Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Něžná dohoda 5 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Já...ne... Miláčku vzpamatuj se. Alice mu dolila vína. Přeci tu nezačneš koktat... Teda vy jste! prohlásil Robin a napil se. Pak se taky usmál. Takže udělal?! mrkla jsem na něj. Kývl. Nějak to šlo samo... Jo samo! Alice na něj zahrozila. Pár minut navíc a dopustila jsem se incestu prvního stupně! To ses stejně dopustila!

Ale? To mi vysvětli! načertila se. Můj klín to nebyl! Stačí jen přihlížet, nebo sexuálně motivovat! To psychologie považuje za stejně významné, jako samotný skutek! No tak ti děkuju, teda! A ty se něčeho napij, kývla na Robina. Nebo se aspoň tak netvař... Alice mu podala tác s novou várkou chlebíčků a já se otázala, zda mu není vlhko. Už ho nechej, laskavě! zastala se ho. Nejdřív od něj utečeš a pak si ho ještě dobíráš! Ty si pěkná tetička! Ty máš co mluvit, nedala jsem se. Sama ho nabudíš k prasknutí a pak to nezvládneš! Nikoho jsem nenabudila! Chtěla jsem si zatančit. Nemůžu za to, že jsem si vybrala hormonálně nekompenzovaného partnera! To zrovna! Čekala jsem celou dobu, kdy mu dovolíš, aby ti vyhrnul sukni🡕 . Rozhodně k tomu neměl daleko. A dost! dopálila se. Ujišťuji tě, že kdybych měla zájem s ním souložit, udělám to bez pitomejch oklik a náznaků. Prostě a přímočaře bych ho svedla v koupelně a pak si ho odtáhla do ložnice. Tam bych mu poskytla zcela seriózní potěšení! Ne jak ty!

Pomalu na rohožce... Ty a seriózní potěšení! zasmála jsem se. Dovol abych se zasmála! Div, že jsi mu během toho tance nenastavila zadek k potřísnění. Ty seriózní potěšitelko! C! Neurážej mě laskavě! Koitus pro mě byl a stále je vážná věc! Pokud bych s ním spala pak jedině v posteli! A nastavila bys mu prsa... Robin chroustal chlebíček jeden za druhým a tvářil se, že nás neposlouchá. Což jsme mu nevěřily ani jedna. Tahle hra mě vážně bavila. Ostatně vymyslela ji moje sestra. A ta vždycky vymýšlela hry... Ovšem tahle vážně stála za to. Byla jsem velice vzrušená a vychutnávala si každé slovo naší hádky. Robin určitě taky. Vsadím se, že se mu ta slova budou ještě dlouho vracet, až bude ležet sám s tím svým torpédem v ruce. Chtěl by ses jí udělat mezi prsa, miláčku? Echm... Odpověz laskavě! pravila Alice a dala si ruce v bok. A uvědom si s kým mluvíš! Robin hledal slova a zoufale pozoroval vypitou sklenku i prázdný tác. Jasně že by chtěl... Tebe jsem se neptala! Nemohli bychom přejít na jiné téma... Nemohli! ujistila ho Alice. Chci vědět, jestli by ses mě chtěl vyhonit na prsa, nebo mě důstojně milovat jak náleží?! Já, mami já...chtěl bych... vymáčkl ze sebe. Milovat se, se mnou? její hlas už nezněl vůbec ostře. Opravdu? Vážně tě tolik vzrušuji?

Že se ptáš! Chtělo se mi křičet. Ale nechala jsem je. Robin byl bledý a Alice mu hleděla upřeně do očí. Řekl to. Řekl to po čem ona toužila. Co chtěla slyšet. Proto to představení. Hned jsem si to myslela. Zlobíš se? Ne, ujistila ho. Jen jsem chtěla mít jistotu. A mě bys nechtěl? přidala jsem se. Pouze kývl. Strašně... Dobře že to vím, pravila jsem. Půjdu si zapálit, Alice se zvedla z křesla a zamířila na balkon. Já šla za ní. Měl by sis převléct ty šortky🡕 , podotkla cestou a nechala ho tam osaměle sedět. Vyšla jsem za ní na balkon a zavřela dveře. Alice němě kývla na souhlas a nabídla mi cigaretu. Zapálila jsem si a vyfoukla kouř do vlahé letní noci. Nebe plné hvězd. Díky že jsi u toho byla, řekla mi a já pokrčila rameny. Co dál? Nemyslím, že by bylo dobré ho jen tak nechat. Mám mu...no...dát? Nevím Alice, opravdu nevím. Krade mi propocené silonky a onanuje nad nimi, pokračovala sestra bez vyzvání. Jako by odříkávala divadelní monolog. Chodí mě okukovat, když se koupu ve vaně a dívá se mi v noci do ložnice jestli si to dělám... Děláš? Prosím tě! Kéž by! Padnu únavou! po dlouhé době se zase usmála. Já myslím, že to není zas tak nenormální, řekla jsem. Ostatně, kterej chlap by po tobě netoužil? No jo, ale...chápeš?

Jasně že, ujistila jsem ji. Třeba ho to přejde? Nepřejde! Je to čím dál horší. Ta jeho touha je opravdu strašná. Obávám se, že to sám nezvládne... A co jiný holky? Nic moc. Spíš nic. Upnul se na mě. Udělá pro mě cokoliv, ale já vím, že to dělá hlavně z touhy po mém těle. Během toho tance to bylo dost jasné. A ty sama...netoužíš po něm? Po sexu s ním? Já vlastně nevím, řekla. Asi ano. Já...já ho dost často dráždím. Často mi to dojde až později. Pak si to vyčítám, ale je to tak. Nebýt můj syn, už jsem se mu otevřela... Já bych řekla, že tě na něm nejvíc dráždí právě to, že tvůj syn je. Ty na mém místě...vyspala by ses... Na to se nedá odpovědět, řekla jsem šalamounsky. Pak jsem se usmála. Jestli chceš tak ho svedu, řekla jsem. Vyspím se sním. Pomůžu mu zbavit se panictví. Třeba se vybouří a uklidní... Nevím jestli... Nebudeme mi to činit nejmenší problém, řekla jsem. Alice váhala. Bojovala se svojí vlastní touhou a žárlivostí, přenechat ten svůj poklad mě. Ale byla v situaci, kdy neměla na vybranou. Buď já, nebo ona. Já věřila, že by ho v posteli určitě zvládla. Ale to já taky. Dokouřila jsem a odhodila nedopalek daleko od sebe. Mám tam skalku, podotkla Alice. To není odpověď, kterou jsem očekávala. Tu ti dát stejně nedokážu... Mám ještě lepší variantu, řekla jsem a pošeptala jí svůj plán do ouška. Ty zvrhlice! Je to čistě na tobě! ujistila jsem ji a vylezla z balkonu. Robin tam seděl v křesle a vypadal rozpačitě. Na sobě měl čisté šortky🡕 a triko. Nemá si ho zastrkávat do kalhot. Alice posbírala tácky a talířky a beze slov zamířila do kuchyně. Osaměli jsme. Teti? Myslíš že jí...no...

Kašli na to, přitočila jsem se k němu. Chtěla to slyšet. To je v pořádku, usmála jsem se a objala ho. Pak jsem si k němu přidřepla. Chtěla bych se ti omluvit za ten tanec, šeptala jsem mu. Byla to vážně moje chyba. Ten konec mě překvapil a tak jsem to trochu pokazila. Nezlobíš se? Ne já... Až to tu trochu utichne, přijď za mnou do pokoje. Musíme si toho spolu probrat víc... Políbila jsem ho krátce na čelo a odešla pomáhat Alici. Jdu spát! hrála s přehledem svoji roli a zamířila ke koupelně. A vy dva taky! Já to pochopitelně vezmu rovněž přes koupelnu... Ale až po mě! Dala jsem si koupel ve vaně plné teplé vody a pěny a příjemně si zarelaxovala. Dnešní noc to budu potřebovat. Opláchla jsem se pod sprchou a zabalila se do huňaté osušky, kterých tu měla sestra celý komínek. Pohodlně mě skryla a já si před zrcadlem rozčísla své vlásky a trošku poupravila vizáž. I když jsem správně předpokládala, že v pokoji bude docela tma. A pak můj obličej nebude v tom největším centru zájmu... Cestou do pokoje jsem přemýšlela, jak mu dám. Nechtěla jsem, aby to bylo jen takové obyčejné. Chtělo to něco, na co bude vzpomínat opravdu dlouho. Něco báječného. Tak aby měl zároveň se mnou i svoji matku. Ale ona je dosti odlišná. Jejím prsům nemohu konkurovat. Ale zadečku bych mohla. Nebude to přímo análek, ale mohla bych mu dát zezadu. Pěkně se prohnout v bedrech. Tak aby mi mohl v kleče vniknout do mé mušličky a pořádně přirážet přes mé hyždě. Bude mě moci svírat zezadu za prsa a nebo dirigovat mé pohyby sevřením za boky. A já si tak budu moci dráždit klitoris a pomoci si sama. Ten nápad se mi zalíbil. Taky mě patřičně navnadil a já začala být nedočkavá. Jednu chvilku jsem se dokonce bála, že nepřijde. Ale pak jsem zaslechla škrábání na dveře. Pojď dál, miláčku, šeptla jsem. Robin se vplížil ke mně. Na sobě měl jen kalhoty🡕 od pyžama. Já na sobě měla akorát lehkou přikrývku z dutého vlákna. Dnes v noci dozná změny... Robin došel ke mně a zastavil se u postele. Posadila jsem se a nechala přikrývku sklouznou z mého nahého těla. Pak jsem se naklonila a objala ho kolem zadečku. A přitáhla si ho blíž. Trochu si pak klekl na okraj postele.

Tys nakonec za tetičkou přeci jen přišel? zeptala jsem se a zvolna mu stahovala kalhoty🡕 od pyžama dolů. Jeho pyj se vyhoupl přes gumu a já jej sevřela do dlaně. Docela pevně. Promnula jsem ho prsty a pak mu ho přitiskla na břicho. Dokonale ohnutý. A zatlačila mu krouživě dlaní ke kořenu. Pěkně nám při tom povyrostl. Robin neříkal nic. Jen si to mlčky vychutnával. A já ho nechala. Tohle byla moje hra. Zatím...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře