Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nadržená přítelkyně erotické povídky

Často se mi nestává, že bych byla nadržená, ale dneska jsem. A to pořádně. Už se nemůžu dočkat až přijedu domů a s přítelem si pořádně zašukáme. Tak dlouho mě nemrdal. Chybí mi to. Přijela jsem domů. Adam seděl v obýváku a koukal na televizi a vypadal u toho dost znuděný. Sundala jsem si kabát🡕 a odhodila jsem kabelku. Šla jsem k němu a zezadu jsem ho objala. , , Ahoj zlato. " řekla jsem a políbila jsem ho na krk. Hladila jsem ho po jeho vypracováném těle. Adam zavzdychal.

Obešla jsem křeslo a klekla jsem si před něj. , , My něco slavíme?" zeptal se. , , Ne. Jen jsme strašně dlouho nešukali. " řekla jsem a sundala jsem mu džíny a boxerky. Miluju jeho obrovského ptáka. Dala jsem mu lehkou pusinku na špičku žaludu a následně jsem ho začala olizovat. On zavzdychal a zavřel oči. Mačkala jsem mu koule a olizovala celou jeho chloubou. Pak jsem jeho ztopořeného čůráka začala kouřit. Už jsem cítila tu šílenou povodeň, co se line z mojí kundy. Pěkně jsem mu ho kouřila a on se mi udělal do pusy. Pak vstal z křesla a sundal mi tričko🡕 a podprsenku. Obešel mě a zezadu mi mačkal moje velký kozy. Pak mi sundal silonky a sukni🡕 . Přes kalhotky mi hladil pičku. , , Ty jsi ale nedočkavá samice. "pošeptal mi do ucha a kleknul si. Líbal mi zadek a sál mi moje promočený kalhotky. Pak je sundal a zezadu mi strčil hlavu mezi nohy. Jazykem rejdil v mojí kundičce a já byla v sedmém nebi. Trochu se oddálil a vrazil do mě hned 3 prsty. Vykřikla jsem slastí. , , OOOO bože! Rychlejš! Přidej!" křičela jsem. On poslechl a přidal na rychlosti. , , Už budu!" křičela jsem a Adam mi zase líbal pičku. A pak jsem se udělala. Řinula se ze mě šťáva přímo Adamovi do obličeje. , , Joo bejby. " křičel a sál mou šťávu. Vysál poslední kapičku ze mne a postavil se na nohy.

Klekla jsem si na křeslo a vystrčila na něj svou pevnou prdelku. Adam ho do mě vrazil zezadu a začal mě divoce mrdat. , , Oo bože. Mrdej mě. " vzdychala jsem na celý byt. Cítila jsem, jak mi Adam pleská koulema do zadečku. Pěkně to čvachtalo. Miluju ten zvuk. Mačkal mi kozy a pleskal mě pres zadek. , , Už budu bejby!" křičel a udělal se. Já jsem se udělá chvilku po něm. , , Lehni si. " řekla jsem mu. Vybral ho ze mě a lehnul si na sedačku. Nasedla jsem na něj kundičkou a rejdila jsem na něm. Mačkal mi zadek. Tu jeho kládu jsem cítila pěkně hluboko. To je tak úžasný. Místností se nesly naše vzdychy. Chudáci sousedi. Už jsem pěkně spocená. , , Cítím toho tvýho čůráka tak hluboko. Kurva Adame. ." vzdychala jsem a prohrabovala jsem si vlasy. Ucítila jsem jeho výstřiky uvnitř mne. To mě pěkně rozparadilo a přidala jsem na rychlosti. A pak jsem se taky udělala. , , Vylízej ze mě svou mrdku. " řekla jsem a on začal. Pěkně mě pleskal po kundičce a slizoval mrdku, co mi tekla po stehně. Pak se olízl a vlepil mi pořádnýho francouzáka. , , Miluju tě. " řekl a usmál se.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře