Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nejzvrhlejší víkend erotické povídky

Jsem 3 roky šťastně vdaná. Minulý týden, když jsme s manželem zabrousili na téma sexu, zeptal se mně, co nejzvrhlejšího jsem kdy udělala. V hlavě mi proběhly všechny vzpomínky, kdy jsem tak od 20 do 30 roků měla neustálou chuť na sex a vybavil se mi můj nejzvrhlejší den v životě. Manžel o mé divoké minulosti neví a já si řekla, že by to tak mělo zůstat. Po chvilce přemýšlení jsem mu odpověděla, že jednou v létě, jsme v noci procházeli parkem a
rozdali si to na lavičce.

Na co jsem si ale vzpomněla?

Když mi bylo asi 25, začala jsem "chodit” s klukem, který byl fajn, ale bydleli jsme 100 kilometrů od sebe. On se nechtěl stěhova, já se nechtěla stěhovat. Vídali jsme se 2x, 3x
měsíčně o víkendech. On si myslel, že jsme ve vztahu, já si to úplně tak nemyslela, na vztah na dálku nevěřím. Než jsme se potkali, měla jsem docela dost kamarádů na sex, se kterýma jsme si užívala.

Jedním z nich byl Pavel. Byl to správce domu, ve kterém jsem měla pronájem. Poprvé zazvonil s nějakým vyúčtováním, začali se bavit, pozvání na kafe, cígo a už jsme spolu skončili. Pavel měl taky přítelkyni z jiného města, já volný byt, on volný byt, tak to šlo samo. Pracovala jsem v nemocnici na směny, vždycky jsme si napsali, kdy dáme kafe=sex. Přes víkend si mi staral o kundičku přítel, přes týdne Pavel nebo jiní kamarádi. Mě to tak vyhovovala. Jednak nemám ráda stereotyp a ani bych nedala ruku do ohně za to, co doma dělá přítel. I když, moje intuice mi říkala, že měl oči jen pro mně.

S přítelem to byla taková klasika v posteli, s Pavlem neskutečná divočina, na stole, na lince,ve sprše, na schodech. Přítele jsem něžně kouřila, Pavel mi ho vždycky narval do krku až po mandle. Přítel mi ji vyplnil třeba 3x za měsíc, Pavel 10x.

Jednou jsme se bavili na téma trojky, dva kluci a já. Mně ta představa nebyla rozhodně nepříjemná a navrl víkend s kamarádem. To jsem ale odmítla, víkend se mi nehodil, měl přijet přítel. Kamarád naštěstí mohl dojet už v pátek. Doma jsem si dala sprchu, napsala příteli, že jdu spát, ale zítra v poledne se na něho těším.

A vyrazila do třetího patra k Pavlovi. Střízlivá bych to ale nedala, to Pavel věděl a proto jsem měla připravený džus s vodkou, aby zábrany odpadly. Těch sklinek bylo fakt hodně, dostala jsem se do nálady a nadrženosti. A potom to šlo samo. Kluci mě vyslíkli, já pomohla jim, kouřila jsem jednoho, kouřila druhého. Jako první ho do mě strčil Pavel, pak uvolnil místo Ondrovi. Takhle se na mě střídali celý večer, plná kundička, plná pusa, sperma na prsách, pupíku, v puse. Brali si mě zepředu, zezadu, na posteli, na gauči i ve stoje v kuchyni. Všichni udýchaní, žízniví a jak jsme pořád pili jen vodky z džusem, byli jsme pořádně opilí. Čím opilejší, tím mě šukali tvrdějí, tím mi ho strkali hlouběji do pusy a tím i já vzdychala hlasitěji a víc je hecovala.

Asi po třech hodinách jsme toho měli všichni dost a Pavel navrhl, ať zůstanu na noc. Ráno jsme se probudili všichni s kocovinou, ale pořád nadržení. Začali jsme se hladit, já řekla, že mám čas jenom do desíti, tak musím dolů domů. Nevím, jak to máte vy, ale já mám v kocovině zvhlé chutě. A řekla jsem klukům, jestli bych chtěli sendvič, tak můžou. Ty jsem nemusela přemlouvat, během chvilky jsem seděla na Ondrovi a měla obě dírky plné a mělajsem co dělat, ať nekřičím na celé kolo. Neskutečně mě to rajcovalo, jako nikdy. Oba kluci sesamozřejmě vystřídali, ať si nezávidí.

Přiblížila se desátá, já se sbalila a šla domů. Vytáhla pizzu z mrazáku na oběd a rychle se dát ve sprše do kupy. Přijel přítel, přivítali jsme se, dali oběd a po obědě na gauči po mně
přítel zatoužil. Začali jsme se milovat, v myšlenkách jsem byla ale pořád o 3 patra výš, s klukama.

Po milování mi přítel oznámil, že musí do města, protože má v nějakém obchodě uložené sportovní zboží k vyzvednutí. Já mu odpověděla, že počkám doma. Nenápadně jsem napsala klukům nahoru, ať se připraví, že za 20 minut přijdu na rychlovku. Jakmile přítel odešel, vyrazila jsem nahoru.

Kluci už mě čekali nazí, péra jim stály, jako kulisu měli puštěné péčko. Sundala jsem si tepláky, kalhotky🡕 , tričko🡕 s dlouhým rukávem jsem si nechala. Zopakovala jsem jim, že to musí být rychlovka a že chci zase sendvič. Kluci se do mě pustili a při kulise puštěného péčka mi nakládali a i tentokrát se vystřídali. Aby se udělali rychle, nakládali mi fakt tvrdě a rychle. Napřed se vystříkal Pavel, pak Ondra.

Rychle jsem si oblíkla spodek a utíkala domů. Doma sprcha kundičky a zadečku, tričko🡕 letělo do prádelního koše, protože na něho přistálo pár cákanců. Přítel se po hodině vrátil a sobotní večer a nedělní ráno jsme jen tak relaxovali, nic nedělali.

Když v neděli odpoledne odjel, napsala jsem Pavlovi, jestli nedáme cígo a kafe. Tentokrát přišel on ke mně. Ondra už tam taky nebyl. Povídali jsme si o tom víkendu, co jsem říkala na Ondru, jestli se mi ta trojka líbila a nezopakujeme ji, jestli jsem měla s přítelem sex a kolikrát, já se ptala, kdy se on bude věnovat přítelkyni... To nás oba tak rozrajcovalo, že jsme si to znovu museli rozdat.

🕙 Přidáno 1.12.2023
📂 Kategorie: Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

docela slušný kritik (2023-12-03):
pribeh dejove dobry, ale ty chyby!

pacicka (2024-02-14):
Nic moc anj ise