Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prázdniny u moře erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ahoj. Jmenuji se Martina a chci se s vámi podělit o svůj prázdninový příběh.

Úspěšně jsem dokončila základku, udělala přijímačky na Zdrávku a tak s dobrým a bezstarostným pocitem jsem si užívala prázdnin. S kamarády, u ba­bičky a dědy na jihu Čech a pak vyjela s taťkou kamionem do Španělska.

Těšila jsem se jak malá holka a zvláště pak na moře a na celou cestu. Sbalila si nejnutnější, na­koupili jsme něco k jídlu na cestu, rozloučili se s mamkou a mladší ségrou Šárkou a vyjeli.

Měli jsme naložené nějaké zboží, které se mělo vykládat ve Valencii až v pondělí a tak vidina 3 krásných dní přes víkend na pláži u moře nás postrkovala vpřed.

Cesta příjemně utíkala a v pohodlné, pros­torné a klimatizované kabině našeho kamionu se mi to opravdu líbilo. Taťka cestu znal, již tam párkrát byl atak právě věděl, že se tam nechá kousek od té firmy zajet na pěkné parkoviště blízko moře. Sliboval mi jemný písek, venkovní sprchy a krásné azurové moře. Konečně nadešel pátek odpoledne a my zastavily na známém parkovišti. Oba dva jsme se již těšili do vody a tak vzali pití, osušky, slu­nečník, já pochopitelně své nové plavky a už pelášili na pláž.

Byla to nádhera, opravdu jemný a vyhřátý písek až pálil do chodidel a tak jsme odložili věci a hned se vrhli do čisté slané vody. Byla to nádhera. Ve vodě jsme chvíli dováděli, pak si trošku zaplavali a znavení se vydali k našim věcem na břehu. Nejdříve jsme se osprchovali od slané vody a pak rozprostřeli osušky a natáhli se a začali se slunit. Pozorovala jsem okolí a zjistila, že je všade kolem plno zcela nahých lidí. Někdo v plavkách, někdo na půl a někdo bez. Sledovala jsem muže a kluky zvláště pak jejich zadky a rozkroky. Bylo to zajímavé a docela mě to vzrušovalo. Asi po třetím koupání jsem se taťky zeptala, zda bych se mohla také svléci z plavek do naha, abych se hezky všade opálila. ¨No já jsem ti to chtěl navrhnout již dříve, ale nechtěl jsem tě uvádět do rozpaků. Já se tady koupu vždy jedině nahatý. Tak jo, tak půjdeme oba ano? Vždyť jsme byli na Džbánu a tam jsme byli všichni také nazí i mamka a Šárka a bylo to fajn.

A tak jsme odhodili plavky a mohu říci, že to bylo hned lepší. Sluníčko mě lechtalo na mých malých prsíčkách, s bídou dvojkách, ale i mezi nožkami na mé do hladka depilované kundičce. To je u nás doma takové normální. Všichni si holí svá přirození. Jen Šárka ještě nemusí, ta má ve svých 12 prcinku jen s drobným chmýřím.

No a tak jsme se čvachtali, slunily žvatlali o všem a o ničem. Pak koukám na taťku a vidím jak mu jeho penis zpola stojí, je pěkně nalitý a obnažená hlavička se leskne na slunci. Má opravdu moc pěkný kousek a já si již kolikrát ve svých představách přála, aby ho do mě strčil jako do mamky, když jsem je před odjezdem tajně pozorovala při milování a nebo kdybych si na něj mohla třeba jen sáhnout, pohrát si s ním a tak ani nevím jak to ze mne vypadlo, povídám...

Je to náročné co? A koukám mu na ten jeho napolo tuhý ocas. Co? Jo...no. .víš, vždyť to vidíš, promiň, ale takových krásných těl kolem, to po týdnu dělá s normálním chlapem divy.

Ale, nemáš se zač stydět, ba naopak, máš pěkného macka, tak ať se Španělky kouknou né? Vždyť já mám takové mravenčení v prcince a pocit jako bych učurávala. .To mám také z toho? No a vidím taťku jak na mě nevěřícně kouká a pak jak mi hledí mezi nohy... Martinko, asi ano, jsi již velká holka a tak se ozývá příroda. Jsi vzrušená a vlhneš. . A proč? Ty mi dáváš holka. .No přeci proto, abys mohla lépe a snadněji pak do sebe přijmout penis chlapce, se který se budeš milovat. .Víš? Aha, takže je to normální, to jsem ráda, Až na to, že není ten chlapec. .hyhyhy Seděla jsem proti taťkovi s nohama od sebe, koukala na svou rozchlíplou kundičku a viděla mokré stydké pysky a cítila uvnitř ten vzrušivý pocit. Taťkovi v tu chvíli již penis pevně stál a trčel mu daleko od břicha...snad 25cm, nevím, ale byl to nádherný kus. .

Marti, takovéto řeči nemůžeme vést, koukej jak vypadám. Ani do vody teť nemohu. Promiň, já nechtěla, ale jsi nádherný víš to? Tak si lehni a já tě aspoň namažu olejem ať se nám tu nespálíš, když nemůžeš teť do vody. .

Taťka se natáhl na záda (na břicho to nešlo) , já si přisedla blíže proti němu a už jsem ho natírala voňavým opalovacím olejem a to od krku, hrudník, bra­davky a jela dolu na bříško a pak podbřišek okolo penisu, stehna a pak se najednou vrátila zas na podbřišek a povídám - tady jsme něco zapomněli a to by byla škoda...

A začala jsem mu jemně natírat olej na penis a varlata. .

Martinko, proboha to néé...šeptal tiše, ale ležel dál, nohy mírně roztažené a já se věnovala jeho přirození. Konečně se mi splnil můj sen, mít to v ruce, dotýkat se toho, cítit to pulsovat ve své dlaní...

A to je první část mého příběhu. Najdu li odvahu, tak příště napíšu zbytek.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Školačky

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Šáry (2022-06-19):
Super,normálně při tom čtení a té představě vlhnu..