Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Oslava narozenin a sex s ožralou tetou erotické povídky

Jednoho krasneho letního dne dojela teta na chatu oslavovat její narozky. Moc krásná ženská jak nějaká modelka. V té době mně bylo skoro 15 let a při každé situaci vydět nahou ženskou tak jsem si sním hrál. Dojela taky sestřenka o pár let starší než já.

Sestřenka je moc krásná prsa velá pevná a pevnej zadek. Pilo se hodně a já čekal na okamžik která to ženská půjde na záchod. Moc dlouho jsem nečekal jedna kamarádka tetičky šla. Pomalu jsem přišel ke dveřím a klíčovou dírkou pozoroval, nešlo nic vydět ale najednou ta ženská vstala naskytl se mi pohled na její krásně vyholenou mušličku to jsem nevydržel a utíkal do pokoje si to udělat. Jak jsem si ho honil zapomněl jsem se zamknout, na to že mně bude 15let moje proporce péra jsou 19cm a průměr 5cm a dvrdej jak skála. Jak tak si ho honím hraji si sním myslím na tu ženskou jak jí to dělám najednou vejde sestřenka a kouká jak ho držím v ruce. Akorát řekla abych se zamkl a odešla. ten trapas. Celou dobu jsem se jí znažil nepotkat až najednou šla na záchod a já za ní. Nečekal jsem a začal se koukat klíčovou dírkou na ní stála vyhrnula si sukni🡕 stáhla si červené tanga a začala čůrat ten okamžik jsem jí to chtěl udělat vzrušovalo mně to jak čurá péro jsem mněl jak skálu. Utřela se toaletním papírem v stala a začala si jí prohlížet krásně upravená mušlička, jak tak koukám sestřenka si jí trochu roztahuje a já koukám na její velkej poštěvák, říkám si a představuji jak jí pěkně vylížu tu její pipku. Jak jsem se vzrušil tak jsem stříkal semeno do trenek a nechtěne bouhl do dveří. Sestřenka přestala a začala se pomalu oblékat já jsem nečekal a utekl do pokoje. Ta nádhera to se prostě nedá popsat. Vzal jsem si nové trenky a šel oslavovat. Moje teta trochu břebrala moc se pilo. Najednou mně myšlenka trkla že bych se mohl podívat jak vypadá teta když je nahá. Čekal jsem že půjde na záchod a dlouho to netrvalo je nomže na záchodě nekdo byl tak šla teta ven za keř jak šla tak se potácela skoro upadla. Já jsem se pomalu přibližoval k tete a bych dobře vyděl teta si sundala kratase naskytl se mi pohled na její krásné růžové kalhotky, sundla si je a já koukal na tu krásně vyholenou mušličku, velké stydké pysky no nádhera čupla si a začala čurat. jak jsem se snažil vydět co nejlíp praskla větvička ale teta na to nereagovala dostal jsem se na půl metr k tetě ze zadu a koukal jak čurá natahl jsem ruku mezi nohy a nechal si počůrat ruku teta koukala dopředu tak že mně nemohla vydět. Opatrně jsem se přibližoval víc a víc, najednou teta v stala utřela si pipku kap. papírem a jak si natahovala kalhotky zavrávovala a spadla polonahá ležela za křovím a nehnula se přiblížil jsem se blíž a do tetičky trochu píchnul. Ona nic říkám si to je moje šance nečekal jsem na nic a pomalu jí stahoval kalhotky šlo to těžko ale podařilo se. Ležela nohy měla u sebe, opatrně jsem ji chytil za kolena a začal jí roztahovat nohy do stran, nohy měla úplně roztažené a já jí pomalu jazíkem začal lízat poštěvák a pomalu strkal prstík do je jí mokré kundičky.

Teta se jenom trochu zavrtěla a já pokračoval dál vytáhl jsem si ho ven lehl na tetu a pomalu jsem ji ho tam strčil. Ta nádhera jak je teplá a mokrá , pomalu jsem přirážel a teta najednou řekla Pavle né nech to na večer a já zamumlal hmmm, nepoznala nic a já pokračoval dál najednou jsem cítil takovej krásnej pocit a stříkal jsem v šechno do tetičky, když jsem ho vytahoval ven teta měla celou pipku od semene. Pipku jsem jí utřel natáhl kalhotky a kratase. Odešel jsem nepozorovaně do pokoje, v mém pokoji ležela sestřenka a spala. Šťouchnu do ní a ona nic trochu jsem sní cítil alkohol🡕 . Do pokoje došla babička a řekla ať jí nechám spát že to trochu přehnala že moc pila vína, já jsem řekl že si zapnu telku. Jak babička odešla nedalo mě to a kouknul jsem se pod deku sestřenka ležela na boku bez kalhotek pipka ji trčela a mně to nedalo jí něco udělat tak jsem sní trochu zacloumal a ona nic zase stál jak skála pomalu jsem odělal deku a ona tam ležela polo nahá. Mněla na sobě jenom podprsenku nic víc, pomalu jsem jí sundal podprsenku. Vykoukla na mně pěkná prsa krásné bradavky, začal jsem jí trošku cucat překrásnou růžovou bradavku. Pak jsem se pokoušel prstíkem dostat do té její dírky, moc to nešlo ale najednou jsem tam mněl prst a začal si sní hrát. Sestřenka se najednou otočila roztáhla nohy a spala dál nelenil jsem olízl jí poštěváček. V tom dojde teta a říká co to dělám a já jí řekl aby to nikomu neřekla. Ona zavřela dveře zamkla přišla ke mně a řekla ukaž jak ho máš velkýho já jsem se ptal proč a ona řekla tak jak chceš všechno na tebe řeknu rodičům. Řekl jsem tetě at naším nic neříká, tak jsem ho tetě vytáhl a ta řekla pěknej macek vzala ho do ruky a řekla, chceš to se mnou zkusit a já jí říkám jso moje teta a ona nato no a co. Venku jsem tě poznala a nechala co budeš semnou dělat a řeknu ti jsi fakt dobrej tak co uděláš mně to ještě jednou. Nečekal jsem na nic a začal jsem se věnovat tetě. Řekl jsem teto jsi fakt super lehl jsem si mezi její nohy a nasměroval ho do ní, jak jsem do ní začal pronikat řekla mně chceš lízat při tom tvojí sestřenku já jsem řekl že jo. Nejkrásnější zážitek co jsem kdy prožil. Jak jsem se stetou miloval sestřenka se probrala, říká co to děláte teta nato že nic že je to lidské chceš se přidat ona nato že se to nedělá takový věci, teta jí řekla máš radá sex , já jsem řekla že ano a neváhala jsem a přidala se k ním.

Teta si ho vzala do ruky a začala mně ho kouřit. Sestřence jsem lízal poštěváček strkal prstíky, najednou jsem cítíl jak sestřenka začala pomalu čůrat cucal jsem všechnu je jí štávu až do konce a řekla promin nemohla jsem to vydržet, jsem řekl v poho. Teta to vyděla neváhala přicucla si pipku k obličeji a čurala já jsem jí tak poštěvák cucal až se teta udělala. Sestřence říkám chceš taky udělat a ona na to že jo ale že to má ráda do zadečku ať jsem opatrnej že ho mám moc velkýho. Zadeček jsem potřel krémem a pomalu ho tam strkal přirážel jsem jak oživot teta jí lízala poštěvák sestřenka zaknučela a já se udělal do ní. Tak jsem pokračoval asi hodinu, a naučil jsem se hodně věcí co k sexu potřebuji. Teta řekla ať to nikomu neříkáme co se tu stalo, jinak stetou a sestřenkou jsem spával asi ještě 3roky a potom jsem si našel holku s kterou žiju dodnes. Nejkrásnější oslava na chatě.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

tony (2019-10-04):
prasarna