Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pořádná mrdáva zábava erotické povídky

Vyrazili jsme s mojí přítelkyní Irenou na hodovou zábavu. Irena to měla vždy moc ráda a nejraděj s více najednou, takže grupáč. Seděli jsme v pekle já naproti mně moje přítelkyně Irena, která měla na klíně Martinu.Vedle nich si přisedl Petr. Začal si moji Irenu prohlížet a pomýšlel na to jak by Irenu ošukal. Začal tím že se spolu s Irenou představili chtěl od Ireny pusu a rukama začal Irenu hladit přes džisku po kozách.

Petr cítil že začali Ireně kozy tvrdnout.Rozepnul Ireně knoflíčky od džisky a ucítil , že Irena nemá podprsenku. Najednou jeho ruka zmizela pod džiskou, a jednou rukou začal Irenu tahat za kozy , druhou rukou chtěl mezitím rozepnout Ireně košili. To se mu však nedařilo tak je začal jeden po druhém utrhávat.

Chvíli mu trvalo než Ireně vytáhnul kozy.Mačkal Ireně kozy a tahal za ně a tahal Irenu za bradavky.Irena cítila jak jeho pravá ruka ochytává její rifle a hladí přes rifle mezi nohama, to už Petr cucal Ireně kozy a přitom Ireně držel ruce za zády. Sundal jsem Ireně opasek🡕 u riflí a svázali jsem Ireně ruce k židli🡕 aby se nemohla bránit. Na nic jsem nečekali. Oba jsme začali Irenu ojíždět.Ireně visely kozy z roztrhané košile.Petr konečně Ireně rozepnul knoflík u riflí a hned Ireně rozepnul zip u riflí a už jsme spatřily Ireniny bílé saténové kalhotky. Začali jsme Ireně osahávat kalhotky , pomaličku jsme Ireně sjížděli níž a níž po kalhotkách až se nám ruce schovali v Ireniných riflích. To už Petr nahmatal přes kalhotky Ireně pičku a začali jsme Ireninu pičku lechtat.Pak strčil Petr Ireně do pičky prsty .Moje ruka Ireně mezitím stahuje Ireně rifle. Irena zůstala jenom v kalhotkách, pod kterými pomaličku ojížděl Petr prsty mezi nohama Irenu.Irena mi mezi tím vytáhla ocas a začala mi ho kouřit. Petr Ireně stáhl kalhotky a pomalu Ireně roztáhl nohy.Petr si Irenu posadil na svůj ocas a začal Irenu šukat zezadu. Irena jen chroptěla protože ho měla plnou pusu. Chytil jsem Irenu za vlasy a začal jí pohybovat hlavou nahoru a dolů Petr šukal Irenu a jsem měl ptáka v její puse. Irena se pěkně kroutila a stále víc Petrovi přirážela . Cítila jak vlhne a jak do ní Petrův čurák zajíždí s mlaskavým zvukem při každém pohybu. Irena se celá chvěla jak jí projížděly vlny rozkoše. Petr začal přirážet protipohyby a během chvilky to bylo rychlé a tvrdé mrdání. Irena cítila jak se o ni pokouší orgasmus a v tom ucítila v podbřišku stahy a rozlévající se teplo jak do ní začal Petr stříkat semeno. Po chvilce ho vytáhl v tom došlo k mohutnému výstřiku a Petr Ireně několika střiky pošplíchal rozkrok i břicho. Skroutili jsme Ireně ruce za záda a tlačili Irenu pryč z pekla až na pánské WC, kde měl Petr připravený silný provaz a nůž🡕 , kus uřízl a spoutal🡕 jím ruce Ireny, ta už se nesnažila o marný odpor a šla tam kam jsme ji s Petrem postrkovali. Pak jí Petr vylil přímo na píču pivo a začal ho olizovat. Nebyl ale nijak něžný a několikrát jí dokonce bolestivě kousnul do Ireniny pičky.Petr byl zase připraven na akci🡕 a tak náhle začal moji Irenu znovu píchat.

Nejdřív jsme Ireně šukali kundu i zadeček současně, potom jsme šukali na střídačku .Irena se klepala prožívanou rozkoší, vždy jeden z nás vytahoval a druhý zarážel. Tentokrát už to nešlo tak rychle a trvalo snad půl hodiny. Irena myslela, že už to nevydrží ani vteřinu, v tom cítila jak jsme do ní opět vystříkali celou dávku semene. Znovu jsem viděl, jak se Petr napíná k dalšímu výstřiku. Irena mu ho rychle vytáhla ze své pičky. Podruhé Ireně vybuchl přímo do obličeje. Jeho semeno Ireně zalepovalo oči i nos, stékalo jí na rty a bradu.Rozmazávala si jeho sperma po kozách i bradě. Olizovala jeho ještě odkapávající žalud a zřejmě byla Irena moc spokojená Dovolili jsme Ireně aby se oblékla a znovu jsme jí svázali ruce tím lanem🡕 k okýnku , takže to byl celkem pěkný pohled.Irena tam stála pěkně napnutá v ryflích a džisce akorát kozy jí lezly s té roztrhnuté košile ven. Řekl jsem Ireně at tady na nás počká, že dojdeme pro Martinu. Odešel jsme s Petrem pro Martinu.Martina seděla u toho stolu jak jsme ji nechali.Byla oblečená do propínací ryflové minisukýnky a černé uplé tričko. Petr mě navrhnul abychom tam nechali tu Irenu chvíli ještě přivázanou a šli se raděj věnovat Martině.Já jsem souhlasil. Navrhnuli jsme Martině jestli se nechce s nám jít podívat ven po Ireně samozřejmě Martina netušila co je s Irenou když jsmešli kolem pánských záchodků vešlo do vnitř asi 5 kluků. My jsme ale šli s Martinou dál měli jsme na ni chut oba. Za prvnim stromem jsem ji zezadu chytil za zip u kahot , rozepnul ji ho a stahnul kahoty uplne pryc.

Petr jakoby na to cekal , povalili jsme ji na zem a ja ji roztahl nohy a jemne jsem se zahryznul do jeji ruzovy kundy. Petr vytahl svy pero a narval ji ho do pusy. Uz jsem si chtel taky uzit a tak jsem ji vomrdall taky Venku už pěkně pršelo. Martině se lepilo tričko na její kozy. Její minisukýnka už byla taky částečně mokrá. Petr začal Martině chytat pod minisukýnku a já jsem začal Martině rozepínat knoflíčky u minisukýnky. Svalili jsme Martinu do bláta na zem takže její minisukýnka byla hned mokrá od bláta. Měl jsem na Martinu strašnou chut tak jsem sundal slipy a roztrhul Martině lesklé černé punčošky mezi nohama a vrazil jsem jí ho tam. Petr na chvíli hleděl a pak se dal se mnou do práce abychom Martinu uspokojili..... Na mou Irenu jsem jaksi pozapoměl..

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, BDSM, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře