Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pan Dokonalý erotické povídky

Byl první školní den. Vůbec jsem se netěšila, ale kdybych věděla co se stan🡕 e byla bych tam první. Po prvních dvou hodinách v Deváté třídě se mě ředitel zeptal, jestli bych mu nepomohla. Ředitel byl vysoký asi 178 cm, černé vlasy, vypracované tělo a hezký úsměv. Přikývla jsem. Domů se mi nechtělo a tak jsem řekla, že můžu, jak dlouho bude potřeba. Donesla jsem si věci do skříňky a šla za ním.

Když jsem přišla, už pracoval. Zeptala jsem se, co mám dělat a tak mi řekl, ať přenáším nějaké papíry. Když jsem je nesla asi popáté, tak do mě omylem vrazil a papíry mi spadly na zem. Ohnula jsem se pro ně. Chtěl mi pomoci a tak se také ohnul. Podívala jsem se na něj a naše pohledy se střetly. Dlouze jsme se na sebe dívali. Až jsem ho políbila. V tu chvíli jsem si uvědomila, že má manželku a dítě. Rychle jsem se omluvila a utekla. Celé odpoledne jsem na to myslela a říkala jsem si, jaká jsem kráva. Druhý den jsme měli zeměpis, který nás učili zrovna on.

Ráno jsem přišla do školy a doufala, že ta hodina nenastane nebo on bude chybět. Nestalo se tak. Tak po zvonění na hodinu přišel v upnuté košili, kalhotech🡕 a se svým úsměvem na tváři. Pořád se na mě díval a tak jsem radši svůj zrak vždy odvrátila. Celou hodinu jsem byla mimo, až když bylo po hodině, radovala jsem se, že je konec, ale on mě poprosil, abych mu pomohla s věcmi. Odnesla jsme mu je. Když jsem mu odnesla věci, chtěla jsem odejít, ale on řekl, ať počkám. Šla jsem tedy k němu. Začala jsem se mu tedy ještě jednou omlouvat a on mě najednou políbil. Řekl mi, že ten můj polibek je nezapomenutelný. Koukala jsem se mu do očí a i když jsem si v hlavě říkala, že nesmím, tak jsem ho začala líbat. Najednou někdo zaklepal a tak jsem rychle vzala jeho věci do ruky a když učitel vešel dovnitř, položila jsem je a odešla. Když jsem odcházela ze školy, stavila jsem se za ním. Tentokráte za námi zamkl. Začal mě znovu líbat, tak vášnivě a dlouze. Opřela jsem se mu rukama o jeho hruď, zatímco on mě hladil po zádech. Bylo to moc hezký. Pomalu mě začal svlékat, trochu jsem se zděsila, čehož si všiml a uklidnil mě. Začala jsem ho tedy znovu líbat a svlékat. Přesunuli jsme se k němu na gauč, který tam měl. Už jsme byli jen ve spodním prádle. Začala jsem mu stahovat i poslední kus jeho oblečení. Měl ho velký. Řekla jsem mu že jsem ještě panna. Pomalu do mě vjel. Byl něžný, ale i přesto to bolelo. Po chvíli mě začal pořádně šukat. Otočila jsem ho na záda a odeslala si ho jako koníčka. Bylo to úžasný. Měla jsem svůj první orgasmus. On se po chvíli do mě udělal, ale já nebrala prášky. Vůbec jsem si to neuvědomila a hned jsem mu to řekla. Řekl mi, že mě miluje a že by se klidně rozvedl s manželkou, jenže já chtěla studovat dál. Teď už to bylo jedno a tak jsme jeli dál. Řekl mi, že to bylo úžasné. Oblékla jsem se dala mu pusu na rozloučenou.

Jeho manželka poznala, že je jí nevěrný a tak ho opustila s tím, že mu řekla, že to dítě není jeho. On si našel byt, kam za ním teď chodím. Rodičům už jsem to řekla. Byl z toho velký průšvih, ale nějak to vzali. My se milujeme a ta vášeň je pořád stejná. Zvlášť, když vždycky když přijde k nám na hodinu, koukne na mě a hned se mu postaví.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře