Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Noc v bazénu erotické povídky

Tenkrát jsme chodili ještě na střední, do maturity nám mohli chybět tak dva roky, nic nás netížilo, zkrátka a dobře jsme byli puberťáci, co život moc neřešili. Promiskuita v naší třídě byla docela častá, partneři se střídali a jak bylo vidět, nikomu to nevadilo. Jedna noc ale byla odlišná, a právě o té bych vám chtěl vyprávět.

Nedlouho před onou nocí jsem zrovna chodil s Adélou, asi nejhezčí holkou ze třídy. Píchali jsme spolu pravidelně, jenže Adéla jednou přišla s tím, že si na plese našla jednoho čtyřicetiletého chlapa. Docela mně to vadilo, naštvalo to i lidi ze třídy. Byli jsme docela parta a tak se Adéla tímhle dostala na okraj, nikdo se s ním moc nebavil. Ovšem Adélka byla holka tuze prak🡕 tická a tak vymyslela plán, jak to všem vynahradit a vrátit se zpátky mezi nás. Ten chlap byl totiž ředitel místního bazénového komplexu. Navíc k tomu byl ženatý a měl dvě děti. Když Adélu přestal bavit a ona se chtěla vrátit k nám, řekla mu, že nám musí zařídit noční koupání. Měl to udělat tak, abychom mohli strávit noc v bazénu, aniž by nás tam někdo rušil. Nevím, jak moc toho chudáka vydírala, ale nakonec to vyšlo a tak jsme asi v deset večer, hodinu a půl po zavíračce měli sraz za bazénem. Někteří spolužáci dostali strach, tak se nás nakonec sešlo jen asi deset, z toho šest holek a čtyři kluci. Ředitel svůj slib dodržel, už nás tam čekal a Adéla si ho viditelně vychutnávala. Šel jsem s těma dvěma do kanceláře, odkud mohl vypnout kamery a alarmy tak, abychom měli přístup do všech částí. Světla jsme nechali pouze v těch částech, odkud nebylo vidět z venku. Nakonec jsme se s ním domluvili tak, že ve čtyři ráno přijde a pustí nás ven.

Když jsme se dostali zadními dveřmi do vestibulu, nikdo na nic nečekal a všichni se nahrnuli do šaten. Už cestou se utvořily páry či trojky, které se odpojily do různých částí. Říkal jsem si, jak se asi vyřeší nepoměr kluků a holek. Než jsem to ale stačil říct Adéle, viděl jsem Marťu, jak doslova strhává triko z Hanky. Tak, to bychom tedy měli, pomyslel jsem si v duchu.

Vzal jsem Adélku za ruku a odvedl si ji do relaxační části, která se skládala ze tří saun, menšího bazénku, vířivky a odpočívárny. Navrhla, abychom šli každý svým vstupem a že se sejdeme tam. Souhlasil jsem a vydal se doprava. V šatně jsem se svlékl a byl překvapen svým pérem, protože bylo tak z poloviny v pozoru. Asi už se nemohlo dočkat, až zase bude stříkat plné nálože do Adélčiny nenasytné pusinky. Vyšel jsem ze šatny a za chvíli už jsem stál před saunami, ale po Adéle ani vidu, ani slechu. Tak jsem si vlezl do jedné za saun, ve které bylo příjemné teplíčko. Nečekal jsem dlouho a už se otevíraly dveře, do kterých vcházela na svůj věk nadprůměrně obdařená Adéla. Byla vysoká, měla tmavě hnědé vlnité vlasy po ramena, v obličeji byla jako panenka, prsa měla středně velká, tvarem připomínala dvě hrušky s malými bradavkami.

Seděl jsem naproti dveřím a hned, jak se dveře za ní zavřely, okamžitě mi začalo cukat v klacku. Přišla ke mně, řekla, že se za všechno omlouvá a že mi to dneska vynahradí. Dala si pod moje nohy ručník, klekla si a začala mi lízat pytel. Střídavě se věnovala oběma koulím a rukou mě hladila po břiše. Potom jazykem jela pomalu nahoru, pravou rukou mi jemně mačkala koule, až se dostala jazykem k žaludu. Zpočátku jemně jezdila kolem, potom přešla k líbání a než jsem se stačil rozkoukat, už mi ho kouřila celého. Nabírala na rychlosti a přidávala honění rukou, přitom se mi dívala do očí. Nevím proč, ale zrovna tohle mě vzrušovalo nejvíc. Když jsem řekl, že to takhle dlouho nevydržím, tak řekla, ať jí to klidně nastříkám do pusy, že si to zaslouží, že byla zlobivá. S tím jsem souhlasil a za chvíli si už otírala pusu od mého semene. Teplo uvnitř už se nedalo vydržet, oba jsme se potili a tak jsme vyšli ven. Vyšla předem mnou a pohled na její kroutící se zadek způsobil, že jsem ho měl opět v pozoru. Chytnul jsem jí za krk a řekl jí, ať se opře o zábradlí, které sloužilo lidem pro vstup do bazénku. Poslušně tak učinila a vyšpulila na mě její kundičku. Okamžitě jsem jí zezadu začal mrdat, šlo to lehce, protože ten pohled byl opravdu neskutečný. Přirážel jsem, jak to jen šlo. Ona zpočátku pohybovala boky proti, ale po chvíli náporu přestala a jen vzdychala a nechala se šukat. Otočil jsem jí a posadil jí na zábradlí. Chytil jsem jí a začal přirážet znova. Obličeje jsme měli kousek od sebe, objímala mě oběma rukama šeptala mi do ucha, že to chce víc, ať jí píchám pořádně. Zrychlil jsem, co to jen šlo, a po chvíli mi řvala do ucha a zatínala nehty do mých zad. Na vyvrcholení jsme tedy byli srovnáni. Zatímco lezla ze zábradlí, začala mi ho honit. Vyrazila směrem k vířivce a vedla si mě za péro, které už bylo znova připravené k akci🡕 . Sedl jsem si na okraj, ona vylezla na mě a tvrdě dosedla, až u toho vykřikla. Dosedala poctivě až dolů, pokaždé s pořádným vzdychem, a já ji přitom masíroval kozy. Nemohl jsem to už dlouho vydržet, ale k mému překvapení se Adélka prohnula v zádech a nechala se unášet dalším orgasmem. Po chvíli vstala a začala mi z vířivky kouřit.

Něco nás ale vyrušilo. Oba dva jsme otočili hlavy směrem za zvuky a čekali. Srdce mi bušilo. Když už jsem se bál toho nejhoršího, vyšla zpoza rohu Hanka a za ní Martina. Jenom se na nás usmály a zalezly do sauny. Adéla pokračovala v kouření, ale já dostal chuť pořádně jí naložit do zadku. Vzal jsem ji do náruče a odnesl do odpočívárny, kde jsem ji položil na lehátko🡕 a došel do šatny pro lubrikant. Když jsem přišel, už si análek roztahovala sama. S pomocí gelu se mi po chvíli podařilo nacpat jí tam tři prsty. Šlo to ztuha, ale po pár minutách jsem ji bral, jak jsem jen mohl. Sama si k tomu masírovala kundičku. Kombinace její úzké prdelky a hlasitého vzdychání byla na mě moc, a tak jsem se udělal do jejího zadku.

Zatímco se šla Áďa umýt do sprchy, využil jsem situace a šel se podívat na ty dvě, které se mezitím přesunuli do výřivky. Vůbec si mě nevšímaly, měly oči jen pro kundu té druhé. Nikdy mě lesbické porno nijak extra nebralo, ale tohle bylo něco jiného. Začal jsem si ho honit, ale po chvíli mě vyrušila navrátivší se Adéla. Beze slov se usmála, chytla mi ruku a začla mi ho honit sama. Byl to zvláštní pocit, dívat se na dvě holky, jak si užívají, zatímco další holka se starala o mého ptáka. Když Adélka přidala i pusu, nic nebránilo mému dalšímu stříkání. Ráno se přiblížilo a tak jsme se jen natáhli do odpočívárny a počkali, až budeme moc odejít.

Nikdo naštěstí nikdy nic nezjistil, ředitel svoji funkci vykonává dodnes, Adélka mi ho kouří kdykoliv si řeknu a všechno je prostě tak, jak má být.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře