Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Povídka o Janě erotické povídky

Seděli spolu u ohně a pozorovali hvězdy. Víno bylo na půl dopito a Jana byla mírně opilá. Můžů někam na záchod? zeptala se. Ale ano, třeba támhle za ten skleník, odpověděl. Ona však zakroutila hlavou a ponesla poznámku, že je to moc daleko a sedla si do dřepu do stínu kousek od ohně. Začala močit, což jej trochu vyvedlo z míry. Nikdy před tím žádná dívka v jeho blízkosti ... Viděl její siluetu a její bílé nohy, sukni🡕 měla vyhrnutou až nahoru. Něco ho na tom vzrušovalo. Koukal do ohně, ale sem tam, když se mu pokynula, aby vyprávěl dále, se podíval. Akorát si rovnala sukni🡕 a šla zpět k němu. Napadlo ho, jestli má kalhotky🡕 nebo ne. Byla před tím plavat a nemá ráda mokré plavky na těle. Dál seděli a on povídal o hvězdách a cestování, ona sem tam pronesla poznámku, která byla sice hloupá, ale on to tak nebral. Vždy jí opravil a ona řekla - Jsem to ale hloupá. a napila se vína. Bylo mu jasné, že tím na něco naráží, už měl pokrk těch inteligentních frigitních vysokoškolaček, které mají vše dopředu spočítané a dělají drahoty. Chybělo mu normální ženské pohlazení a pořádné pomilování. Za chvilku, když přiložil do ohně se Jana opět zvedla a šla čůrat, tentokrát ne tak daleko. Její tělo bylo o něco světlejší a jasnější. Vyhrnula sukni🡕 a podřepla. Proud zlatavé tekutiny z ní přímo vytryskl. To upoutalo jeho pozornost od ohně. Podíval se jejím směrem a bylo zřejmé, že i ona se na něj dívá. Řekla, aby pořádně foukal a povídal o starověkých civilizacích a konci světa. On se na chvilku odmlčel. Bylo to mrazivě vzrušující, přišlo mu to na chvilku perverzní, dívat se na její siluetu, jak močí jen pár metrů o něho, pokračoval. Viděl jí a lavičku mezni nimi.

Jeho mysl začala pracovat. Přesto se nadále držel u ohně. Opět spolu usedli na dřevěnou masivní lavici, která byla ve stínu, jen sem tam jí ozářil osamocený plamínek. Dolil zbytek vína a ona povznesla číši a připila na zdraví všem milencům. Její oči odráželi žár posledních plamínků dohořívajícího ohně. Chvilku seděli a mlčeli, což on přerušil dalším vyprávěním o cestování. Pověděla mu svůj příběh, cesty po balkánu a jak odjela lehkomyslně pouze s náhradními kalhotkami a lahví vodky s neznámým řidičem kamionu. Tahle holka měla ráda dobrodružství. Ohěn skoro uhasl, když se Jana zvedla a šla se vyčůrat do třetice. Sedla si blíž, byla už tma, on zůstal na lavici a pozoroval ji. Vyhrnula sukni🡕 a začala močit. Jeho mysl začala pracovat. Vzrušením dýchal a pozoroval její podřep. Akorát když se chtěla zvednou a stáhnout si sukni🡕 řekl - Stůj a nehýbej se. Ona překvapením strnula. On vstal a šel k ní. Pohladil jí po vlasech a jeho ruka přejela záda a pevně sevřela její zadek. Ona jen lehce vydechla vzrušením. Mlč! rozkázal jí. Její dech byl najednou těžší. Poklekl vedle ní a jeho prst projel její celou broskvičku. Byla celá mokrá a začala rychle vlhnout. Prsty jí hladil mezi nohama a cítil, jak mu tvrdne jeho chlouba. Takové vzrušení a touhu necítil celé měsíce. Jana jen lehce vzdychala a byla jako pěna. Jeho prsty vnikly dovnitř a začali pomalu přirážet. To už nevydržela a rukou mu šáhla do rozkroku. Cítila, jak se kalhoty🡕 vzdmuly. On jí náhle zvedl a položil na lavičku jako lamu. Rozeplnul poklopec a ztopořený úd zasunul do její jeskyňky, která byla mokrá vzrušením. Cítila jeho velké přirození, jak do ní hluboce proniká a on vzdychl nahlas. Její bradavky ztvrdly a po celém těle jí naskočila husí kůže. Začal rychle přirážet, jako kanec. Pevně jí sevřel kolem pasu a pokaždé si jí k sobě pevně přimáčkl. Vzlykala slastí a nahlas sténala. Podsekl jí kolena a celou zalehl, cítila jeho váhu a dominanci. Zběsile přirážel a občas jí kousl do krku, až jí naskočili slzy, ale to jí nevadilo, naopak byla silně v exkázi. Po několika přírazech jí položil přes lavičku a zaklekl, vyndal svůj penis a pomohl si rukou. Nechtěl ještě to ukončit. Oheň se náhle rozhořel a osvítil jejich těla a pokud by se někdo díval, viděl by jejich zářivé oči a ohěň v nich. Po krátké pauze, kdy jí dráždil prsty a hladil po zádech, opět nabyl sil a mohl pokračovat. Položil jí na záda a roztáhl nohy. Jana mu konečně viděla do tváře, která se změnila v šelmu smyslnosti.

Jeho oči jen žhnuly. Oheň opět uhasl. Ona omámená touhou roztáhla svojí jeskyňku a nechala se do ní zabořit až po koule. Obejmula ho nohama a sevřela v železné objetí. Cítila, jak do ní hluboce proniká a jak se blíží vrchol. Stačilo několik přírazů a oba vybuchli jako vulkán. Jeho horké sperma zalilo její jeskyňku lásky a její štáva utopila toto smyslné spojení. Nad nimi zářili hvězdy. Tropická noc a oheň uhasl.

🕙 Přidáno 25.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře