Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Portugalské ozvěny 6 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Týdny běžely a moje manželky, jak jsem jim teď už říkal, se krásně zakulacovaly. Prsa se jim nalévala a stávala se čím dál citlivější a obě si zvykly si s nimi navzájem hrát a masírovat je. Prý někde vyčetly, že to blahodárně působí na budoucí produkci mateřského mléka. Myslel jsem si své, ale možná na jejich vysvětlení bylo také něco pravdy. Mě naopak velmi bavilo zbavovat je porostu v klíně. Tuhle službu po mě vyžadovaly, protože holení pro ně kvůli rostoucím břichům bylo už téměř nemožné. Párkrát za tu dobu nás přišli navštívit Jana s Tomášem a vždycky to skončilo nádherným dováděním v naší ložnici. Jednou jsme navštívili i my je, ale milování na jejich stan🡕 dardním letišti nám přišlo dost stísněné, a tak další kolo proběhlo opět u nás.
Přešlo jaro a termíny porodu se nezadržitelně blížily. Poslední týden v červnu začala pociťovat předporodní stavy Irena a hned druhý den i Magda. A dva dny nato jsme frčeli do porodnice. Aby to nebylo moc nápadné, Irenku vezli její rodiče a já vezl Magdu. A tak se stalo, že ještě ten večer Magda porodila krásného chlapečka a Irča hned po půlnoci rozkošnou holčičku. Bylo to pro nás milé překvapení, protože jsme pohlaví děťátek nechtěli znát předem.

Chtěli jsme udělat radost Irčiným rodičům, a tak klouček dostal jméno Tomáš a holčička byla Jana. Babička se dojetím rozplakala moc nám děkovala s příslibem, že jakmile to bude možné, odmění se nám, a šibalsky se na nás usmívala. Rodné listy jsme nechali vyplnit tak, jak jsme se domluvili. Otcem Tomáška jsem byl oficiálně já a otec Janičky byl uveden jako neznámý. Obě děti byly naprosto zdravé a obě rodičky se zotavily z poporodních stavů velice rychle, takže už třetí den ráno jsme si domů vezli naše malé uzlíčky štěstí. V našem domě bylo už dávno všechno připraveno na příchod nových obyvatel. Krásně zařízený pokojíček, kde se ubytovaly obě děti jsme doplnili dvěma postelemi, na kterých v prvních týdnech po porodu budou spát obě maminky, aby měly k dětem v noci blíž. Po uplynutí šestinedělí jsme pak plánovali jejich přestěhování zpátky do ložnice. Během těch několika prvních týdnů se Magda s Irenkou věnovaly plně svým mateřským povinnostem a na nic jiného neměly čas ani pomyšlení. S běžnými činnostmi jim vydatně pomáhala Jana, která se na tu dobu s Tomášem k nám přestěhovala. No a samozřejmě po pár dnech došlo na přetřes i to, že když pomáhají oběma maminkám, jestli by nebylo fér pomoct i mě. Všichni samozřejmě okamžitě pochopili, o jakou pomoc by mělo jít. Já byl samozřejmě pro a jak se ukázalo, děvčata zatím neměla na žádné radovánky chuť, a tak jsme bez problémů dostali svolení užívat si zatím jen tak ve třech.

Zapomněl jsem se zmínit, že během čekání na přírůstky do rodiny jsme se s Tomášem domluvili a v suterénu naší vilky jsme zbudovali malé soukromé wellness. Místnosti, ve kterých původně byl kotel a sklep na uhlí a po instalaci malého plynového kotle byly bez využití, prošly kompletní sanací a rekonstrukcí. O to se postaral Tomáš a jeho stavbaři. Nechali jsme vesta🡕 vět prostornou infrasaunu kam se pohodlně vešlo šest lidí, velikou vířivku, dvě sprchy a místo zbylo i na kulaté letiště a pár pohodlných lehátek. Instalací solárních panelů na střechu jsme pak vyřešili zvýšenou spotřebu elektřiny. Řemeslníci odvedli bezvadnou práci a všem se nám v našem soukromém saunovém ráji, jak jsme místnost pro sebe nazývali, moc líbilo. A právě sem jsme s Janou a Tomášem zamířili. Jelikož jsme důsledně dodržovali naše dohodnuté nudistické pravidlo, jen jsme sešli do suterénu, kde bylo vše potřebné, včetně skříňky s ručníky a osuškami. Jedna polička ve skříňce obsahovala dokonce truhličku, ve které se ukrývaly různé erotické hračky🡕 . To byl Magdin nápad. Vířivku jsme napustili příjemně teplou vodou a zapnuli saunu. Tenhle typ sauny nepotřebuje téměř žádné předehřívání, a proto jsme v ní během chvilky měli požadovaných šedesát stupňů. Půlhodinka v této teplotě nás příjemně uvolnila a po zchlazení pod sprchou jsme se přemístili zpátky do vířivky. Tady jsme spustili pouze bublinky, i když jsme měli možnost využít i různých masážních trysek umístěných leckdy na rafinovaných místech. Po chvíli si jednu z nich Jana přece jen pustila. Samozřejmě tu, která zespodu dokázala krásně masírovat její kundičku. Po chvilce se tvářila tak blaženě, že jsme se s Tomášem museli začít smát. Přisedli jsme si k ní každý z jedné strany a pomalu jí začali masírovat kozy. Ona na oplátku chytila do rukou naše čuráky a stejně pomalu je začala honit. V této příjemné činnosti jsme setrvali nějaký čas. Pak se Tomáš položil na záda, za hlavou se chytil za okraj bazénku a nechal se bublající vodou vynést na hladinu. Tím se ale nad hladinu dostal hlavně jeho vztyčený stožár. Jana se ihned chopila příležitosti a přesunula na něj svoje ústa. Nejdřív si ho hezky olízla od kořene po špičku a pak už ho zasunula hluboko do krku. Tomáš zavřel oči a užíval si laskání své manželky. Ta po chvilce přestala s kouřením a otočila se ke mně: "Pojď," kývla na mě, "vyzkoušej si to taky."

Zarazil jsem se a v první chvíli mi vůbec nedošlo, co po mě chce. Ale když i Tomáš na mě kývnul, pochopil jsem. Zdráhavě jsem se přiblížil a zjistil jsem, že mě nastalá situace začíná vzrušovat. Nikdy bych tomu nevěřil a asi bych to nikomu do té doby asi nepřiznal, ale i když se ve mně ozývalo to klasické "nejsem přece buzerant", přece jen mě Tomášův žilnatý čurák přitahoval jako magnet. Jako ve snu jsem přiblížil ústa ke špičce trčícího ptáka a opatrně ji olíznul. Jana, která ho stále držela rukou u kořene na mě povzbudivě mrkala. Dodal jsem si odvahy a pomalu jsem Tomášův žalud objal svými rty. Ten zároveň mírně přirazil proti mé hlavě a já ucítil tvrdého ptáka na patře. Abych dokázal lépe kontrolovat jeho zasouvání, uchopil jsem ho těsně nad Janinou rukou a pak už... po pár minutách jsem kouřil čuráka Irenčina otce jako bych to dělal denně. I na Tomášovi bylo vidět, že to zřejmě dělám dobře. A co víc... mě se to začínalo čím dál tím víc líbit. Když jsem navíc pod vodou ucítil, jak mě za mého natrčeného kamaráda chytila Janina něžná ručka a začala ho zkušeně honit, byl jsem v sedmém nebi. V tu chvíli jsem ale začal přes všechno to vzrušení přemýšlet, co udělám, když se mi Tomáš vystříká do pusy. Ale najednou mi to začalo být jedno a podvědomě jsem snad po to i toužil. A tak se stalo, že když jsem ucítil v Tomášově kokotu známé cukání, a místo bych ho z pusy vysunul, přidržel jsem jeho majitele za zadek a intenzitu kouření ještě zvýšil. Když to zpozorovala Jana, i ona přidala na rychlosti honění mého ptáka a po pár vteřinách jsme s Tomášem téměř současně ejakulovali. Já do vody, on do mé pusy. Ještě párkrát jsem protáhnul jeho macka mezi svými rty a když jsem ucítil, že jsem z něj dostal všechno, co šlo, bez váhání jsem polkl. V tu chvíli vykřikla při svém vyvrcholení i Jana, která měla celou dobu druhou ruku potopenou ve své kundě. A orgasmus to byl tak silný, že kdybychom ji s Tomášem nepodrželi, snad by zajela pod hladinu a utopila se.

"Teda Pavle!" vydechla Jana, když po chvilce přišla k sobě, "tohle jsem od tebe opravdu nečekala. Ode mě to měl být jen takový okamžitý nápad, spíš jen hec, ale že se toho takhle chopíš, tomu bych nevěřila. Myslela jsem, že odmítneš a ty jsi mě zatím takhle dostal. Já totiž strašně miluju, když vidím, jak si chlapi dělají vzájemně dobře. Ať už je to kouření nebo když se třeba šukají do zadku. Je to pro mě neuvěřitelně rajcovní a ty ses navíc odvážil nechat si nastříkat do pusy, a ještě to spolykat. Moc ti děkuju za tenhle krásný zážitek a doufám, že to nebylo naposledy. Do toho se vložil Tomáš: "I mě se to moc líbilo, nestává se mi často, že by mě chlap vykouřil až do konce, a ještě to spolykal. A navíc, předpokládám, že jsi to dělal poprvé a v to případě klobouk dolů, byla to vážně nádhera. A slibuju, že ti to brzo oplatím se vším všudy. Ale rád bych, aby u toho byly i naše novopečené maminky. Myslím, že minimálně Irenka, pokud je po mamince, si to určitě náležitě užije." "No výborně pánové, na to se už předem těším," jásala Jana. "A kdybyste k tomu přidali nějaký ten anální bonus, to by teprve bylo něco!" "Tak to trošku předbíháš," krotil její nadšení manžel, "ale do budoucna... kdo ví," a mrkl na mě.
"Nic neslibuju, snad jen to, že o to budu přemýšlet," řekl jsem opatrně. "No, tak jeden krásný zážitek bychom měli za sebou, tak co teď?" Slova se chopila Jana: "Já myslím, že vody máme dneska už dost, co pro změnu vyzkoušet něco na suchu?" a významně se podívala ke kulatému letišti. "Chtěla bych také nějakou tu péči, jste na to dva, tak se podělíte, ne?" Oba s Tomášem jsme okamžitě přikývli. Vylezli jsme z vířivky, utřeli se a po posteli rozhodily pár osušek. Na ně si na záda lehla Jana a vyzývavě nám před očima doširoka roztáhla nohy. "Tak pojďte na mě moji kohoutci a zničte mě."

Nemusela nás pobízet dvakrát. Při pohledu na její roztaženou oholenou kundu mi zacukalo v ocasu a za moment jsem byl připravený k pokračování. Tomášovi to trvalo o něco déle, ale stačilo, aby čuráka nabídl ke kouření tentokrát své ženě a ta už se postarala o jeho funkčnost.
Tomáš klečel u její hlavy a nechal pracovat na svém údu, zatímco já jsem zalehl mezi její roztažené nohy a jazykem projížděl vzrušením nateklou píču. Po chvíli dráždění Jana najednou zavelela: "A teď vás chci v sobě oba naráz!" Tomáše položila na záda, nasedla na jeho utěšovatele a na mě vystrčila svou krásnou prdelku. Okamžitě jsem pochopil o co jde. Sice jsme to spolu takhle nikdy nedělali, ale moje děvčata měla anál v oblibě, zvlášť Irenka, a proto byl častou prak🡕 tikou, kterou jsme rádi provozovali. Sklonil jsem hlavu a jazykem přejel řitní otvor. Jana slastně zavrněla a při tom se pomalu pohupovala a nabodávala se na svého muže. Já ještě chvíli lízal kakaovou dírku a pak jsem pomalu jazykem začal pronikat dovnitř. Po pár okamžicích jsem jazyk nahradil prstem, pak jsem přidal druhý a po chvilce i třetí. Cítil jsem, jak Janin svěrač pomaličku povoluje a pak už jsem jen naslinil špičku mého kokota a pozvolna zatlačil na těsný otvor Janiny prdelky. Ta se na okamžik přestal napichovat na Tomáše a trpělivě čekala, až proniknu dovnitř. V okamžiku, kdy se mi podařilo zasunout celou svou délku, uvolnila se a rozjela divokou jízdu. Prudce nadskakovala a vrážela si do píči manželův čurák, zatímco já tvrdě přirážel až nadoraz do její prdele. Přes tenkou stěnu jsem cítil tvrdost Tomášova utahováka a to byl další impuls k ještě rychlejšímu a tvrdšímu přirážení. Jana doslova řvala vzrušením: "Jooo... vy moji bejčkové... šukejte mě ještě víc... pořádně tvrdě... nešetřete mě... chci ještě víc cítit vaše tvrdý čuráky...!!!"

Sama nadskakovala tak, že Tomáš jen tak tak že z ní při každém přírazu nevypadnul a já to dokázal jen díky své poměrně slušné délce. Snažili jsme se jí co nejvíce vyhovět. Při té jízdě jsem ji podvědomě chytil za vlasy a při každém druhém přírazu jsem ji plácnul po zadku. "To se mi líbí!" vykřikovala, "mrdej svou kobylku pořádně tvrdě... ještě víc mě uhoď... silněji...!" Plnil jsem její přání a po chvilce měla zadnici v jednom ohni. Najednou se propnula v zádech a za téměř nelidského křiku si došla pro divoký orgasmus. Mě stačilo ještě několikrát přirazit a vnitřek prdele jsem zalil dávkou spermatu. Tomáš ještě nedosáhl vrcholu, ale to už se z něho Jana svezla na postel a divoce oddychovala. Její manžel si tedy kleknul vedle její hlavy, rukou dokončil svou potřebu a všechnu mrdku nastříkal na Janin obličej. Ta nejdřív téměř nereagovala, pak ale rukou začal z obličeje stírat jeho dárek a většinu si dopravila do úst a posléze spolykala. Nevím, co mě to v tu chvíli napadlo, ale sklonil jsem se k ní a zbytek semene jsem jí z obličeje slízal. Teprve potom jsem se svalil mezi ní a Tomáše a užíval si dozvuků té jízdy. Když jsme se trochu vzpamatovali, na vratkých nohou jsme se přemístili zpátky do vířivky, a ještě dlouhé minuty si užívaly blahodárné účinky proudící a bublající vody. Přitom jsme se na sebe šťastně usmívali a spokojeně se navzájem hladili a líbali. "Jsem strašně ráda," ozvala se po dlouhé době Jana, "že ta naše holka narazila právě na tebe s Magdou. Jak jinak bychom se dostali k takovýmto nádherným zážitkům. Co říkáš Tomáši, nemám pravdu?" A Tomáš jen spokojeně přikyvoval: "Někdy se prostě zadaří narazit v životě na ty správný lidi," uzavřel naši debatu.

Pak už jsme se jen osušili a zamířili nahoru do obýváku, kde obě naše maminky kojily své ratolesti. "Teda mami," přivítala nás Irena s potměšilým úsměvem, "cos to tam vyváděla, my s Magdou chvíli myslely, že na nás spadne strop. Viktorka u splavu by se nemusela stydět."
"Víš, dceruško," odpověděla jí Jana, "když máš po ruce takový dva hřebce, jako je tvůj tatínek a Pavel, tak to musíš nějak dát najevo, nemyslíš?" "Hm, možná na tom něco bude," zasněně pronesla Irča. "A mohla bys nám alespoň vyprávět, co jste dělali?" zeptala se zvědavě. Jana tedy podrobně popsala naše řádění a po konci vyprávění najednou Magda pronesla: "Teda Jani, jak tě tak poslouchám, tak už teď je mi jasný, že to doporučovaný šestinedělí ani náhodou nebude trvat šest týdnů. Nejraději bych na to vlítla už teď, ale přece jen mě pička pořád ještě trochu bolí. Ale jsem pevně přesvědčená, že do týdne to určitě přejde, co ty na to Irčo?" A Irena s leskem v očích jen mlčky polkla a přikývla. To, co Magda předpovídala, se naplnilo hned následující den. Ráno jsem potřeboval vyřídit nějaké papírování v servisu a když jsem se v poledne vrátil domů, našel jsem své dvě ženy v ložnici, jak v poloze 69 prožívají svůj první poporodní sex. Zpočátku si mě ani nevšimly, až když jsem přistoupil až k posteli, stáhnul kalhoty🡕 a začal si nad rozdováděnými dívkami leštit klacek, zaregistrovaly moji přítomnost. Nicméně jim to nezabránilo v pokračování svých hrátek. Netrvalo dlouho a jedna podruhé vybuchly v bouřlivých orgasmech, které završila moje sprška semene, dopadající na jejich rozpálená nahá těla. Pak jsem se k nim přitulil a společně jsme vydýchávali předchozí chvilky. Pár dní nato jsme už opatrně zkusili i klasický sex a po zjištění, že už je všechno v pořádku, jsme začali žít plnohodnotný rodinný život, jen vylepšený o jednu osobu navíc oproti běžným rodinám.

Části povídky

🕙 Přidáno 29.8.2023
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay, Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře