Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Oslava se starším pánem erotické povídky

Jsem brunetka, štíhlá, středního vzrůstu. Předem se přiznám - je mi sice 19 let ale mám slabost na starší pány. V den mého příběhu slavil taťka 43 narozeniny a jako oslavu připravil večerní grilování, na které pozval spousty kolegů z práce. Celý den jsem se těšila až nastane večer a přijdou první hosté.

Když jsem pomáhala mamce s přípravou pokrmů přemýšlela jsem, co si vezmu večer na sebe, abych upoutala pozornost. Když jsem opláchla špinavé nádobí šla jsem se osprchovat a upravit se. Z mého šatníku jsem si vzala černé síťované tanga a oblékla si je na sebe, přitom jsem myslela na ty starší muže a moc mě svědilo v podbříšku. Natáhla jsem si lesklé samodržící tělové silonky, protože večer bývá chladněji k tomu jsem si vzala džínovou minisukýnku a černé obtáhlé tričko🡕 bez podprsenky. Ještě jsem se namalovala a utíkala na zahradu, kde už byli hosti. Sedělo tam 7 mužů a tři ženy včetně mamky. Taťka mě představil a já si přisedla vedle muže, který na mě mohl oči nechat. Naschvál jsem si dala nohu přes nohu a sedla si tak aby na mé štíhlé nožky viděl. Bylo mu trapné stále mi koukat na nohy, ale mě ten mlsný pohled vzrušoval. Jak noc plynula tak i atmosféra díky vínu byla uvolněná. Ten mlsný muž na sebe prozradil, že se jmenuje Mirek je mu 47 let a líbí se mu mladé slečny, čímž mě moc potěšil. Řekl mi, že mám moc hezké nohy a že ví, že je to troufalé, ale požádal mě jestli by si nemohl sáhnout na stehno mladé dívce. Trošku jsem se styděla, ale líbila se mi ta hra. Usmála jsem se a řekla - bude mi potěšením.

Začal mi sahat na stehno a já jsem cítila jeho horkou dlaň jak mi směřuje víc k sukýnce. Dělal jako by nic, aby to ostatní nepoznali. Zajel mi až tam kde končili samodržící silonky a pohladil mi holé stehýnko. Bylo to krásné a já cítila jak vlhnu. Dala jsem nohy trošku od sebe a nechala si hladit vnitřní stranu stehýnek. Mirek mi zajel pod sukýnku a hladil mi vlhké kalhotky. Já vzrušením zčervenala. Všimla jsem si jak má napnuté kalhoty🡕 . Chtěla jsem si sáhnout, ale nemohla jsem. Bylo by to vidět. Mirek mezi tím mi dal kalhotky na stranu a jezdil mi po mokrých pyscích. Bylo to krásné. Najednou nás vyrušil táta a poslal mě do kotelny pro dříví. Mirek se nabídnul, že mi pomůže a šel se mnou. V kotelně jsem zamkla dveře a začala Mirka líbat a rukou jsem mu zajela do trenek. Měl ho krásně horkého a mokrého. Hezky jsem mu ho honila. Cítila jsem jeho ochlupení a moc jsem si přála vidět ho. Klekla jsem si a pomalu mu ho vytáhla z kraťásků. Měl ho moc hezkého-tlustého s obnaženým žaludem z kterého ukapávala kapička vzrušení, která se pomaličku táhla dolů. Prsty jsem mu hladila ochlupená varlata a z jeho penisu mi kapička jeho vzrušení přistála na stehýnku. Omluvil se mi, ale já jen odvětila, že se nic přeci neděje.

Vůně jeho penisu mě moc dráždila. Olízla jsem mu žalud , abych si ho ochutnala. Kroužila jsem mu jazýčkem po žaludu a on byl v sedmém nebi. Potom jsem mu vzala jeho penis do pusinky a jemně mu ho sála. Úplně cukal rozkoší. Jak jsem klečela začala jsem se prstit a přitom Mirkovi olizovala varlata. Jeho žalud se mi třel o vlasy a o obličej. On sám si ho začal nade mnou honit, moc se mi to líbilo, dívat se na staršího muže jak onanuje. Já pootevřela pusinku a zavřela oči. Chviličku jsem čekala a najednou to přišlo. Mohutný výstřik, který mi přistál od brady až do vlasů. Další výstřik mi přistál v pusince, následovaly ještě dva menší výstřiky, které potřísnili mojí sukýnku. Strčila jsem Mirkův penis do pusy a lízala jeho sperma. Moc mi chutnalo. Mirek mi potom podal kapesníček a já se otřela od jeho spermatu. Rychle jsme sebrali dříví a donesli ho ke krbu. S Mirkem jsem měla ještě jednu příhodu, ale to je na další příběh...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře