Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Noc na intru erotické povídky

Bylo už pozdě večer a já i moje spolubydlící, jsme se rozhodly, že už půjdeme spát. Na intr jsme se nastěhovali teprve před třemi dny a ještě se ani nenašel čas oddělit postele a tak teď spíme těsně vedle sebe. Už jsem začínala zabírat, když v tom jsem zaslechla vzdech. Otevřela jsem oči a otočila jsem se na Nelu. Celá zčervenala a vytáhla ruku z pod peřiny. "Promiň." Utrousila a otočila se na bok, zadečkem ke mě.

Asi jí to je trapné, ale mě to nevadí. Vím, že spí jen v kalhotkách a tričku a tak jsem zajela rukou pod její peřinu a pohladila ji na zadečku. Otočila se ke mě a zeptala se mě jestli to chci. Přikývla jsem a přiložila ji ukazováček ke rtům, aby nemluvila. Políbila jsem ji na tvář a ona mě na rty. Propletly jsme si jazyky a chvíli se žhavě líbaly.

Po krátké předehře, kdy jsem ji hladila po zadečku jsme se přesunuli dál. Nela je asi hodně submisivní a tak nechává většinu věcí na mě. Mě to ale nevadí. Stáhla jsem z ní peřinu, triko i kalhotky. Nela ležela na posteli a dívala se jak se svlékám já. Roztáhla nohy a já na ni nalehla. Levým ukazováčkem jsem ji projela po pravé bradavce. Sklonila jsem se k ní a bradavku zlehka políbila. Potom znovu a znovu. Nela mě hladila po hlavě a po zadečku. Jemně jsem ji bradavku skousla a pohrála si s ní jazýčkem. Líbala jsem ji po těle až jsem se dostala k podbříšku. Líbala jsem ji a potom jsem ji políbila na její kundičku. Ukazováčkem a prostředníčkem jsem ji roztáhla tak abych viděla poštěváček. Nela slastně vzdychla, když jsem ji ho olízla. Několik minut jsem ji lízala a nasávala její poštěváče.

Nela vzdychala a když jsem přidala i prsty dovedla jsem ji ke klitoridálnímu orgasmu. Nela se culila a propínala se. Usmála jsem se na ni a vzala první věc co jsem našla. Myslím, že to bylo moje tričko. Zavázala jsem ji oči a ona mě políbila. Vrátila jsem se zpátky k její vagíně. Několikrát jsem ji olízla. Pravím ukazováčkem jsem nahmatala její dírku a jedním prstem jsem do ni pronikla. Nela vzdychla. "Ještě." A tak jsem pokračovala. Zasunula jsem prst, co to jen šlo a přidala ještě prostředníček. Začala jsem ji prstit a u toho jsem ji lízala poštváček.

Tohle vzrušovalo i mě. Zhluboka jsem dýchala a prsty, kterými jsem pronikla do Nely jsem pohybovala čím dál rychleji. Nela vzdychala už vyloženě nahlas ale já nepřestávala. Pořád jsem zrychlovala a když už to rychleji nešlo udržovala jsem tempo tak dlouho dokud Nela nevystříkla. Dovedla jsem ji až k mokrému orgasmu. Nela se zubila a hnětla mi levé ňadro. Vydýchávala orgasmus a já ji u toho lízala.

"A co teď?" Zeptala se slastně Nela. Usmála jsem se. "klekni si." Přikázala jsem ji a ona si přede mně klekla na všechny čtyři jako pejsek. Sundala jsem jí z očí tričko a chvíli ji líbala na záda. Potom jsem ji pořádně plácla přes zadek až jí tam zůstal otisk mých prstů. Nela sevřela v pevně prostěradlo. Ukazováčkem jsem se na jeden článek prstu dostala do její prdelky. Nela vzdychla a konstatovala, že se jí to líbí. Přidala jsem i prostředníček a prsty pohyboval dovnitř a ven. Nela vzdychala moc nahlas a já měla strach, že nás uslyší někdo z vedlejších pokojů. Levou rukou jsem ji přiložila přes ústa. Tempo jsem zrychlila a Nela si začala dráždit klitoris. Nakonec se udělala po třetí. Pak jsem se ještě líbali a nakonec šli spát.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře