Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekané milování s Amálií erotické povídky

Ahoj, jsem Jan. Je mi 14 let a chtěl bych vám povědět o něčem, co se mi přihodilo s Amálií. Je o rok mladší než já a je to prdelatá blondýna s modrýma očima a s prsy tak akorát do ruky”. Jednou jsme šli se Samem a Amy k nám domů, neměli jsme co dělat a ještě lepší bylo, že nikdo nebyl doma. Což znamenalo byt jen pro nás. Sam ale musel za hodinu odejít. Jak hodina uplynula, tak odešel Sam a zůstal jsem s Amy ležící na posteli a já na židli🡕 .

Kecali sme, co se týče našich zkušeností o sexu atd. na internetu je vše, tím chci naznačit, že o tom nevíme málo. (Amy dělala nesmysly na mobilu) Já jsem ji začal pošťuchovat a otravovat ji, najednou ji napadlo a (byli jsme oba trošku sjetí) vypadlo z ní co si dát takhle bitku?” a já jsem na to mlátit se mi tě nechce. ” Vysvětlila mi, jak to myslela "Žádné pěsti, ale musíme toho druhého srazit na lopatky a přidržet ho tam. " a já s ní souhlasil. Jak jsme bojovali, tak se mi několikrát podařilo šáhnout si na její vytvarovaný zadeček. Pak se jí mě poprvé podařilo srazit na lopatky a sedla si na mě (hádejte jak, na moje nemalé péro). Chvilku jsem přemýšlel, jestli to chci udělat a jak jsme tam tak byli, tak jsem ji začal sjíždět rukou po boku až na její zadeček, ten jsem řádně přes džíny prohmatal. Z ničeho nic mi řekla, jestli bych ji nemohl zbavit panenství. Já jsem s radostí souhlasil.

Vstala a začala se svlékat jako první a já se koukal na tu krásnou podívanou. Jak přede mnou stála nahá, tak se mi okamžitě ozval můj klacek, vstal jsem a šel jsem za ní a začal jsem si ji rukama prohlížet její kozy, prdelku a její vytrénované tělo. Klekla si a strčila můj klacek do pusy. Byl to nádherný pocit, ale možná to bude tím, že mi ho ještě nikdo do pusy nestrčil. Jak mi opakovaným pohybem klouzala po péru, tak se mi chtělo do ní vypustit můj bílý zásobník. Přestala mi ho kouřit a naznačila, že už ho chce mít v sobě. Já ji s radostí vyhověl. Lehl jsem si a ona se připravovala a já jsem vyslovil svoji větu - Teďka to bude bolet, kterou jsem chtěl říct už moc dlouho. A protlačil jsem si ji k sobě. Kvíkla a já jsem ucítil ten úžasný pocit. Ona po chvilce také. Začala rozkoší vzdychat. Jezdila na mne asi 15 minut, než jsme se oba udělali. Byl to krásný zážitek, ale asi bychom ho neměli opakovat. Po souloži a následném lísání odešla domů. Budu rád za každý komentář.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře