadek. Když jsme skončili, lehli si vedle sebe, on mě obejmul a řekl, že se mám zítra dostavit na další konzultaci. Šíleně jsem se těšila.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře