Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nejkrásnější milování erotické povídky

Ahoj. Asi bych se mohla představit... jmenuji se Tereza, je mi 20 a chci se s Vámi podělit o mé nejkrásnější sexuální zážitky, které mi poskytl můj úžasný přítel. Nejsme spolu dlouho, ale stihli jsme se už promilovat téměr k dokonalosti. Nejsem v sexu žádná nezkušená prvnička, ale moc štěstí na dobré sexuální partnery zrovna nemám. Můj přítel se jmenuje Michal a je o 5 let starší než já. Chci se s Vámi podělit o svůj úplně první sex s ním, a pokud se bude povídka líbit, budu i pokračovat - ).

Ten den jsem se na něho strašně těšila, byla jsem doma sama a jen očekávala jeho příchod, samozřejmě plna očekávání. Přijel, konečně jsem ho mohla obejmout a už jsem si ho vedla do pokoje. Sedli jsme si na postel a začli se líbat a mazlit. Mohla bych se s ním mazlit pořád. Bylo na něm vidět že je moc nadržený ale nechtěl to tak moc dávat najevo, asi bych si nemyslela, že s každou hned skočí do postele - ).

Líbal mě na krku, a sjížděl pomalu dolů na hrudník. Svlékl mi tričko🡕 , já jemu také a začla jsem obdivovat jeho krásné tělo. On nenechal jedinou část mého těla bez polibku. Líbal mě na prsou přes podprsenku a u toho mi hladil záda. Tohle je přesně to, co naprosto zbožňuju, když mě má celou jakoby v moci. Držel si mě a nastavoval tak jak se mu to líbilo. Dole jsem už cítila totální potopu. Po chvilce laskání a hlazení mého těla mi sundal podprsenku. Začal mi laskat bradavky na kterých jsem velmi ale velmi citlivá. Moc se mu to líbilo a jednou rukou už mi pomalu sunul po bříšku až k mému potůčku. Po zjištění jak moc jsem vlhká začal vzrušeněji dýchat, líbal mě na krku a jemně mně tahal za vlasy. Byla jsem jako smyslů zbavená a jen doufala, že bude pusou pokračovat i níž.

Netrvalo to dlouho... rychle ze mě strhnul kalhoty🡕 , začal mě líbat na bříšku a prstem mě dráždil na kundičce. Myslela jsem že z té postele snad odletím blahem a nedočkavostí zároveň. Končně se pusou dostal až k mému klínu. Pomalu sundal kalhotky a začal mi jemně lízat poštěváčka. S orgasmem mám trošku problém ho dosáhnout, ale dnes to tak opravdu nebylo. Stačily snad 2 minutky na to, aby mě svým šikovným jazýčkem kmitajícím mi po poštěváčku a prstíkem zastrčeným uvnitr mně, abych dosáhla toho nejkrásnějšího a nejsilnějšího orgasmu. Vzrušeně jsem se k němu hned naklonila a začla ho líbat, což mám moc ráda, když můžu ještě z jeho pusy ochutnat své vlastní šťávy, kterých bývá opravdu moc. Možná ho to i trošku zaskočilo.

No... ale teď byla řada na mě. Ke kouření jsem neměla zrovna kladný vztah, spíš jsem ho dělala ze slušnosti to muži oplatit, ale dnes to bylo jiné. Doslova jsem se těšila až mu to budu moci oplatit. Rychle jsem z něho strhla zbytek oblečení. Vzrušil mě pohled na něj. Byl tak moc tvrdý, tak moc vzrušený. Posadila jsem ho na postel, klekla si k němu a pomalu ho začla zpracovávat pusou. Vzdychal vzrušením. Škrábal mě u toho na zádech, hladil prsa a hladil po zadečku. Občas jeho ruce zabloudily o do mého klína a já zase tekla jako řeka. Zasunovala jsem si ho co nejhlouběji mi to šlo a jemu se to moc líbilo. Sála jsem ho, olizovala, hrála si s jeho kulkami a stahovala kůžičku. Nechtěl dodělat úplně do konce, což jsem i ocenila. Už jsem to nemohla vydržet. Lehla jsem si na záda a táhla ho na sebe a neustále mu vzrušeně opakovala jak už moc to chci. Poslechl rychle a rád - ). Přiložil svou chloubu k mé jeskyňce a pomalu do mě vniknul. Překvapilo ho, jak moc jsem úzká. Začal ve mě pomalu jezdit. Nemohla jsem popadnout dech, bylo to tak nádherné... tak krásné a tak úžasné. Přirážel pomalu, ale zároveň tvrdě, vzrušoval mě jak nejvíc jsem kdy byla vzrušená. Chytil si mě za zády a pomalu jsme se spolu milovaly. Já jsem ho u toho hladila, nebo spíš drápala po zádech - D, podle čehož taky potom vypadaly - D.

Po neskutečně dlouhé době tohoto krásného milování začal zrychlovat a zrychlovat. Stačilo pak už jen pár přírazů a udělal se. Chvíli jsme ještě jen tak leželi, on ve mě a užívali si společnou chvilku. Já ho hladila ve vlasech a on mě zase líbal a hladil.

Pomalu jsme se odebrali do koupelny, kde jsme si hodili společnou vanu, zase se navzájem hladili a mazlili.

Bohužel tento den musel i skončit, tak jsme se tedy rozloučili a on odjel domů.

Tohle bylo naše první společné milování a já se od toho dne nemohla dočkat dalších a dalších společných chvilek hlavně těch, strávených v posteli.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře