Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pojď, budeme si hrát erotické povídky

Bylo nad ránem a Anna se vracela z domů z noční služby. Autobus zastavil a ona vystoupila. Domů to neměla zrovna blízko. Jediné štěstí bylo, že šla dost osvětlenou ulicí a tak se nebála. Přesto se nemohla zbavit dojmu, že ji někdo sleduje. Problém ovšem byl, že tento dojem už u ní přetrvával několik dní, ale nikde nic a nikde nikdo.

Probudila se poměrně unavená kolem poledne. Noční služby nemá moc ráda a moc se tedy nevyspí. Anna vylezla z postele a začala se rovnou oblékat, jelikož musela na nákup.

Vyšla tedy z bytu a udělala asi tři kroky, když ji jedna silná ruka chytila za pas a druhá kolem krku a pevně stiskla až Anna nemohla dýchat. Když budeš zticha kočičko, nic se ti nestane. Zašeptal ji do ucha rozhodný mužský hlas. Ruka kolem jejího krku ovšem pořád nepovolovala. Ba naopak muž zesílil stisk a Anna se začala dusit a nakonec ztratila vědomí.

Ležela doma v obýváku určitě více jak dvě hodiny, před kterými se probrala z bezvědomí. V bytě byla sama a o to víc byla vyděšená. V ústech měla roubík a byla pevně svázána do kozelce. Podle zařezávajících se provazů cítila, že má svázané obě nohy k sobě za kolena a kotníky. Za lokte a zápěstí měla svázané obě ruce k sobě. Další provaz byl uvázán mezi zápěstí a kotníky, jež ji nutil mít tělo dokonale napnuté. Takto uběhla další hodina než začala bolestí brečet. Bolavé svaly na těle začali rezignovat a Anna se roztřásla. Ve chvíli, kdy už si myslela, že se zblázní, zarachotili v zámku klíče a po chvilce vešel do obýváku muž s velkým cestovním kufrem a černou kuklou🡕 na obličeji. Prohlédl si Annu a jedním šťouchnutím ji přetočil na bok, čímž alespoň trochu ulevil Anně od bolesti svalů.. Rozevřel kufr, vytáhl škrabošku a tu dal Anně přes oči. Muž nechal svou oběť ležet v klidu na koberci a začal běhat kolen ní a chystal si svojí show. Když muž Anně škrabošku sundal, byla v každém rohu obýváku kamera na stativu. Každá kamera byla připojená k notebooku, na který Anna viděla, takže mohla dokonale vidět, co se kolem ní děje. Na konferenčním stolku byl rozbalený menší kufřík a v něm různé nástroje, karabiny🡕 a další pomůcky.

Muž opět prohrabal kufr, sundal Anně roubík, jež vzápětí vyměnil za kovovou rozporku úst. Když budeš hodná, tak povolím provaz, kterej ti přitahuje zápěstí ke kotníkům. Navrhl muž a Anna začala souhlasně pokyvovat hlavou. Bolest v natažených svalech byla pořád velká. Navíc ji už bylo jasné, že muž ji pustí až skončí jeho připravený program. Nehodlá se mu poddat, ale bude se snažit, aby z tohoto problému vyšla co nejméně bolestivě. Muž sáhl po nůž🡕 kách na stolek a přestřihl provaz, začal kolem Anny kroužit jako sup a ustřiženým provazem hladil křivky na jejím těle. Když se pokochal, odložil provaz a nůž🡕 ky, svlékl se do naha, sedl si před Annu a strčil ji svůj povadlí penis do rozevřených úst. Chytl Annu za hlavu a pevným stiskem ji začal tlačit proti svému mužství, jež okamžitě nabralo svou sílu. Muž začal jemně, za to rychle přirážet a se zálibou poslouchal dávivé zvuky oběti pod ním. 7 Najednou se rychle zvedl, popadl dlouhé kožené důtky ze stolku a začal svojí oběť bičovat. Jeho rány byli přesné a tvrdé. Mířil pouze na krásný kulatý a pevný zadeček. Jedna rána mířila na pravou půlku, druhá rána na levou půlku a takto pořád dokola . Anna začala křičet, čímž si vysloužila svoje kalhotky do úst, jež byli ovázány provazem kolem hlavy a muž vyměnil důtky za rákosku. Po první ráně se Anna rozkřičela ještě více, ovšem její křik tlumil roubík z kalhotek.

Po třiceti velmi tvrdých ranách, jež muž nahlas počítal, měla Anna zadek rudý a na místech kam dopadala rákosky se začali rýsovat modro-fialové pruhy. Anna byla zcela vyčerpaná. Ležela na koberci, plakala do roubíku a ztěžka oddechovala. Muž osvobodil Anniny nohy od provazů, klekl si k ní a začal ji zezadu dráždit kundičku vibrátorem. Jezdil s ním po pyscích a lehce zajížděl dovnitř. Volnou rukou se dostal k jejímu poštěváku a počal ho lehce masírovat. Po chvilce muž přestal, nadzvedl svoji oběť a podsunul ji kolena pod břicho, tak že na něj Anna vystrkovala zadek. Klekl k její kundičce a lehce do ní zajel. Nejprve ji svůj penis vždy vytáhnul a zase zprudka zabořil dovnitř. Anna vždy bolestí vyjekla. To ovšem muže rozdráždilo ještě více a začal ji nemilosrdně šukat. Takto bušil do Anny dlouhé minuty než se do ní vystříkal.

Muž se začal oblékat a balit si své věci, přičemž Anna už odevzdaně ležela na zemi a zírala do koberce. Když bylo vše sbalené, přetočil muž Annu na záda, čímž ji způsobil ohromnou bolest kvůli zmalované zadnici a Anna se znovu dala do pláče. Muž si toho ovšem nevšímal a nasadil Anně znovu škrabošku na oči. Osvobodil ji ústa, rozvázal ruce a nasadil ji dámský pás cudnosti. Tu škrabošku si sundáš až odejdu. Pamatuj, že pokud chceš své nové spodní prádlo sundat, tak necháš ve svojí poštovní schránce lísteček, kde mi poděkuješ za dnešní den a projevíš svou úctu, náklonnost a oddanost. Nezapomeneš samozřejmě přidat klíč od tvého bytu. Teprve tehdy přijdu a zbavím tě tvojí parády. a s těmito slovy muž odešel.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Erotické pomůcky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře