Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Odpoledne na brigádě erotické povídky

Před začátkem letních prázdnin mi moje máma domluvila u ní v práci brigádu na pozici uklízečky. Byla jsem ráda za jakoukoli práci, protože se peníze vždycky hodí. Brigáda měla být přes celé dva měsíce letních prázdnin. Směny jsem si mohla psát tak jak mi vyhovovaly.

V červenci byl každý den stejný. Ráno před 7:00 hodinou uklidit kanceláře. Poté se přemístit na záchody a společnou kuchyňku. Pak chvilku byla pauza a odpoledne jsme šli vysávat a vytírat podlahy.

V srpnu se to trošku pozměnilo. Jeden den si mě na obědě všiml jeden Pán, který má kancelář na druhé straně budovy, kde uklízí jiná skupina. Začal se se mnou bavit a zjistil, že tu mám brigádu. Poprosil mě, jestli bych mu nepomohla vyklízet skříně, že mi to domluví u šéfové a dá mi ještě peníze navíc. Tak byla bych úplná husa, kdybych do toho nešla ne?

Jenže není vyklízení skříní jako vyklízení skříní... Začalo to samozřejmě nevinně. Druhý den jsem došla jsem za ním. Otevřel skříně a vytahali jsme veškeré papíry, faktury atd... Začali jsme třídit. Vše, co mělo datum pod rok 2018 šlo do skartovačky. Vypadalo to na hodně dlouhou dobu, ale nějakým zázrakem to fakt celkem utíkalo. Pořád se mě na něco vyptával, a tak jsme neustále kecali. Po chvíli jsme si dali pauzu.

Sedla jsem si na gauč a on na svou stoličku naproti mně. Jelikož jsem měla uniformu pro uklízečky (představte si bílou košili jako mini šaty🡕 ) a celou dobu jsem tam seděla s nohama od sebe. Až po chvíli jsem si uvědomila, že mi vlastně celou dobu může koukat na moje bílé krajkové kalhotky. Občas tam sjel pohledem, a taky občas prošel kolem mě a nějak se mě letmo dotkl.

Pak už mě to začalo všechno neskutečně bavit. Neustále jsem ho chtěla provokovat. Takže jsem nohy rozevřela co nejvíc od sebe. On se jen přiblížil a řekl ať toho nechám. Já ho ale neposlouchala a stále si dělala svoje. Začala jsem si postupně rozepínat knoflíčky. To už přede mnou klečel a jeho ruka zajížděla k mým bílím krajkovým kalhotkám. Já v tu chvíli cítila neskutečné vzrušení. Přesně takové, o jakém jsem slýchala od starších kamarádek. Moje zkušenosti byly většinou někde venku na akci🡕 , a tak různě. Vždy to ale bylo strašně rychlé. Tohle začínalo ale tak krásně a vše tak pomalu.

Cítila jsem, jak mi jeho prsty postupně odhrnují kalhotky. Navíc byl o něco starší. Takže to byla moje první zkušenost s někým, kdo není mého věku. Ve snu by mě nikdy nenapadlo, že při třídění skříní mě někdo svede a já tu budu před ním roztahovat nohy.

Za chvíli jeho prsty do mě pronikly a já se koukla nahoru a celá se tím vzrušením prohnula. On přede mnou stále klečel a připadalo mi, že se ke mně přibližuje. Cítila jsem jeho dech na mých stehnech víc a víc. Chtěl totiž ochutnat mojí kundičku. Jazykem se do ní zabořil a ukázal mi, jak má muž svou ženu správně uspokojit. To, co předváděl jazykem na mém klitorisu bylo něco kouzelného. Tak nadržená jsem snad nikdy ještě nebyla. Jeho tvář byla celá mokrá od mé šťávy. Jemu to ale vůbec nevadilo. Postupně si začal sundávat kalhoty🡕 . Párkrát si stáhl předkožku a pomalu ho do mě vsunul. Vyjekla jsem! Začal ke mě nejdřív pomalu dorážet. Po chvilce přidal na intenzitě. Pak mi vzal mou ruku a dal mi ji na můj klitoris. Pochopila jsem, že chce abych si u toho všeho dělala ještě dobře. Začala jsem se teda dráždit. To všechno dohromady ve mně vyvolalo takovou dávku orgasmu, kterou jsem snad ještě nikdy nezažila. Moje kunda jen stříkala a já jsem křičela až na chodbu. Jemu to netrvalo dlouho a během chvilky vytáhl svůj penis a s ním mi postříkal celá prsa. Jen co jsem se trochu narovnala, jeho semeno mi začalo stékat po břiše. Rychle hledal nějaké kapesníky🡕 , ale nemohl nic najít. Tak mi podal jeho mikinu🡕 , že se mám utřít do ní.

Po chvíli byla polední pauza. Sebrali jsme se a zašli si na oběd. Po jídle jsme si dali ještě jednu rychlovku a já pak spěchala na své oddělení. Kdybych jen tušila, co všechno se může stát na brigádě za jedno dopoledne.

🕙 Přidáno 6.10.2023
📂 Kategorie: Šukání, Školačky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře